2022-12-19 11:48:30

Binance загрожує крах. MetaMask поєднується з PayPal. Українців лякають e-гривнею

Криптогаманець MetaMask підключають до системи PaуPal для придбання ETH

 

Об'єднання MetaMask з Paypal


Платіжна система PayPal та гаманець криптовалюти, що працює на блокчейні Ethereum, MetaMask 
об’єдналися, щоб спростити процес придбання ETH.

«Купувати криптовалюту завжди складно. Ми поки що не можемо підібрати універсальне рішення для нашої цільової аудиторії. Тому продовжуємо співпрацювати з компаніями, здатними спростити цей процес»,
— заявили розробники криптогаманця.

Подібна співпраця – перший приклад взаємодії між платіжною системою та гаманцем Web 3.0. Поки що йдеться про створення кількох нових сервісів, які будуть доступні вибраній категорії користувачів із США.

Результатом має стати можливість для користувачів MetaMask безпосередньо із програми входити до PayPal і купувати монети Ефіріуму або надсилати їх на свій гаманець.

На думку учасників процесу, MetaMask залишається одним із лідируючих гаманців з автономним зберіганням. Тому інтеграція з найбільшим світовим платіжним сервісом розширить можливості для аудиторії та сприятиме розвитку екосистеми Web 3.0.

 

Ethereum та Tether вже не цінні папери, а «товар»

 

Тезер та Ефіріум більше не цінні папери, а товари

У CFTC США (комісії, що спеціалізується на регулюванні біржової торгівлі), повідомили про рішення визнати цифрові криптоактиви USDT та ETH «товарами». До цього рішення голова комісії заявляв, що до товарів можна віднести лише BTC, решту варіантів коїнів потрібно зарахувати до цінних паперів.

Ця заява стала приводом для судового позову. Самі співробітники CFTC подали позов проти очільника відомства Сема Бенкмана-Фріда, і навіть біржі криптовалют FTX. Вони, посилаючись на відповідну статтю американського законодавства, стверджують, що низка цифрових активів (включаючи Біткоїн, Ефіріум та Тезер) є товарами.

Суть конфлікту навіть усередині відомства пояснюється еволюцією Ефіріуму  та пов’язаними з нею протиріччями.

Так, провівши у 2014 році ICO, Ефіріум отримав статус цінного паперу Після, з розвитком та збільшенням децентралізованості, почав набувати рис товару. Але цього року, завершивши перехід на новий алгоритм PoS, активи блокчейну Ethereum знову набули статусу цінних паперів. Звідси конфлікт: монети Ефіріуму, які перебувають в обігу, мають статус товару. Ті ж активи, що перебувають у процесі стейкінгу, є цінними паперами.


Інвестори прогнозують крах криптобіржі Binance

 

Прогноз щодо краху криптобіржі Бінанс

12 грудня з’явилася новина про звинувачення на адресу криптобіржі Binance з боку регуляторів із США. Це результат розслідування, що розпочалося ще 4 роки тому. Можливо йдеться про звинувачення щодо порушення криптобіржею законів про перешкоджання відмиванню коштів. Очільник біржі своєю чергою звинуватив ЗМІ в маніпуляціях та нагнітанні паніки, та попрохав користувачів спокійніше ставитися до ситуації.

Наступного дня після новини у Binance припинили виведення USDC — стейблкоїна з найвищим рівнем капіталізації. Адміністрація повідомила, що це тимчасове рішення. Так і виявилося: за кілька годин операцію відновили. Проте на тлі новин криптосуспільство не на жарт перелякалося.

Погіршили ситуацію чутки навколо аудиту біржі, який проводила компанія Mazars.

Річ у тім, що після краху FTX довіра до бірж криптовалют серйозно впала. Інвестори почали активно виводити кошти. Зокрема, з Binance за добу вивели активи собівартістю майже $2 млрд. Учасники криптосуспільства, які мають вплив на аудиторію, закликали учасників продовжувати висновок, натякаючи на швидкий крах біржі. З’явилися прогнози, що падіння криптобіржі обернеться 10-річною кризою для всієї індустрії.

Але водночас суттєва частина спільноти висловлює впевненість у тому, що більшу частину активів Binance зберігає на холодних гаманцях. Тому маніпуляції та тимчасові проблеми біржу не «потоплять».


Утримувачів Tether просять перейти на USDC


Одна з провідних криптовалютних бірж 
Coinbase тимчасово прибрала надбавки за обмін активів з USDC до USDT. Це стало частиною кампанії, спрямованої на залучення до зберігання криптоактивів у «надійному стейблкоїні». Власником USDC є американська компанія Circle.

«Нещодавні події стали шоковими для низки стейблкоїнів, і ми сконцентрувалися на пошуку надійного сховища для активів користувача. На нашу думку, USDC — саме це місце»,
– повідомили представники криптобіржі.

Комісійні за обмін скасовані всім некорпоративним клієнтам, незалежно від країни проживання. Згідно з офіційними даними, USDT входить до ТОП-3 найбільш популярних криптоактивів на біржі Coinbase, займаючи 5% від загального обсягу операцій. На момент публікації повідомлення він оцінювався в $0,99.

Майже відразу після падіння FTX USDT, через втрату прив’язки, впав у ціні до $0,93. Ще восени рішенням суду США власників Tether змусили надати звітність щодо капіталізації криптоактиву. Паралельно відбувається ще один процес у справі про відмивання коштів.

Разом з тим на біржі Binance оголосили про скасування підтримки USDC, а всі кошти в цій криптовалюті за умовчанням конвертували в BUSD.

 

«Теорія змови»: українців лякають цифровою гривнею

 

Теорія змови навколо цифрової гривні

Кілька українських блогерів з іміджем конспірологів знайшли нову тему для залякування співгромадян. Цього разу вони сконцентрувалися навколо e-гривні, презентованої Нацбанком наприкінці листопада.

Цифрову гривню позиціонують як нову форму національної валюти. Це не криптовалюта, оскільки її випуском та контролем займається виключно НБУ. Регулятор представив лише концепцію, ще не сформулювавши до кінця бачення платіжної одиниці.

Це не зупинило деяких блогерів з кількістю підписників понад 100 тис. користувачів. Зокрема, львів’янин Антон Гура опублікував велике «розслідування» про те, що новий формат гривні призведе до гіперінфляції, чіпування та апокаліпсису. Його аргументи були явно розраховані на людей, котрі не розуміють роботи фінансової системи держави. Проте публікації зібрали велику кількість переглядів та реакцій.

У Центрі стратегічних комунікацій закликали ігнорувати подібні повідомлення і нагадали, що раніше цей та інші блогери активно спекулювали на темі коронавірусу та щеплень, використовуючи практично ті ж аргументи (за винятком, хіба що, гіперінфляції).

До речі, у січні 2022 року стало відомо, що Україна увійшла до ТОП-10 країн із найбільшим відсотком володінням криптовалюти серед населення.

Потрібно обміняти фіатні чи цифрові валютиObmenAT24 пропонує велику кількість варіантів та вигідні комісії. Ми проводимо операції швидко і в нас завжди є достатні резерви за кожним активом. Для обміну не обов’язково реєструватися та верифікуватися, проте реєстрація дає додаткові переваги: участь у рефельній програмі та спеціальні пропозиції від сервісу.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше