2022-07-25 14:03:33

Tesla продала свої біткоїн-активи. У Minecraft заборонили використання NFT. У США назвали терміни затвердження законопроєкту щодо регулювання цифрових валют

Tesla продала своїх біткоїн-активів майже на $1 млрд: Bitcoin знову почав зростати в ціні

Компанія Tesla відзвітувала, що продала 75% своїх активів криптовалюти Bitcoin за $936 млн і спричинила короткочасне зниження BTC на 0,5%. Нагадаємо, що наприкінці минулого року статки корпорації оцінювалися в $2 млрд.

Як заявив гендиректор Tesla Ілон Маск, продаж BTC обумовлений тривогою щодо «загальної ліквідності корпорації». У Reuters заявили, що мільярдер стурбований невизначеністю через антиковідні обмеження у Піднебесній, які негативно позначаються на виготовленні електромобілів у країні.

Крім того, бізнесмен зазначив, що компанія не продала ще жодного Dogecoin. Однак раніше Маск говорив, що збирається й надалі підтримувати криптомонету, незважаючи на коливання ринку.

З огляду на це, Tesla у майбутньому готова інвестувати у Bitcoin. Виробник електрокарів заявив, що може відновити прийом BTC після проведення запланованої перевірки обсягів відновлюваної енергії, яка потрібна для видобутку криптовалюти.

До речі, сумарний квартальний дохід Tesla досяг $16,93 млрд. За даними Yahoo Finance, 22 липня 2022 року акції Tesla (TSLA) торгувалися в районі $815. На цьому тижні біткоїн перебував у режимі відновлення відповідно до фондового ринку, оскільки інвестори, ймовірно, більш оптимістично ставляться до здатності ФРС США утримати інфляцію, яка досягла високої позначки.

Цікаво, що станом на 22.07.2022 вартість Bitcoin складала $23 587,04.

Продати або купити біткоїн можна швидко та вигідно завдяки сервісу ObmenAT24.

У США названо терміни затвердження законопроєкту щодо регулювання цифрових валют

Двопартійний проект закону про регламентацію криптоіндустрії як повноцінний документ збираються затвердити в 2023 році – так оголосив американський сенатор при проведенні крипто-саміту Bloomberg.

Як повідомив сенатор, деяким законодавцям потрібно більше часу для розуміння законопроєкту, а співавтор Джиллібранд доповнила, що політики з регуляторами “стали усвідомлювати потребу” у захисті споживчих прав.

Ми з Кірстен вважаємо, що повноцінний документ, з високою ймовірністю, перенесуть до 2023“, – зазначила Ламміс.

А деякі фрагменти законопроєкту хочуть ухвалити вже 2022 року разом з іншими нормативними актами. Включно з необхідністю надати CFTC повноваження головного органу контролю над криптовалютною індустрією. Ще Ламміс підкреслила, що частка стейблкоїнів, яка піддається регулюванню, може бути внесена до документації, створеної Банківським комітетом.

Сьогодні виникла зацікавленість, оскільки законодавці переконалися в тому, що зараз покупці не захищені, зокрема немає нагляду, порядку та підзвітності“, – повідомила Джиллібранд.

Нагадаємо, що раніше Елізабет Уоррен дала наказ SEC встановити суворішу позицію по відношенню до сегменту криптовалют. Заяву сенаторів було озвучено через проблеми з Voyager Digital та Celsius Network, а також падіння екосистеми Terra.

Minecraft наклала вето на використання NFT

На думку творців ігрової платформи, запровадження технології blockchain та NFT не відповідає специфіці проекту, оскільки вони дають можливість учасникам отримувати винагороди за інші дії поза ігровим процесом.

Тепер Minecraft забороняє застосовувати NFT та впроваджувати блокчейн у свої програми, плюс до всього використовувати внутрішньоігровий контент (всесвіт, скіни та предмети героїв для формування NFT). Девелопери зробили це, щоб захистити інтереси користувачів та гарантувати безпеку.

У зверненні йдеться, що деякі організації нещодавно впровадили NFT, а геймери сьогодні можуть отримувати токени за певні дії на сервері або поза грою. Творці вважають, що такі дії утворюють віртуальну власність, яка базується на нестачі та унікальності, а це суперечить таким аспектам Minecraft як творчий підхід та спільний ігровий досвід.

Звідси випливає, що NFT поділяє людей на фінансово забезпечених і не дуже, а спекулятивна обстановка навколо токенів заважає ігровому процесу і спонукає розважливістьне даючи учасникам досягати певних цілей та отримувати задоволення від гри.

Нагадаємо, що у червні продажі NFT знизилися до мінімального річного значення, а охоплення торгів на відомому маркетплейсі OpenSea лише за місяць впали на 75%. Ціни на найбільш реалізовані NFT впали приблизно на 30%.

Шукаєш вигідний обмінник криптовалют та електронних грошей? На ObmenAT24 можно швидко та по вигідному курсу купити або продати електронні активи. Ми працюємо для твоєї вигідної реальності!

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше