Крипта «служит» католикам. Евросоюз положил конец анонимности крипторынку. В ООН предлагают запретить криптовалюту

Зі «сплячого» гаманця майнера вперше за 8 років перевели 1100 BTC

У кінці липня 2022 року оператор майнінгу перевів всі монети з гаманця на невідому адресу.
За інформацією провайдера аналітичних даних CryptoQuant, 1100 момент Bitcoin, які раптом «ожили», належать майнеру, зареєстрованому під псевдонімом Ghash. Він вже довго не займається майнінгом і, зокрема, сам гаманець був у «сплячому» стані понад вісім років. Якщо перевести його активи у долари США, сума сягне приблизно 25,12 млн.

До речі, нещодавно ми писали про британця, який шукає свій диск з біткоїнами на звалищі.

Зазвичай такі події провокують паніку серед біткоін-інвесторів. Є неофіційна думка прихильників найпопулярнішої у світі криптовалюти, що крупний обмін Bitcoin на долари США може негативно вплинути на курс. Особливо, якщо володар значного активу раптом вирішує його продати.

Проте, як помітили у CryptoQuant, 1100 BTC власник відправив не на біржу криптовалют. І до того ж ця сума хоч і значна, але недостатня для впливу на курс криптовалюти.

За неофіційним припущенням, майже 50% монет BTC Ghash потрапили до кастодіального сервісу, тому що тип адреси отримувача може використовуватись декількома цифровими підписами (P2SH). Тобто власник міг перенаправити частину активів до банку, передавши права на управління ними.

Купити або продати Біткоїн вигідно та швидко завжди можна, скориставшись онлайн-сервісом ObmenAT24.

Кінець анонімності: Євросоюз планує контролювати транзакції у криптовалюті

Представники регулятора ЄС з цінних паперів та бірж (ESMA) шукають шляхи контролю позабіржових криптографічних даних або інформації про спотові справи. Окрім того, чиновники хочуть відстежувати операції з криптовалютними деривативами на централізованих біржах та інших OTC платформах.

З цією метою в ESMA оголосили тендер загальною вартістю $102 тис., який триватиме до 17 серпня 2022 року. Представники відомства впевнені, що знайдуться організації, які допоможуть налагодити контроль.

«Важливо знаходити всі криптодані, якщо вони пов’язані з транзакціями, які проходять поза блокчейнів. Треба охопити не тільки головні біржі криптовалют та активи, але й інші галузеві сервіси. Це забезпечить справедливе уявлення про ландшафт крипторинку»,

— заявили у пресслужбі ESMA.

Як це уявляють чиновники? За їх планами, поставники криптографічних даних зобов’язані щодня оновлювати інформацію. Дані про транзакції повинні включати доступ до книг замовлень: щоб можна було відстежувати спреди та ліквідність на біржах у торгових парах (криптовалютних та фіатних).

Богоугодна крипта: вашингтонська архієпархія готова приймати пожертви у криптовалютах

Архієпархія Римсько-католицької церкви у Вашингтоні почне приймати пожертви у цифровій валюті. Для цього вона залучила криптоплатформу Engiven. Представники останньої заявили, що готові організувати процес збору пожертв і розширити інші ініціативи в області цифрового керування. Відомо, що у планах архієпархії використовувати отриману криптовалюту для підтримки 139 приходів у рідному окрузі Колумбія, а також надавати допомогу нужденним.

Церква прагне використовувати сучасні технології для залучення парафіян. Ми готові полегшити для віруючих людей виконання місії церкви. Користувачі матимуть можливість відправляти анонімні пожертви у десятках цифрових валют: враховуючи Біткоін (BTC) та Ефір (ETH),

— заявив виконавчий директор з розвитку єпархії Джозеф Гілмер.Відомо, що для криптоплатформи Engiven цей досвід не перший. Компанія вже допомогла організувати збирання пожертв у криптовалютах більш ніж 400 релігійним організаціям. За словами засновника платформи Джеймса Лоуренса, жодна сучасна церква не може ігнорувати потреби онлайн-аудиторії.

ООН пропонує банкам заборонити криптовалюту

UNCTAD — орган з розвитку ООН — вважає, що ризики та втрати, з якими пов’язані криптовалюти, вагоміші за вигоди від їх використання. Тому цифрова валюта не підходить для банків.

В UNCTAD офіційно звернулися до світових урядів з закликом ввести додаткові податки на криптовалютні транзакції та обмеження на рекламу цифрових активів. Отримані кошти планується використовувати для забезпечення фінансової стабільності у країнах, що розвиваються.

У звіті, опублікованому UNCTAD, йдеться про зростання випадків використання криптовалюти для внутрішніх платежів. Наприклад, трудові мігранти переказують кошти у криптовалюті своїм рідним. Це, як вважають чиновники, «кидає виклик авторитету держави у фінансових питаннях та може призвести до «відтоку» коштів на розвиток».

В агентстві рекомендують підвищити податки на операції з цифровою валютою та обмежити роботу криптовалютних бірж, гаманців і інших пов’язаних сервісів. Як мінімум — примусити їх проходити спеціальну реєстрацію.

На думку чиновників, ризики ухилення від сплати податків та втрати через волатильність доводиться компенсувати національним банкам. Тож краще банківським установам відмовитись від криптовалюти та стейблкоінів, і не пропонувати їх своїм клієнтам.

Як розвиток Ethereum змінить криптопростір: Бутерін дав надихаючий прогноз

Перехід від консенсусу PoW до консенсусу PoS з Merge різко зменшить комісію для транзакцій.

Щойно у нас з’явиться технологія масштабування, насправді стане можливим знову зробити криптоплатежі масовими. У майбутньому з усіма поліпшеннями ефективності транзакційні витрати можуть знизитися до 0,05 долара США або навіть до 0,2 цента,

— заявив співзасновник проєкту Ethereum Віталік Бутерін на конференції Korea Blockchain Week.Він вважає, що багато криптографічних застосунків перспективні в теорії, але сьогодні практично неможливі. Однак злиття потенційно зробить ці програми можливими.

До того ж, оскільки розробники Ethereum вивчають оновлення Surge, Verge, Purge та Splurge, команда також планує захистити Ethereum від атак квантових обчислень у майбутньому.

Віталік Бутерін підтвердив, що перехід майнерів Ethereum на Ethereum Classic навряд чи вплине на злиття. Після злиття Ефіру (ETH) потрібно не менше 6-8 місяців, щоб увійти в ціну як з точки зору ринку, так і з психологічної точки зору через етап очищення.

Ціна Ethereum (ETH) швидко зросла через оптимізм спільноти щодо злиття. За 24 години після заяви Бутеріна ціна ETH злетіла більш ніж на 3%, при цьому поточна вартість на рівні 1734 доларів значно вища за психологічний рівень у 1500 доларів. Реакція спільноти на ціну Ethereum після злиття залишається неоднозначною.

Ищешь, где можно купить, обменять и вывести в фиат крипту максимально выгодно? В нашем онлайн-сервисе ObmenAT24 круглосуточно доступны выгодные курсы, большие резервы, быстрые безопасные транзакции и индивидуальные скидки для постоянных клиентов.