2022-10-14 15:51:09

Інвестиції в криптовалюту в Україні

Покупку криптовалют багато інвесторів розглядають як потенційне джерело доходу. У мережі можна знайти чимало історій про те, як інвестиції в криптовалюту роблять зі звичайних людей доларових мільйонерів. До речі, в нашому матеріалі ми детально розповідали, що таке криптовалюта.

Наприклад, у Великій Британії завгосп одного з супермаркетів став мільйонером завдяки інтересу до мемної монети Shiba Inu. За три місяці його вкладення зросли у 1200 разів. Вкладені 8000 доларів перетворилися на семизначну суму, що дозволила звільнитися з роботи та повністю присвятити себе сім’ї.

У наш час дійсно можна отримати прибуток, використовуючи цифрові кошти, та перш ніж здійснити вкладення, варто розібратися, як саме це працює.

Як інвестувати в криптовалюту в Україні

Що потрібно для того, щоб почати робити інвестиції в криптовалюту?

 

Бажаєте придбати декілька монет? Не знаєте, з чого почати інвестиції в криптовалюту (Україна)? Хвилюєтесь через те, що можете натрапити на шахраїв і втратити всі свої заощадження? Дуже часто інвестори-початківці поспіхом вносять кошти, а потім, через необачність, їх втрачають. Потрібно чітко розуміти, що для інвестування потрібні не лише гроші, а й певний багаж знань.

Ми розповімо детальніше про безпечні способи заробітку на криптовалютах, а також порівняємо їхні “плюси” та “мінуси”.

 

Довгострокові інвестиції в криптовалюту

 

Довгострокові інвестиції передбачають отримання доходу від вкладень через тривалий термін. Тобто ви можете придбати монету сьогодні, а прибуток отримати через 1 рік, 5 років або навіть через 10 років. У цей час вартість монети може опускатися і знову підніматися на фоні економічних новин, зменшення/збільшення активності інвесторів та інших факторів. Вас це не має хвилювати — у випадку довгострокових вкладень провідну роль відіграє лише загальний тренд вартості активу та його перспективність.

Обговорюючи інвестиції в криптовалюту 2022 року, ми маємо на увазі покупку монет на етапі зниження ціни з метою зберігання і отримання прибутку на зростанні курсу в майбутньому. Зараз більшість монет переживают ведмежий тренд. Експерти вважають друге півріччя 2022 року вдалим періодом для входу на крипторинок та інвестування в цифрові активи.

Найяскравіший приклад довгострокової інвестиції — це Біткоїн. Монета з’явилась у 2009 році. Автором концепції Bitcoin вважається вчений під загадковим псевдонімом Сатоші Накамото. На старті ціна монети знаходилась на рівні 0,0025 дол. Спочатку актив не користувався популярністю у інвесторів, але, незважаючи на це, постійно дорожчав та розвивався.

Різке зростання Біткоїну було зафіксовано в 2017 році, але така тенденція не була довготривалою — вже в 2018-2019 роках ціна попрямувала вниз. Потім з початком пандемії для BTC почався новий період злету. На початку квітня 2021 року ціна знаходилася на рівні 60 000 дол., а вже в листопаді того ж року був зафіксований новий історичний максимум вартості криптомонети, курс якої піднявся вище 69 000 дол.

Інвестори, які купили Біткоїн на початкових етапах його існування, та витримали тривалий час, отримали можливість продати монети за вигідною ціною та розбагатіти на цьому. Найвідоміші серед них:

 • Кемерон та Тайлер Уінклвосс — 1,5 млн BTC (інвестує з 2013 року);
 • Роджер Вер — 300 000 BTC (інвестує з 2011 року);
 • Чарлі Шрем — 100 000 BTC (інвестує з 2011 року).

Купити біткоїн прямо зараз по вигідному курсу можно на ObmenAT24.

Вдало інвестувати в альткоїни вдалося:

 • Джозефу Лубіну — отримав до 5 млрд дол. прибутку, інвестувавши в Ефір. Раніше ми давали детальний прогноз по Ефіру від провідних експертів на 2022-2030;
 • Меттью Меллон — заробив 1 млрд дол., вклавшись у Ріпл на ранніх стадіях;
 • Энтоні Ді Іоріо — збільшив статки до 1 млрд дол., інвестувавши в Ефір на початку його становлення.

Усім цим особам вдалося здійснити мрію багатьох інвесторів — отримати мільйонні прибутки, придбавши криптовалюту у потрібний час. Багато хто вважає такі заробітки занадто легкими, але насправді за ними стоїть дуже довга і плідна аналітична робота.

