2022-11-07 11:00:01

День народження Біткоїна. Свято біткоїн-піци. Binance та крипто платежі у Твіттер

У Бразилії ще одне свято — «День Bitcoin-піци»

Image border

У Бразилії ще одне свято — «День Bitcoin-піци». У переліку офіційних свят міста Порту-Алегрі (Бразилія) з’явився День Bitcoin-піци, який відзначатимуть щороку 22 травня.

Автором законопроєкту про запровадження нового свята став місцевий чиновник Джессі Сангаллі. За його словами, він хотів звернути увагу мешканців півторамільйонного мегаполіса до цифрових валют.

Дата свята обрана не випадково. Це відсилання до 22 травня 2010 року, коли вперше в історії монети BTC використали в якості обмінного засобу. У цей день Ласло Харенс, який тоді був учасником BitcoinTalk, витратив 10 тис. монет Біткоїна на замовлення двох піц. За курсом 2010-го один Біткоїн коштував $0,0025, тож покупка була виправданою. Зараз ця сума склала б близько $207 млн.

З того часу минуло 12 років, і ключова криптовалюта пережила значну еволюцію. Вона впроваджена у платіжні системи кількох країн світу. Одним із ключових досягнень активу стало офіційне визнання у Сальвадорі. Тут Біткоїн став законним засобом для здійснення платежів

Біткоїн відсвяткував 14-річчя

В останній день жовтня 2008 року від імені Satoshi Nakamoto було презентовано white paper на криптовалюту Bitcoin. У документі містився опис принципу функціонування платіжної системи однорангового типу, якій незабаром судилося здійснити переворот у світі фінансів. До речі, ім’я автора (або групи розробників) Bitcoin досі залишається невідомим.

Мережа Біткоїн почала працювати у 2009 році. 2011-го було опубліковано останнє повідомлення від Сатоші Накамото. З того часу від «творця» криптовалюти не було жодного офіційного коментаря. Попри численні спроби, ЗМІ та експерти так і не з’ясували, хто є автором white paper.

Кілька років знадобилося криптовалюті, щоб з активу, який цікавить лише кілька тисяч людей, перетворитися на сильний інструмент, що має вплив на економіку. У BTC інвестують великі корпорації та навіть уряди. У світлі майбутньої світової кризи в Біткоїні вбачають альтернативу для збереження активів.

У квітні 2022 року спільнота згенерувала 19-мільйонну монету. Наразі відомо про видобуток майже 92% BTC від загальної емісії (її розмір становить 21 млн монет).

Найбільший інвестор у BTC заробив би на $1,5 млрд більше при покупці Ефіріуму

Аналітична компанія Blockchain Center опублікувала дані порівняння інвестицій у цифрову валюту фірмою MicroStrategy. Зараз це один із ключових власників монет Bitcoin, в активах якого 130 тис. монет. У їх купівлю корпоративний інвестор вклав $250 млн, що за актуальним курсом становить $2,63 млрд. У Blockchain Center проаналізували, скільки б заробила компанія, купивши ETH замість BTC.

Отже, якби MicroStrategy у 2020 році купила б монети Ефіріуму, вона володіла б 3,54 млн монет. У фіатному еквіваленті це близько $5,45. Тобто, як мінімум, вдвічі більше, ніж вартість поточних активів компанії в Біткоїні. Якщо додати до цієї суми прибуток від ставок, інвестор зміг би заробити 239 690 ETH, які зараз оцінюються в $370 млн.

У Blockchain Center провели такі розрахунки, щоб показати перспективність Ethereum та тенденції до зміцнення цієї цифрової валюти. А вони позитивні як мінімум з трьох причин: перехід платформи на Proof-of-Stake, зниження мережею енергоспоживання на 99% та зростання річної пропозиції на -0,09%.

Експерти Binance інтегрують криптоплатежі у Twitter

Біржа криптовалюти Binance, яка допомогла Ілону Маску купити Twitter, додавши до угоди власні $500 млн, працює над зміною соціальної мережі. З’явилася інформація, що у Binance збирають команду для впровадження блокчейну та цифрових валют у сервіси Twitter.

Поки що йдеться про вивчення мережевих рішень соціальної мережі, які допоможуть розв’язати її основні проблеми. Це насамперед колосальна активність ботів, через яку Маск довго відмовлявся від купівлі платформи.

Наприкінці жовтня 2022 року покупка все ж таки була офіційно оформлена, після чого Маск звільнив весь склад управління Twitter і зайнявся «чистками» колективу розробників та інших співробітників.

Останнім часом команда розробки концентрувалася на аналізі можливостей впровадження блокчейн-технології. Вже зараз платні передплатники Twitter можуть використовувати NFT для своїх аватарів.

Поки що незрозуміло, як сильно Binance зможе впливати на політику управління соціальною мережею. Адже зараз Ілон Маск одноосібно управляє проєктом, контролює його і приймає досить спірні ключові рішення.

Експерти опублікували дані про п'ятірку найперспективніших токенів

як повідомляють представники аналітичної компанії Cryptorank, за пів року кілька проєктів продемонстрували значний приріст (загалом до 33000%) на тлі загальної стагнації ринку криптовалют. До п’ятірки найперспективніших токенів увійшли Bankera (BNK), Tierion (TNT), а також RightMesh (RMESH), ICOS (ICOS), Aeron (ARNX).

Bankera

це цифрова альтернатива рахунку в банку. Проєкт надає можливість відкриття онлайн-гаманця, обслуговування рахунку IBAN та прив'язування банківських карток VISA.

Tierion

розрахунковий засіб для учасників мережі. Токен використовують для виплати премій операторам вузлів та зареєстрованим учасникам.

RightM

сеть, которая поощряет коллективное использование ресурсов смартфонов (памяти, интернет-подключения), чтобы обеспечивать работу децентрализованной структуры.

ICOS

несмотря на рост, является проблемным токеном. В частности, компания-разработчик находится под следствием, а актив полностью запрещен в США.

Проєкт Aeron створений для підвищення безпеки польотів. Це блокчейн-технологія, за допомогою якої можна захистити записи від спотворення, втрати або підробки

Цікавить вигідний обмін криптовалюти? Бажаєте купити Біткоїн, Ефіріум або інші цифрові активи за фіат? Потрібно вивести криптовалюту у долари чи гривні?
ObmenAT24 — вигідний обмінник із прозорими процесами, без верифікації та з доступними розмірами комісій.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше