Продати Ethereum ETH за Райффайзен Банк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Професійним інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку регулярно доводиться балансувати між віртуальною валютою та класичними грошовими одиницями. Якщо для вас питання виведення електронних монет також нагальне, тоді скористайтеся обмінником ObmenAT24, де можна продати Ethereum за Райффайзен Банк за кращим курсом. Наша платформа працює автоматично, тому процес оформлення заявки та її виконання забирає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати надходження коштів і хвилюватися, головне заздалегідь ознайомитися з лімітами здійснення операції.

Яким чином можна продати Ethereum за UAH

Користувачам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього питання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний спосіб завдяки простоті та зручності. Скористатися послугою можна незалежно від часу дня, при цьому для здійснення транзакції знадобиться вказати мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на сайті. Продати Ethereum на карту виявиться легко навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно доступний дизайн, і в процесі обміну пропонує керуватися інструкцією.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має представництва у 26 містах України, за рахунок чого продаж крипти виявляється ще простішим. Достатньо заповнити на сайті заявку, після чого співробітник компанії зв’яжеться з вами для обговорення часу угоди. Продати Ethereum за готівку можна так само без затримок, як і у випадку з онлайн транзакціями. Жодних надмірних верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день оформлення заявки.

Алгоритм продажу Ethereum за Райффайзен Банк

Передбачається проходження простих кроків:

  • Натисніть кнопку «Почати обмін».
  • Виберіть необхідний напрямок.
  • Вкажіть кількість віртуальної монети, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку криптообмінник автоматично розрахує для переведення в готівку.
  • Вкажіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання віртуальних монет та зарахування фіату на рахунок.
  • Залишіть e-mail для надсилання сповіщень про статус заявки.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Ethereum за UAH готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від співробітника компанії. Крім вибору часу видачі грошей він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти перевірку особи при відвідуванні каси у вашому населеному пункті.