Ви також хочете здійснити власний аналіз ринку? Шукаєте безкоштовну інформацію про інвестиції в криптовалюту? Сайти криптобірж, криптообмінників, експертні блоги зазвичай містять корисні відомості, які допоможуть зрозуміти, в чому заключається суть того чи іншого активу, де його краще купити, як може змінитися його ціна у майбутньому. Також кожна криптовалюта має офіційний сайт, на якому міститься детальна інформація про її виникнення, розвиток, актуальний курс і т.д.

 

Плюси та Мінуси Інвестування в Криптовалюту

 

Не можете вирішити: вкладати в криптовалюту чи ні? Пропонуємо порівняти аргументи “за” і “проти”. Це допоможе визначитись і зробити правильний вибір.

 

Плюси  Мінуси

Великий
 вибір
.
У світі існує більше 10 000 монет,
найдешевші з яких
коштують менше 1 долара.
Така різноманітність дозволяє диверсифікувати інвестиційний портфель
і купити відразу декілька монет.
Непердбачуваність.
Маловідомі монети з низькою ціною з часом       можуть подорожчати і принести дохід, а можуть взагалі зникнути       з ринку.

Пасивний
 дохід
.
Ви можете купити монету з високим потенціалом росту, почекати, коли
вона подорожчає,
а потім продати її, отримавши прибуток.
Висока волатильність. Курс криптовалют надто мінливий і може коливатися щодня: як в бік зростання, так і в бік зниження ціни.

Деякими криптовалютами
 можна розраховуватись за покупки та послуги.
Наприклад, за Біткоїни можна
придбати нерухомість, авто,
ювелірні прикраси. Багато онлайн-сервісів приймають оплату в криптовалюті. 
Складнощі регулювання. Закон про легалізацію криптовалют в Україні був прийнятий у 2021 році, але його потрібно ще адаптувати під стандарти ЄС. Нові норми набудуть чинності після внесення змін у Податковий кодекс. Коли це станеться поки що невідомо.
Купити криптовалюту
можна через інтернет
.
Процес займає
лічені хвилини.
Зручно та швидко здійснити обмін можна  через платформу ObmenAT24. 
Здійснювати обмін фіату на крипту потрібно тільки через перевірені офіційні сервіси. У протилежному випадку існує високий ризик натрапити на шахраїв.


Що потрібно знати новачкам, щоб інвестувати в Криптовалюту?

 

Щоб вдало здійснити довгострокові інвестиції в криптовалюту, потрібно заздалегідь підготуватися та підійти до цього процесу максимально свідомо. Ми склали покроковий план, який буде особливо корисним для вкладників-початківців:

 

 • Ознайомтесь з основними термінами, що широко використовуються в  криптовалютній тематиці. Ви повинні чітко розуміти, що таке “блокчейн”, “токен”, “альткоїн”, “NFT”, “ведмежий” та “бичачий” тренди, “майнінг”, “стейкінг”, “капіталізація” і т.д.
 • Визначтесь з розміром інвестицій. Для покупки криптовалюти радимо використовувати вільні кошти, втрата яких не принесе шкоди особистому бюджету.
 • Не зупиняйтесь на одній монеті. Краще купити кілька активів з оптимістичними прогнозами. Це дозволить оптимально розподілити ризики.
 • Знайдіть інформацію про історію виникнення обраної вами монети, її функції, основні відмінності від інших валют. Дізнайтеся, які технічні рішення були покладені в її основу.
 • Проаналізуйте динаміку цін. Подивіться, як змінювалась вартість крипти за останній тиждень, місяць, рік. Дізнайтесь, якою була ціна на старті і як швидко вона зростала. Знайдіть інформацію про закономірності коливання курсу. 
 • Подумайте, які фактори можуть впливати на вартість криптовалюти. Ознайомтеся з ринковими механізмами, трендами, психологією інвестування.
 • Почитайте аналітичні статті. У блозі ObmenAT24 можна знайти чимало корисної інформації з криптотематики: прогнози, експертні думки, поради, які будуть особливо корисними на старті.   
 • Відстежуйте поведінку публічних криптоінвесторів. Для цього достатньо знайти їхні сторінки у соцмережах та підписатися. 
 • Створіть криптогаманець. Обирайте сервіси, надійність яких перевірена часом. Знайдіть рейтинг криптогаманців в інтернеті. Ознайомтеся з особливостями роботи, перевагами та недоліками кожного гаманця? та оберіть для себе найбільш оптимальний варіант.

Крім перелічених кроків варто також подбати про вибір сервісуякий допоможе здійснити покупку швидко та безпечно.

На ObmenAT24 можна купити як популярні, так і менш відомі монети за долари та гривні. Подати заявку можна через сайт. Запити обробляються максимально швидко, після чого електронні кошти відразу перераховуються на рахунки користувачів.

FAQ

Як обрати крипту для інвестування?

Точно вирішили, що хочете здійснити інвестиції в криптовалюту? З чого почати, як не з вибору активу. Прийняти рішення допоможе аналіз:

 • Фундаментальний. Вимагає глибокого занурення в тему. Ви маєте вивчити всю доступну інформацію про криптовалюту: основні показники, технології та мету проєкту, “дорожню карту”, якщо вона є. Це дозволить визначити завищеність/заниженість активу. Якщо монета широко використовується у розрахунках, а проєкти, побудовані на її блокчейні, успішні та мають перспективи розвитку — курс також буде зростати в майбутньому.
 • Технічний. Орієнтований на цифри, допомагає трейдерам прогнозувати тенденції ринку та приймати інвестиційні рішення. Досліджується напрямок руху курсу, активність інвесторів, вплив зовнішніх факторів на коливання вартості.

У п’ятірку найперспективніших криптовалют 2022 року входять Біткоїн, Ефір, Солана, NEAR, BNB. Експерти вважають, що ці криптовалюти мають високий потенціал зростання. Придбавши їх зараз, можна отримати прибуток у довгостроковій перспективі. Разом з тим, слід враховувати, що волатильність ринку криптовалют ускладнює прогнозування. Передбачення носять лише інформаційний характер.

Які ризики інвестицій в криптовалюту?

Вже знаєте, з чого почати інвестиції в криптовалюту? Тепер поговоримо про ризики. Найголовніший з них — це можливість повністю втратити свій капітал. Таке може статися через необізнаність інвестора, невдалий вибір активу, кібератаки зловмисників, втрату ключа до криптогаманця.

Памятайте, що у випадку з інвестиціями, поспішні рішення зовсім недоречні. Краще витратити більше часу на вивчення інформації та аналіз, ніж поспіхом накупити монет і згодом втратити всі заощадження. До речі, операції з криптовалютою не можна ні скасувати, ні зупинити, ні провести у зворотному напрямку.

Як заробити на інвестиціях в криптовалюту?

Найпростіший спосіб заробітку на криптовалюті — це покупка монет з метою довготривалого зберігання. Заробіток ви отримаєте не відразу, але, при вдалому виборі монети, зможете суттєво примножити капітал. На думку експертів, найкраще підходять довгострокові інвестиції в криптовалюту для новачків.

Освоївшись в темі крипти, здобувши певні знання та досвід, можна переходити до інших видів заробітку:

 • Трейдинг — торгівля криптовалютою на біржі, що дозволяє отримати прибуток у короткостроковій перспективі на різниці курсу. Щоб заробити, потрібно постійно слідкувати за аналітикою, моніторити ринок, упорядковувати криптопортфель.
 • Стейкінг — альтернативний спосіб видобутку нових монет. Для інвесторів це можливість отримувати пасивний дохід, зберігаючи у гаманці криптовалюти, що використовують принцип Proof-of-Stake. Таку можливість з вересня 2022 року надає інвесторам відома криптовалюта Ефір.  Купити Ефіріум по найвигіднішому курсу можно на ObmenAT24.
 • Майнінг — спосіб видобутку криптовалют, при якому нові блоки з’являються в результаті вирішення важких криптологічних завдань. Потребує великих енергетичних затрат та використання потужного обладнання.
 • Інвестування в криптовалютні компанії — вид пасивного заробітку, для отримання якого потрібно вкласти кошти в організації, діяльність яких пов’язана з цифровими коштами. Це можуть бути фірми, які займаються майнінгом чи виробники обладнання для майнінгу, або просто компанії, що мають високий криптовалютний баланс.
 • Інвестиції в ICO — досить ризиковий заробіток, який передбачає інвестування в нові монети з очікуванням зростання курсу. Найбільш вдалий приклад — криптомонета Stratis, вартість якої після ICO зросла в тисячу разів. Також можна заробляти на залученні інвесторів в ICO. За популяризацію проєкту, засновники зазвичай готові гарно платити, але тільки своєю монетою.

А ви маєте досвід інвестування в криптовалюту? Наскільки він був успішним? Чекаємо подробиць в коментарях!

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше