Продати Tether TRC20 USDT за Долар USD

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
  • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Великим інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку регулярно доводиться балансувати між криптою та стандартними грошовими одиницями. Якщо для вас питання виведення електронних монет також значне, тоді скористайтеся сервісом ObmenAT24, де можна продати Tether TRC20 за Долар за кращим курсом. Наша платформа працює в автоматичному режимі, тому процес оформлення заявки та її виконання займає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати переказу і хвилюватися, головне попередньо ознайомитися з лімітами здійснення операції.

Яким чином можна продати Tether TRC20 за USD

Клієнтам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього завдання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний спосіб завдяки простоті та комфорту. Скористатися послугою можна цілодобово, при цьому для здійснення операції знадобиться ввести мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на платформі . Продати Tether TRC20 на карту виявиться просто навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно доступний дизайн, і в процесі обміну пропонує керуватися підказками.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має каси у 26 містах України, завдяки чому продаж криптовалюти стає ще простішим. Достатньо оформити на сайті заявку, після чого співробітник компанії зв’яжеться з вами для обговорення часу угоди. Продати Tether TRC20 за готівку можна так само оперативно, як і у випадку з онлайн операціями. Жодних непередбачених верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день оформлення заявки.

Алгоритм продажу Tether TRC20 за Долар

Передбачається виконання простих кроків:

  • Клікніть по кнопці «Почати обмін».
  • Виберіть необхідний напрямок.
  • Вкажіть кількість крипти, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку сервіс автоматично розрахує для переведення в готівку.
  • Впишіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання віртуальних монет та зарахування цікавої валюти на рахунок.
  • Залишіть e-mail для надсилання сповіщень про статус транзакції.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Tether TRC20 за USD готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від менеджера криптообмінника. Крім обговорення часу виплати грошей він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти верифікацію при відвідуванні каси у вашому населеному пункті.