2022-10-24 16:07:51

Mastercard анонсує банківські операції у «крипті». Суд покарав чергового «Сатоші Накамото». На ринку з'явився альткоїн, що стрімко дорожчає

У Google експериментують з оплатою криптовалютами

Представники корпорації Google оголосили про підписання партнерської угоди з криптовалютною біржею Coinbase. Це означає, що з 2023 року окремим клієнтам компанії стане доступною оплата за послуги за допомогою криптовалют. Подробиці угоди сторони наразі не розголошують.

Це лише перший етап співробітництва. Далі у Google планують можливе застосування Coinbase Prime — сервісу, призначеного для зберігання цифрових валют і торгівлі ними. На одному з етапів співробітництва планується розміщення ряду додатків біржі у хмарі Google (для цього їх спеціально перемістять із хмари Amazon).

Поки що відомо, що інфраструктурний сервіс Google Cloud Platform почне приймати платежі у цифровій валюті лише від обмеженої кількості клієнтів. Зокрема, це будуть користувачі Web3: технічну можливість для їх залучення забезпечить Coinbase Commerce.

«Це лише початок. У майбутньому ми залучимо набагато більшу кількість клієнтів і надамо їм цю можливість»,

— заявив Аміт Завері, керівник Google Cloud.

Наскільки відомо, Coinbase Commerce може забезпечити умови для розрахунків за допомогою десяти криптоактивів, серед яких Bitcoin, Ethereum, Dogecoin та Litecoin.

Аміт Завері вважає, що цим партнерство не обмежиться. Вже зараз спеціалісти Google готуються до експериментів та вивчення нових варіантів використання потужностей Coinbase.

В Гугл з'явиться оплата в криптовалюті

Mastercard готує банківські інструменти для роботи з криптовалютами

Платіжний сервіс Mastercard підписав партнерську угоду з розробником блокчейну Paxos у межах підготовки до глобального проєкту. Мова йде про інструменти, які дозволять традиційним банкам працювати з криптовалютами.

«Вже досить багато клієнтів готові застосовувати цифрові валюти. Ми хочемо надати їм зручну можливість продовжувати користуватись послугами улюблених банків, оперуючи через них традиційними грошима та криптовалютою»,

— сказала директорка з цифрових технологій Mastercard Йорн Ламберт.

Цей висновок був зроблений на основі опитування. За допомогою нього вдалося з’ясувати: 60% клієнтів банків бажають мати доступ до операцій з криптовалютами. Проте переважна більшість банківських установ не надає таку послугу через брак компетенцій.

Тож у Mastercard вирішили: платіжний сервіс стане сполучною ланкою між банками та платформою Paxos. Це дозволить оперувати цифровими валютами згідно з міжнародними стандартами фінансової безпеки. Зараз триває підготовка відповідних інструментів,  а перші випробування можливостей намічені на початок 2023 року. Поки що немає інформації про те, які банки будуть залучені до випробувань на цьому етапі.

MsterCard тестує крипту в банках

Остерігайтесь «оновлень»: хакери почали масово зламувати криптогаманці Phantom

У жовтні значно зросла кількість випадків зламу гаманців Phantom методом роздачі безкоштовних NFT власникам криптовалюти Solana. Мова йде про встановлення псевдооновлення з вірусом всередині.

Довірливі власники криптовалюти, відкриваючи отриманий токен, бачать спливне повідомлення про  випуск нової версії прошивки безпеки для гаманця Phantom. Повідомлення доповнене посиланням для завантаження.

Зловмисники вміло маскуються під представників служби клієнтської підтримки Phantom. Вони супроводжують свої повідомлення досить цинічним попередженням: мовляв, якщо «оновлення» не буде вчасно встановлене, клієнти ризикують стати жертвами хакерів.

Вже відомо про досить багато випадків встановлення «оновлення» довірливими користувачами. І одразу після інсталяції активувалася вбудована вірусна програма. Її завдання — красти особисті дані з пристрою жертви: від cookie браузера до паролів та SSH-ключів.

Тож офіційні представники компанії Phantom радять користувачам, які ймовірно стали жертвами зловмисників, якомога швидше розпочати ретельне сканування пристроїв за допомогою антивірусних програм, а після цього замінити паролі доступу до всіх потенційно важливих сайтів та платформ.

Хакери атакують криптогаманці Phantom

Quant — єдиний альткоїн, який який стрімко дорожчає

Криптовалюта QNT, яка належить до службових цифрових активів проєкту Quant Network, вже другу сесію поспіль б’є рекорди зростання. Це особливо помітно на тлі глибокого падіння цифрових активів у 2022 році. По суті, QNT залишається єдиною монетою на ринку зі стабільним зростанням вартості.

Творці проєкту Quant Network привертають та утримують увагу криптоінвесторів, а також трейдерів вже протягом чотирьох місяців. За цей час їхній актив подорожчав на 450%.

У жовтні монета QNT увірвалася до рейтингу ТОП-30 альткоїнів, зайнявши відразу 28 позицію. Цьому сприяло стрімке денне зростання, що склало 8%. За версією аналітиків, ралі буде продовжено, і причина — у зацікавленості аудиторії технологією, яку впроваджують розробники з Quant Network.

Так, з 2015 року вони реалізують ідею інтероперабельної блокчейн-платформи. Йдеться про мережу, яку можна поєднати з іншими. Завдяки цьому розробники смартконтрактів не витрачають часу на створення та застосування мостів.

Компанія пропонує більш надійний варіант, ніж принцип міжланцюгового зв’язку, що останнім часом дискредитував себе. Йдеться про підтримку децентралізованих додатків кількома мовами з можливістю оперування активами, випущеними на блокчейні Ethereum.

Ще один «творець Біткоїна» виявився шахраєм

Днями завершився суд проти вченого з Австралії Крейга Райта, який досить довгий час видавав себе за Satoshi Nakamoto — легендарного творця криптовалюти Біткоїн. Позивачем у суді став фанат цифрового активу, відомий у Twitter під ніком Hodlonaut.

Справу розглядав Норвезький суд під керівництвом Хелен Енгебрігтсен. Суддя після аналізу аргументів дійшла до висновку, що аргументи позивача справедливі: Крейг Райт є брехуном, а всі його докази — це звичайні маніпуляції.

Так завершився конфлікт, розпочатий ще у 2019 році. Все почалося з того, що Hodlonaut обізвав Райта шахраєм та звинуватив у намаганні присвоїти славу людини, яка створила криптовалюту.

Найцікавіше, що Крейг Райт збирався звернутися до суду, щоб притягнути користувача Hodlonaut за образу особистості. Однак Hodlonaut встиг подати позов першим. Свої ж дописи у соціальній мережі він пояснив правом на свободу слова. Суду цього виявилося достатньо: він не притягуватиме блогера. А от Райту суддя призначила виплату чималої компенсації. Псевдотворцю криптовалюти доведеться заплатити 4053750 норвезьких крон (це приблизно $383 тис.).

Черговий

Шукаєш надійний та зручний обмінник криптовалюти? Сервіс ObmenAT24 пропонує швидкі та вигідні операції з обміну цифрових активів, а також купівлі та продажу крипти за фіат.
Доступні операції з валютою, можливість покупки за готівку та багато іншого. У нас вигідні тарифи та якісна підтримка.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше