Біткоїн врятує світ від кризи. Маск купує Twitter. Інвестори відмовляються від Ethereum

Роберт Кійосакі: «Купуйте Біткоїн, щоб пережити майбутню кризу»


Відомий інвестор та автор бестселера «Багатий тато… » Роберт Кійосакі передбачив значну світову фінансову кризу, яка виникне через недолугу фінансову політику уряду США. Він стверджує: крах буде серйознішим за світовий фінансовий катаклізм 90-х років минулого століття.

«Влада США друкує долари замість того, щоб шукати варіанти вирішення проблем. Це стане причиною глобальної кризи: разом з доларом обваляться навіть золото, срібло та Біткоїн»,
— стверджує Кійосакі.

Він назвав сучасну кредитно-фінансову політику Сполучених Штатів «порочним колом». За його словами, всі проблеми зосереджені на двох процесах: позиках величезних сум коштів та умисній фіксації відсоткових ставок на низькому рівні. У результаті доводиться позичати ще більше, через що поступово зростає інфляція. Якщо це не зупинити, долар рухне.

Тож Кійосакі радить вже зараз вкладатися в золото та срібло, а також купити Біткоїн, поки його ціна знаходиться на нижній межі. За його словами, BTC — надійний актив, який захистить інвесторів від негативних економічних явищ. Купити Біткоін прямо зараз по найвигіднішому курсу можно на ObmenAT24.

Матеріал по темі: “Біткоїн прогноз на 2022-2025

Apple Store вимагає 30% комісії за додавання NFT застосунків


Компанія Apple заявила про наміри додавати до фірмового магазину застосунків програми та ігри, створені на основі NFT. Проте є проблема: компанія вимагає від розробників 30% комісії. Це дуже багато: нормальним у цьому секторі вважається розмір до 5%. Тож побажання Apple є чимось неймовірним. Природно, що далеко не всі розробники погоджуються співпрацювати на таких умовах.

Проте компанія наполягає на отриманні третини доходу з кожної транзакції. Йдеться про те, що Apple хоче отримувати третину доходу від кожного платежу. Наслідком цього може стати те, що гаманець Ethereum використовуватиметься в кожному мобільному додатку з аудиторією понад мільярд користувачів.

Охочих співпрацювати на таких умовах небагато. Єдиним, хто публічно підтримав рішення, є керівник web3 Габріель Лейдон. Він заявив, зокрема, що з задоволенням поділиться з Apple третиною безкоштовних NFT.

Не обійшлося і без скандалів. Компанія Magic Eden, дізнавшись про рішення «яблуневої компанії» стягувати завищену комісію, прийняла рішення видалити свій сервіс із магазину Apple. З нею намагалися домовитись і навіть пропонували знижену 15-відсоткову комісію. Проте компанія рішуче відкинула пропозицію. Це не дивно, адже гігант своїми діями порушив загальноприйняту концепцію існування криптовалюти.

П’ять нових криптовалют отримали понад $50 млрд інвестицій


Попри довготривалий загальний спад на крипторинку, з’являються стартапи, які успішно отримують фінансування від зацікавлених інвесторів. Зокрема, кілька молодих криптовалют отримали свіжий інвестиційний капітал. Так, станом на початок жовтня 2022 року, п’ять нових цифрових активів капіталізовано сумарно більш як на $50 млрд.

Один із них — токен RTX, засновники якого реалізують принцип децентралізації економіки. Актив капіталізовано на суму понад $27 млрд, а ціна одиниці перевищує $13. Слідом за ним іде GOLC, капіталізація якого становить $17,8 млрд, а одну монету можна купити за $61. Замикає трійку нових лідерів Joystick (JOY) з обсягом капіталу понад $3 млрд. На четвертому місці – Elan (ELAN) з капіталізацією $1 млрд, а на п’ятому – Shihtzu Exchanze (STZ), профінансований на $730 млн.

Цікавість до нових цифрових активів суперечить загальноринковій тенденції: зараз більшість інвесторів не ризикують вкладатися у цифрові активи, а лідери втрачають позиції. Один із секретів у тому, що стартапи обіцяють інвесторам саме те, на що вони чекають: швидке отримання прибутку. Це звичайна гра на почуттях: поки вкладники в цифрові активи бояться проґавити можливість заробітку, з’являються ті, хто пропонують профіт у короткостроковій перспективі.

Без ботів та з криптовалютними транзакціями: як зміниться Twitter після купівлі


Ілон Маск знову заявив про бажання викупити акції Twitter, тож експерти почали будувати прогнози щодо майбутнього соціальної мережі. Зокрема, компанія Crypto Rand Investment Group опублікувала інформацію про власне бачення змін на платформі під керівництвом Маска.

За неофіційною інформацією, мільярдер рішуче націлений на інтеграцію до Twitter криптовалютних транзакцій. Це має вивести соціальну платформу на новий рівень. Існує думка, що Маск реалізує намір впровадження до Twitter Dogecoin (но фоні цього актив зріс у ціні на 6%).

Ще одна перспективна зміна — поява опції редагування вже опублікованих постів. Наразі відомо, що відповідна кнопка вже з’явилася та проходить тестування, тож є ймовірність, що скоро вона з’явиться в робочій версії.

Експерти припускають, що Маск реалізує механізми знищення ботів. Він не раз наголошував на цій проблемі і навіть сказав, що відсіювання спамних та шахрайських ботів — пріоритетне завдання.

Варто нагадати, що на початку жовтня Ілон Маск здивував громадськість заявою про необхідність поновлення операції з викупу акцій Twitter. Це сталося після публічної відмови від купівлі та декількох місяців судових розглядів справи. Як заявляв сам мільярдер, раніше він відмовився від покупки через те, що керівництво соцмережі не зізналося йому про наявність у системі такої великої кількості несправжніх акаунтів.

Чому Ethereum тоне: причини падіння криптовалюти після грандіозного оновлення


Оновлення Ethereum під назвою «Злиття» мало привабити значну кількість інвесторів та підвищити вартість монети. Натомість цінність криптовалюти ETH падає. Причин виникнення проблеми багато. Одна з них — у розчаруванні. Подія, яку декілька разів переносили, не вирішила головних проблем блокчейну: комісії залишилися такими ж високими, а швидкість транзакцій помітно не підвищилася.

Тож багато криптоінвесторів зосередилися на пошуку альтернативних криптовалютних проєктів, які ще на етапі розробки вирішили розв’язати традиційні проблеми «класичних» блокчейнів. Тож багато активів вкладають у перспективних новачків, а на цьому фоні відбувається зниження загальної суми заблокованих коштів Ethereum. Негативна ситуація підсилюється крахом Terra та загальним станом затяжної криптозими. Якщо проблема Ethereum не буде вирішена, перехід користувачів на інші блокчейни може стати масовим.

Зараз найбільший фонд Grayscale знижує обсяг ETH у сумі власних інвестицій. Компанії Tesla та Microstrategy продовжують купувати BTC, але не збільшують активи в ETH. Якщо тенденція стане масовою, більш дрібні інвестори теж почнуть перенаправляти капітали на інші проєкти.

Однією з головних проблем Ефіріуму є саме перехід на proof-of-stake. Це зробило мережу сильно контрольованою: адже майже половина валідаторів має відношення до державних органів США. Це порушує принципи криптовалютного ринку та створює ризики для інвесторів. Можливо ця проблема стане критичною для блокчейну.

 

Раніше ми детально розбирали прогнози експертів щодо курсу Ефіріума на 2022-2030 роки.

 

Хочете купити Bitcoin чи іншу криптовалюту?
Провести обмін крипти, купити та продати активи можна на ObmenAT24. Чесні операції, доступні тарифи, великі резерви — створені всі умови для зручного використання сервісу.