Продати Payoneer USD за Долар USD

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
  • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Серйозним інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку постійно доводиться балансувати між віртуальною валютою та стандартними грошовими одиницями. Якщо для вас питання виведення електронних монет також значне, тоді скористайтеся сервісом ObmenAT24, де можна продати Payoneer за Долар за вигідним курсом. Наша платформа працює автоматично, тому процес подання заявки та її виконання займає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати переказу і переживати, головне спочатку ознайомитися з лімітами здійснення операції.

Яким чином можна продати Payoneer за USD

Клієнтам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього завдання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний метод завдяки простоті та зручності. Скористатися послугою можна цілодобово, при цьому для здійснення продажу знадобиться вказати мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на платформі . Продати Payoneer на карту виявиться легко навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно зрозумілий дизайн, і в процесі виведення коштів пропонує керуватися інструкцією.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має каси у 26 містах України, за рахунок чого продаж крипти стає ще простішим. Достатньо заповнити на сайті заявку, після чого менеджер обмінника зв’яжеться з вами для обговорення умов угоди. Продати Payoneer за готівку можна так само оперативно, як і у випадку з онлайн операціями. Жодних надмірних верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день оформлення заявки.

Алгоритм продажу Payoneer за Долар

Передбачається подолання простих кроків:

  • Натисніть кнопку «Почати обмін».
  • Виберіть цікавий напрямок.
  • Вкажіть обсяг крипти, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку криптообмінник автоматично розрахує для переведення в готівку.
  • Вкажіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання електронних монет та зарахування фіату на рахунок.
  • Залишіть e-mail для надсилання сповіщень про статус заявки.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Payoneer за USD готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від менеджера криптообмінника. Крім вказання часу видачі грошей він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти перевірку особи при відвідуванні каси у вашому місті.