Про нас

ObmenAT24 — робимо криптовалюту доступною кожному з 2014 року

Хто ми?

ObmenAT24 — фінансовий супермаркет, який надає комплексні рішення у сфері криптовалют і електронних грошей.

Попри недосконалість законодавчої бази щодо криптовалют і електронних платіжних систем, ми успішно допомагаємо нашим клієнтам виконувати цілу низку важливих бізнес-завдань уже понад 7 років.

test

Історія розвитку

Наша компанія з’явилася на хвилі зародження криптоіндустріі в Україні та всього за кілька років стала міжнародною. Враховуючи зростання потреб нашої аудиторії, ми додавали один сервіс за іншим — з’являлися нові валютні пари, нові можливості для обміну.

Сьогодні наші офіси є не лише в 26 українських містах. Представництва ObmenAT24 також працюють у Варшаві, Дубаї, Стамбулі, Тель-Авіві. Ми здійснюємо грошові перекази на чотирьох континентах.

У 2020 році ObmenAT24 вийшов на новий виток розвитку. Ребрендинг торкнувся не тільки нашого логотипа, а й місії. «Міняти криптоплани власників цифрових грошей на вигідну реальність» — так ми визначили свою головну мету й посилили напрям.

Новий символ ObmenAT24 — золота криптомонета, яка символізує успішний клієнтський досвід і технологічний сервіс, доступний 24/7/365. Сьогодні ми кастомізований крипто-фіатний обмінник із повним функціоналом для обслуговування клієнтів.

Ліміти
Надійність
Простота
Сервіс
Глобальність

ВИСОКІ ЛІМІТИ ЗА РЕЗЕРВАМИ

Швидкі операції на великі обсяги завдяки великим резервам.

Обмінюйте криптовалюту швидко, вигідно, безпечно

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
  • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.024

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

ObmenAT24 — більше ніж просто онлайн-обмінник

Як фінансовий сервіс на ринку криптовалют, ми розуміємо, що ця сфера непроста й ризикована. Тому наше завдання № 1 — створити умови, у яких і новачок, і досвідчений користувач зможуть зручно працювати з криптовалютами та електронними грошима. У цьому сенсі ми не просто обмінюємо валюту, а створюємо вигідну реальність для клієнта, перетворюючи його криптоплани на реальний бажаний результат. З нами не доведеться міркувати над тим, як швидко обміняти крипту, як не потрапити до рук шахраїв, де знайти вигідний курс. На кожне питання у нас є відповідь і безпечне рішення.
П’ятизірковий клієнтський сервіс

П’ятизірковий клієнтський сервіс

Це не тільки підтримка в чаті й телефоном 24/7, а й супровід угод, зокрема за допомогою нашої служби інкасації. Ми зробили інтерфейс нового сайту зручним і зрозумілим навіть для новачка.

Перекази без кордонів

Перекази без кордонів

Ми здійснюємо грошові перекази у всіх європейських країнах, США, Бразилії, Канаді, Японії, Східній Азії. У представництвах у Дубаї, Варшаві, Стамбулі та Тель-Авіві доступні виплати від 10 000 $.

Технологічність

Технологічність

Міняйте валюту на ходу з нашим Telegram-ботом. Функціонал аналогічний сайту, тому на вас чекає просте і зрозуміле управління. Угоди проводяться абсолютно анонімно, знадобляться лише реквізити оплати. На першу угоду гарантовано знижку −10% від поточного тарифу.

Інформаційна підтримка

Інформаційна підтримка

Вивчайте ринок криптовалюти разом з нами. У нашому Telegram-каналі ви можете відстежувати зміни в тарифах, а також нові акції та розіграші. Наші фахівці також регулярно публікують аналітику курсу криптовалюти та виконують технічний аналіз в аналітичному каналі.

Високі ліміти за резервами

Високі ліміти за резервами

Ми можемо виконати практично будь-який запит завдяки резерву від 100 тисяч доларів та швидкій його наповнюваності. Це і є запорукою швидких угод.

Ольга

Керівник відділу маркетингу

Наша команда

Кожен із нас прагне зробити свій внесок, щоб процес роботи з криптовалютами був безпечним, вигідним і приємним. Наші розробники впроваджують технології безпеки та криптошифрування. Фінансові фахівці моніторять тарифи та ринок, формуючи найвигідніші пропозиції. Професійна служба підтримки цілодобово відповідає на будь-які питання і супроводжує угоди. Менеджери невтомно розв’язують фінансові питання з вигодою для клієнта.

Команда ObmenAT24 продовжує розвиватися та отримувати нові знання. Ми регулярно відвідуємо нішеві конференції, мітапи, беремо участь у виставках, де відкрито спілкуємося з клієнтами та партнерами.

Де можна з нами зустрітися

Спонсори та учасники заходів:

image
image
image
image
image

Цікаве в цифрах про ObmenAT24

№ 1

за найкращими курсами для обміну

≥100K $

резерви

24/7

онлайн-підтримка

7 років

на ринку

10 хв

швидкість угоди

100%

анонімність

300+

угод на день

2 кліка

обмін за 2 кліки

Відгуки на моніторингах

image
image
image

Преса про нас:

image
image
image

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше