2023-01-30 12:11:29

Оптимістичні прогнози для крипторинку. Amazon виходить на ринок NFT. У ЄС запроваджують нові обмеження для банків

Директор Binance озвучив довгостроковий прогноз ринку

 

Керівник найбільшої криптовалютної біржі світу дав прогноз розвитку індустрії на найближчі 20 років. За його словами, якщо протягом цього періоду учасники ринку продовжать ігнорувати криптовалюту (або сприятимуть її забороні), вони виявляться «за бортом», тому що їх обженуть більш далекоглядні конкуренти.

За словами глави Binance, найбільше розвитку криптовалюти перешкоджають шанувальники традиційної фінансової системи. Поки що їм виходить стримувати ринок. Наприклад, багато установ обмежили доступ до цифрових валют, реагуючи на крах екосистеми у 2022 році. Але ця тенденція збережеться лише у короткостроковій перспективі.

Крах, спровокований падінням FTX та Terraform Labs, справді серйозно позначився на галузі. Щобільше, як вважає голова Binance, він відкинув її на кілька років назад. Багатьом інвесторам довелося переглянути свої стратегії або тимчасово відмовитися від вкладень у криптоактиви. Проте ринок встояв, а річна динаміка BTC склала майже 40%. Це демонструє силу та перспективність криптовалют із високою капіталізацією.

Дайджест новин криптовалют obmenat24

BTC — найперспективніша монета 2023 року

Попри загальний спад і серйозні виклики, з якими криптовалютний ринок зіткнувся у 2022 році, експерти дають позитивні прогнози розвитку індустрії в цьому році. Зокрема фахівці найбільшої у світі інвестиційної компанії Goldman Sachs назвали Bitcoin найбільш перспективним активом 2023 року.

В офіційному звіті компанії сказано, що річна ринкова динаміка Біткоїна виявилася настільки позитивною, що перевищила темпи зростання золота та фондового індексу S&P 500. BTC у цьому рейтингу опинилася на першому місці, а коефіцієнт прибутковості монети склав 27% зі співвідношенням ризику до прибутку 1:3.

Варто відзначити, що зростання вартості Біткоїна продовжується. Добова динаміка станом на 25.01.2023 склала 1,65%, а ціна перевищила показник $22,5 тис. Таким чином, всього за тиждень криптовалюта зросла в ціні на 6,57%. Обсяг ринкової капіталізації впевнено наближається до показника 434 мільярди доларів, а це більше, ніж у Bank of America.

Вже зараз представники влади США наполягають на визнанні Біткоїна платіжним засобом: зокрема, такий законопроєкт подала представниця республіканців Венді Роджерс. Її ініціатива поки що обмежується використанням BTC у штаті Арізона.

Перспективи біткоїна на 2023 рік

Аналітик озвучив прогнози крипторинку на 2023 рік

Початок поточного року вселяє обережний оптимізм: зокрема, прибутковість BTC зросла на 40%. Чи варто чекати на поліпшення інших ринкових показників? Фахівець дослідницької компанії VanEck Метью Сігел озвучив кілька своїх прогнозів.

За його словами, у другому півріччі 2023 року ціна монети BTC складе близько 30 доларів США. Експерт прогнозує глобальну рецесію. Він вважає, що Федеральна резервна система США не підвищуватиме ставки завдяки зниженню інфляції, але при цьому продовжить процес випуску банкнот.

Також Метью Сігел вважає, що Бразилія стане однією з найрозвиненіших країн щодо впровадження в економіку цифрових валют. Причиною він називає переважно молоде населення країни, завдяки чому зберігається стабільно високий інтерес до стейблкоїнів та криптовалюти. Найбільший банк Бразилії Itau Unibanco вже йде назустріч попиту та збирається токенізувати активи.

Ще один прогноз стосується зростання кількості учасників Web3 до 20 млн. Експерт пов’язує це з виходом кількох ігор Triple-A. Ігрові програми з підтримкою блокчейнів забезпечують просте перенесення внутрішньої валюти між гравцями та платформами. Багато ігрових токенів вже успішно торгуються на біржах і зростають у ціні.

Amazon запустить власну NFT-платформу

Найбільший рітейлер світу готує платформу, на якій продаватиме NFT. За інформацією, отриманою журналістами видання Blocworks, компанія залучила для розробки найкращих фахівців індустрії з досвідом роботи на біржах та ігрових проєктах.

Ключову увагу на новій платформі буде приділено іграм, які працюють на блокчейні, а також NFT, які пов’язані з цими іграми. Очевидно, що Amazon збирається використовувати ігрові програми для активізації покупців, а елементом заохочення стануть невзаємозамінні токени.

Експерти оцінюють ініціативу рітейлера як «велику подію на ринку». На їхню думку, якщо компанія працюватиме за грамотною стратегією, її прихід у цей ринковий сектор позитивно позначиться на всіх гравцях.

Прогнози щодо NFT на Amazon були озвучені ще навесні 2022 року. Керівник платформи Енді Джессі припустив, що компанія почне продавати токени, а також зізнався, що бачить майбутнє криптовалют оптимістичним.

Варто зазначити, що на початку 2023 року Amazon Web Services уклали з компанією Ava Labs угоду, згідно з якою запланували прискорити інтеграцію блокчейну в державних та приватних компаніях.

У ЄС збираються обмежити банки, які працюють із криптовалютою

У Європарламенті затвердили законопроєкт, в якому зобов’язали банки, які працюють на території ЄС, мати додаткові резерви для операцій із цифровою валютою. Варто зазначити, що, у разі прийняття, ця норма регулювання крипторинку буде однією з найжорсткіших.

Якщо говорити спрощено, то вимога законопроєкту така: у разі, коли банк бажає працювати з криптовалютою і зберігати її, він зобов’язаний мати в резерві суму в євро, що відповідає загальній вартості використовуваних цифрових активів. Парламентарі стверджують, що ця вимога відповідає загальносвітовій банківській практиці.

Основною причиною такого рішення називають бажання стабілізувати процес переходу криптоутворення до традиційної системи фінансів. Але проблема в тому, що в поточному законі немає визначення терміну «криптовалюта». А це означає, що після ухвалення його можна буде застосовувати й до інших токенізованих активів — у тому числі цінних паперів.

Враховуючи прискорену інтеграцію України до ринків ЄС, не виключено, що подібна ініціатива у найближчій перспективі торкнеться й українських банків. Щоправда, офіційно фінансові організації країни зараз не працюють з цифровими валютами.

Обмеження для банків ЄС у використанні крипти

Цікавить вигідний обмін валют, купівля чи продаж криптоактивів? Сервіс ObmenAT24 забезпечить оптимальні умови, швидкі процеси та прозорі комісії. Проводьте обмін без верифікації, швидко та надійно. Доступні великі резерви в усіх напрямках.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше