Відповіді на поширені запитання

1. Чи обов’язковою є реєстрація на вашому сайті?

Ні, реєстрація не обов’язкова. Але якщо ви зареєструєтеся на нашому сайті, то у вас з’явиться можливість відстежувати статус своїх заявок та брати участь у реферальній програмі. Окрім цього, нараховується знижка на обмін для зареєстрованих користувачів.

2. Як здійснити обмін на вашому сайті ObmenAT24?

Вам необхідно обрати напрям обміну та заповнити всі поля для створення заявки, потім натиснути кнопку «Почати обмін» та дотримуватися інструкцій, які ви побачите у вікні підтвердження заявки на обмін. Якщо у вас виникли питання в процесі обміну, будь ласка, зв’яжіться з оператором через онлайн-чат або напишіть у Telegram-чат нашої підтримки.

3. Навіщо вказувати пошту?

Для продовження операції через наш сервіс ви повинні пройти верифікацію поштою та підтвердити свій email. Після цього на вашу пошту надійдуть повідомлення про статус вашої заявки, а також дані для входу в особистий кабінет клієнта.

4. Як дізнатися статус своєї заявки?

Статус заявки ви можете відстежити в особистому кабінеті або за повідомленнями поштою, яку ви вказали в заявці.

5. Моя заявка видалена. Що робити?

Зверніться до оператора онлайн-чату або у наш Telegram-акаунт служби підтримки. Зазвичай це відбувається, якщо за вашою заявкою сума, що надійшла на наш рахунок, відрізняється від суми, яку ви вказали у заявці. Крім цього, можуть відрізнятися ПІБ власників карток.

6. Я отримав суму, що відрізняється від тієї, яку я вказав у заявці. Як бути?

Ви отримуєте ту суму, яка була вказана у вашій заявці. У будь-який момент ви можете попросити в оператора скріншот оплати, і оператор вам його надасть

7. Я оплатив заявку, але своїх коштів не отримав.

Ваша заявка буде оброблена протягом 5–15 хвилин з моменту отримання нами коштів.

8. Чи можу я відмовитися від обміну та повернути кошти, якщо я вже оплатив заявку?

Якщо ваша заявка в обробці, то ви можете обговорити повернення коштів, зв’язавшись з оператором в онлайн-чаті. Якщо ваша заявка вже оброблена, на жаль, повернення коштів неможливе.

9. Я вказав неправильні реквізити, і кошти не прийшли. Що робити?

На жаль, ми не зможемо повернути ваші кошти, але можемо надати реквізити, за якими кошти були відправлені нами. Просимо вас бути уважнішими під час зазначення платіжних реквізитів як для відправлення, так і для отримання коштів.

10. Чи можливо обміняти суму, яка є більшою, ніж зазначена в резервах на сайті?

Вам необхідно звернутися до оператора в онлайн-чат або в наш Telegram-акаунт підтримки. Далі він повідомить вам, чи можливо здійснити цю операцію.

11. У мене є до вас пропозиція про співпрацю/рекламу. З ким мені зв’язатися?

Усі пропозиції щодо співпраці чи реклами ви можете надіслати на нашу адресу електронної пошти, вказану на сторінці сайту «Контакти», до відділу маркетингу. Ви також можете звернутися в онлайн-чат, оператор обов’язково донесе вашу пропозицію до компетентного підрозділу.

12. За якою біржею відбувається фіксація курсу?

Фіксація курсів відбувається за біржею Binance. Якщо курс змінився більш ніж на 0,5% на момент надходження коштів, то сервіс має право перерахувати заявку на поточний момент.

13. Скільки підтверджень необхідно в мережі Bitcoin для обміну?

Для підтвердження зарахування та проведення обмінної операції в мережі Bitcoin достатньо одного підтвердження.

14. Які терміни видачі готівки?

Час видачі й терміни оголошуються менеджером після створення заявки. Як правило, виплати здійснюються того ж дня чи наступного. Виплати здійснюються в партнерських відділеннях сервісу згідно з поточним розкладом, вказаним на сайті в калькуляторі навпроти обраного напряму для обміну.

15. Яка процедура видачі коштів?

Після погодження часу та термінів видачі клієнту коштів, менеджер надає код для видачі коштів у касі. Клієнт приїжджає до відділення у призначений час. Для ідентифікації використовується номер телефону клієнта та код.

16. Які документи необхідні для укладення угоди?

Для ідентифікації використовується номер телефону клієнта та код операції.

17. Чи можна уточнити момент фіксації обмінного курсу?

Курс фіксується на момент створення заявки.

18. Як перевірити операції в блокчейні?

Операцію в блокчейні можна перевірити на відповідних сайтах, ввівши дані гаманця у заявці або хеш транзакції:

19. Які є комісії?

У мережі блокчейн стягуються комісії за переказ і транзакційні комісії. Розмір комісії виставляється вручну або автоматично користувачем під час створення заявки на переказ. Розмір комісії впливає на пріоритет обробки транзакції в блокчейні та на швидкість проведення операції.

20. Що означає Advanced Cash TS/Perfect Money TS?

Ці значення (скорочені назви в таблиці: ACTS, PMTS) характеризують активність та репутацію офіційних облікових записів обмінних пунктів у відповідних платіжних системах:

 • Advanced Cash Transaction Score;
 • Perfect Money Trust Score.

Якщо у будь-якого з обмінних пунктів замість значення вказано прочерк — це означає, що він не працює з обміном валют відповідної платіжної системи і не має робочого облікового запису, за яким можна визначити показник активності.

21. Я відправив гроші, але обмін ще не проведено, хоча встановлений термін уже пройшов. Що мені робити?

Трохи зачекати. Як правило, більшість обмінів завершується протягом години. Затримка може бути більшою, якщо обмін проводився у неробочий час. Ви можете звернутися до служби підтримки.

22. Чи приймаєте ви долари США?

Так, на нашому сайті ви можете здійснити обмін з доларами США.

23. Як продати біткоїн?

Якщо ви хочете продати біткоїн через наш сайт, то на сторінці «Почати обмін» у розділі «Віддаєте» вам необхідно вибрати Bitcoin BTC. У розділі «Отримуєте» виберіть валюту, яку хочете отримати натомість. Натисніть «Почати обмін». Далі вам необхідно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з’явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно переказати ваш біткоїн.

24. Як перевести в готівку USDT?

Щоб перевести в готівку USDT через наш сайт, вам необхідно на сторінці «Почати обмін», в розділі «Віддаєте», вибрати Tether USDT. У розділі «Отримуєте» потрібно вибрати «Готівка USD» або «Готівка UAH» та місто, в якому хочете забрати кошти. Необхідно натиснути «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з’явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно переказати ваш USDT.

25. Які ліміти на виведення криптовалюти на картку?

На одну картку українського банку можна вивести не більш ніж 200 000 грн на день.

26. Коли під час обміну фіксується курс біткоїна до фіату?

Курс електронної або фіатної валюти фіксується Виконавцем не більш ніж на 20 (двадцять) хвилин з моменту створення Заявки. У разі, якщо кошти на оплату надійшли через 20 (двадцять) хвилин, Клієнт погоджується з тим, що Виконавець проводить розрахунок за курсом на момент надходження коштів.

27. Як швидко я отримаю Bitcoin після оформлення заявки на купівлю?

Ми відправимо вам біткоїн протягом не більш ніж 15 хвилин з моменту оплати вами заявки. Далі швидкість зарахування залежить винятково від навантаження в мережі Bitcoin.

28. На картку якого банку можна вивести біткоїн через ваш сервіс ObmenAT24?

Через сайт ObmenAT24 ви можете вивести свої кошти на картку будь-якого українського банку в гривні. Ми працюємо з картками платіжних систем Visa та MasterCard.

29. У якій валюті я отримаю гроші?

Ви можете отримати кошти у доларах США або гривні.

30. Коли я отримаю мої гроші?

Як правило, гроші зараховуються на картку протягом 10 хвилин після отримання другого підтвердження в мережі Bitcoin. У разі обміну в касі — після зарахування криптовалюти на наш гаманець.

31. Чому моя транзакція обробляється так довго?

Як правило, до отримання першого підтвердження транзакції в мережі проходить 5–20 хвилин, виплата ініціюється після другого підтвердження. Буває, що транзакція займає більше часу. Це може відбуватися з різних причин. Наприклад, мережа Bitcoin перевантажена. На жаль, це не залежить від нашого сервісу. Ви вказали невелику комісію за транзакцію в мережі.

32. Сервіс повідомляє, що транзакція оброблена, але я не отримав грошей на картку. Чому?

Можливо, вхідний платіж на картку потрапив під фінансовий моніторинг вашого банку та потребує часу для обробки оператором. Або на вашій карті встановлено ліміт на вхідні платежі.

33. Чи можна скасувати транзакцію?

Ні, транзакції в мережі Bitcoin не можна скасувати. Єдине, чим ми можемо допомогти, — це повідомити реквізити отримувача. Тому, перш ніж відправити ВТС і здійснити платіж, обов’язково перевірте достовірність зазначених реквізитів та суму.

34. Чи безпечно повідомляти вам дані своєї картки?

Ми не зберігаємо дані вашої картки. Усі фінансові операції проводяться на стороні платіжного шлюзу.

35. Які операції можна здійснити за допомогою вашого сервісу?

Ви можете купити або продати криптовалюту та електронні гроші за готівку й за безготівковим розрахунком, а також здійснити обмін криптовалюти на електронні гроші та навпаки — електронних грошей на криптовалюту.

36. Чи можна купити або продати Tether за долари чи інші валюти?

Так, через наш обмінник ObmenAT24 ви можете швидко та зручно купити Tether за долари або гривні за актуальним курсом. Якщо вас цікавить обмін за інші валюти, не забудьте заздалегідь уточнити в оператора обсяг доступних резервів та кроскурс.

37. Чи можу я купити або продати Tether за готівку?

Так, через наш обмінник ви можете купити або продати Tether за гривні за актуальним курсом.

38. Що таке Bitcoin-транзакція?

Транзакції Bitcoin — це повідомлення, схожі на електронні листи, які підписані цифровим способом з використанням криптографії та надіслані всій мережі Bitcoin для підтвердження. Транзакції публічні та можуть бути знайдені у цифровому реєстрі під назвою Блокчейн. Історія всіх транзакцій у BTC веде назад, до точки, коли біткоїни були вперше зроблені.

39. Що таке адреса Bitcoin?

Bitcoin address (Bitcoin-адреса), яка називається також публічною адресою, адресою отримання, — це ідентифікатор рахунку, який є унікальним і складається з 25–35 латинських символів та цифр. Це можуть бути як літери, так і цифри (крім 0, O, I). Крім того, він може мати такий самий вигляд, як QR-код (просте графічне зображення), його можна зчитувати мобільним пристроєм. Він повністю конфіденційний, не містить відомостей про власника. Існує можливість отримати його безкоштовно. З цією метою ви можете скористатися, наприклад, програмним забезпеченням системи Bitcoin. Для цього також може використовуватися генератор Bitcoin-адрес, що в довільному порядку створює Bitcoin address для криптогаманців.

40. Чи можна прискорити проведення транзакції Bitcoin?

Усі Bitcoin-транзакції проходять через пул підтверджень, так званий мемпул, і швидкість їх проведення залежить від розміру комісії, сплаченої за транзакції. Таким чином, що більша комісія, то швидше майнери підтвердять її. Однак, якщо учасники мережі не поспішають братися за обробку транзакції, у такому разі слід скористатися прискорювачем транзакцій (акселератором). Акселератор транзакцій — це сервіс, створений з метою прискорення транзакцій, що застрягли в мемпулі BTC, шляхом отримання необхідних підтверджень. Нерідко за подібними сервісами стоять самі майнери.

41. Що таке повторне відтворення транзакцій?
 • Це кібератака, в ході якої зловмисні особи хочуть перехопити та повторити валідну передачу даних, що проходить у мережі. Через те, що вхідні дані споживача є достовірними, протокол безпеки розглядає атаку як стандартну процедуру передачі даних. Шахраям навіть не доводиться розшифровувати вихідні повідомлення, оскільки вони передаються дослівно. Найчастіше атаки зустрічаються в ході транзакцій криптовалют і реєстрів блокчейнів.
 • Причина полягає в змінах або оновленнях протоколів, які називаються хардфорками блокчейнів. У процесі хардфорку в шахраїв з’являється можливість провести кібератаку проти цілого ланцюжка з блоків.
 • Транзакцію, яку обробляла людина за допомогою одного реєстру з гаманцем, дійсним до хардфорку, можна вважати чинною і у відділеній ділянці. За підсумком користувач, який отримав переказ ВТС в одному реєстрі, здатний здійснити повтор транзакції у відокремленому реєстрі та отримати таку ж кількість криптовалютних одиниць двічі.
42. Чи можна обміняти Криптовалюту на гроші?

Так. Щоб перевести в готівку біткоїн через наш сайт, на сторінці «Почати обмін», в розділі «Віддаєте», вам необхідно вибрати Bitcoin BTC. У розділі «Отримуєте» потрібно вибрати «Готівка USD» або «Готівка UAH» та місто, в якому хочете забрати кошти. Необхідно натиснути «Почати обмін». Далі вам необхідно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з’явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно перевести ваш біткоїн.

43. Як перевести криптовалюту в гроші?

Потрібно оформити заявку із зазначенням напряму операції. Система одразу повідомить, яка сума надійде на рахунок користувача. Після цього необхідно підтвердити заявку, натиснувши на відповідну кнопку. На сайті ObmenAT24 майнери мають привілеї та звільнені від комісій. Безготівкові платежі проходять миттєво, і кошти зараховуються на картки або гаманці електронних платіжних систем.

44. Як обміняти криптовалюту на долари?

Ви можете обміняти криптовалюту на готівковий долар у містах України, а також у представницьких офісах ОАЕ, Польщі, Туреччини згідно зі списком. Для цього вам необхідно на сайті вибрати криптовалюту, яку віддаєте, та в розділі "Отримуєте" вибрати місто та валюту.

45. Де вигідно обміняти біткоїн?

Ви можете вигідно обміняти біткоїн через наш сервіс на сайті.

46. Чи можна обміняти біткоїни на гроші?

Так. Щоб перевести в готівку біткоїн через наш сайт, на сторінці «Почати обмін», в розділі «Віддаєте», вам необхідно вибрати Bitcoin BTC. У розділі «Отримуєте» потрібно вибрати «Готівка USD» або «Готівка UAH» та місто, в якому хочете забрати кошти. Необхідно натиснути «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з’явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно переказати ваш біткоїн.

47. Як перевести в готівку ефір?

Щоб перевести в готівку ефір через наш сайт, на сторінці «Почати обмін», в розділі «Віддаєте», вам необхідно вибрати Ethereum ETH. У розділі «Отримуєте» потрібно вибрати «Готівка USD» або «Готівка UAH» та місто, в якому хочете забрати кошти. Необхідно натиснути «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з’явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам потрібно переказати ваш ефір.

48. Як обміняти ефір на картку «Монобанку»?

Щоб вивести ефір на картку «Монобанку»:

 • оберіть напрям обміну «Ефір на картку «Монобанку»;
 • вкажіть номер картки «Монобанку»;
 • введіть суму, яку хочете конвертувати;
 • впишіть номер Ethereum-гаманця;
 • внесіть реквізити банківської картки, на яку виводяться гроші;
 • натисніть кнопку «Почати обмін»;

На екрані з’явиться заявка, яку потрібно оплатити протягом 30 хвилин. Потім необхідно підтвердити, що гроші внесено. Розгляд заявки на обмін займає не більш ніж 10 хвилин у робочий час згідно з актуальним графіком роботи, вказаним на сайті.

49. Чи маєте Ви представництво у Варшаві?
"Так. Наш обмінник у Варшаві знаходиться за адресою: al. Jerozolimskie 11/19.Warszawa"
50. Чи можу я обміняти USDT на долари у Києві?
Так. Щоб обміняти USDT на долари у Києві через наш сайт, на сторінці «Почати обмін» у розділі «Віддаю» вам необхідно вибрати Tether USDT. У розділі «Отримую» потрібно обрати «USD» та місто Київ. Після цього натисніть кнопку «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з'явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно переказати ваш USDT.
51. Яка комісія при обміні долара PerfectMoney на Tether?
Для направлення обміну PerfectMoney на Tether комісія встановлюється щодня.
52. Я перебуваю в Одесі, і мені потрібно переказати кошти у Стамбул. Чи можу я це зробити за допомогою цього сервісу?
Так звичайно. Щоб здійснити переказ долара USD з Одеси до Стамбула через наш сайт, у полі «Віддаю» виберіть Одеса USD, а в полі «Отримую» виберіть Стамбул USD. Вкажіть суму переказу (зверніть увагу на Мінімальну суму) та натисніть «Почати обмін». Далі внесіть свої дані у спеціальну форму та дочекайтеся дзвінка нашого менеджера, він повідомить усі деталі транзакції.
53. Як перевести Tether в готівку?
Щоб перевести криптовалюту Tether в готівку через сервіс ObmenAT24, на сторінці «Почати обмін» у розділі «Віддаєте» вам потрібно вибрати Tether USDT. У розділі «Отримуєте» виберіть «Готівка USD» або «Готівка UAH» та місто, в якому ви хочете забрати готівку. Після цього потрібно натиснути «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані в форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». У вас з'явиться форма, де буде вказано гаманець, на який вам необхідно переказати ваш Tether.
54. Як перевести в готівку долари Capitalist на готівку у Дніпрі?
Щоб оформити заявку для обміну Capitalist на Дніпро USD у Дніпрі через наш сайт, на сторінці «Почати обмін», у розділі «Віддаю», виберіть Capitalist USD та вкажіть суму обміну (зверніть увагу на мінімальну суму). У розділі «Отримую» потрібно вибрати «Дніпро» і натиснути «Почати обмін». Далі вам потрібно внести свої дані у форму, вказати число з картинки і натиснути кнопку «Створити заявку». Після цього з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей обміну та адресу у Дніпрі, де ви зможете забрати готівку.
55. Чи можу я робити перекази на сайті ObmenAT24?
Так. Для здійснення переказу коштів на сайті ObmenAT24, в калькуляторі, в розділі «Віддаю», виберіть місто, яке вас цікавить , і валюту, вкажіть суму (звертайте увагу на мінімальну суму переказу), а в розділі «Отримую» виберіть місто отримання грошових коштів. Натисніть «Почати обмін», заповніть форму заявки та зачекайте на дзвінок нашого менеджера, який повідомить усі деталі угоди та адресу нашого представництва для отримання переказу.