PayPal підтримує криптовалюти. Mastercard та Binance тестують платіжну картку. Ганнібал Лектер стане зіркою NFT колекції

PayPal оголосив про підтримку криптовалют


Платіжний сервіс PayPal інтегрував популярні криптовалюти до мобільного застосунку. Процес був непростим: компанії довелося боротися з власними сумнівами та вирішувати багато супутніх технічних питань. Проте вже зараз користувачі мобільного застосунку можуть купувати, зберігати та продавати BTC, ETH, BCH, а також LTC.

Очевидно, що компанія накладає на ці операції додаткові комісії. Конкретні дані доступні у переліку тарифів. Загалом посередницька комісія сервісу оцінюється у доларах США та залежить від суми операції.

Ще варто додати, що PayPal утримує додаткових 0,5% від біржової вартості цифрової валюти в якості спреду. Але це фіксоване значення: у правилах написано, що воно може змінитися залежно від ринкової ситуації.

Тож остаточно користувачу мобільного застосунку доведеться сплатити від 2% до 10,5% за операцію з криптовалютою. Це досить багато, що свідчить про наміри сервісу значно підвищити прибуток за рахунок таких транзакцій. Та варто зазначити, що багато обмінників криптовалют та бірж працює за більш прийнятними умовами.

Та представники PayPal впевнені: їх цільова аудиторія не зацікавлена у вивченні особливостей роботи сторонніх сервісів. Це люди, які звикли до зручного застосунку і продовжують використовувати його функції.

Транзакційні комісії у мережі Bitcoin впали менше $1


Зараз комісійна винагорода за транзакції у мережі Біткоін становить менше $1. Приводом для цього стало зниження ринкової вартості криптовалюти, а також значне ускладнення процесів її добуття. Варто зазначити, що така ситуація склалася вперше за останні два роки. На думку експертів ринку, це позитивний фактор: він покращить позиції криптовалюти в якості платіжної одиниці.

Частина спеціалістів висловлює думку, що комісії у мережі Bitcoin невиправдано високі. Особливо це відчувалося у періоди найвищих показників курсу. Звичайно ж це викликало незадоволення та сильно обмежувало можливості для роботи з головною цифровою валютою світу.

Станом на зараз ця проблема частково вирішена. За допомогою оновлень Lightning Network і Taproot та інших факторів комісійний збір за транзакцію значно знизився. У останній третині серпня він становить приблизно $0,8 — таким чином, він наблизився до показника червня 2020 року.

Проте ще рано повноцінно радіти. Існують прогнози, що об’єднання мереж Ethereum викличе цікавість до Біткоїну серед майнерів Ефіру, і це знову призведе до збільшення комісії. Ще одним фактором є стабілізація світового ринку процесорів та відчутне зниження їх вартості.

Купити біткоїн по самому вигідному тарифу можно, скориставшись обмінником криптовалют ObmenAT24 з найбільш привабливими умовами купівлі/продажу крипти.

Mastercard та Binance стали партнерами


Керівники платіжного сервісу Mastercard заявили про початок співробітництва з найбільшою біржею криптовалют Binance. Сторони ставлять за мету спрощення обліку цифрової валюти: щоб населення усього світу могло користуватися нею в якості повноцінного платіжного засобу. У планах залучити до процесу як мінімум 90 млн торгівельних закладів.

Генеральний директор Mastercard Майкл Міах зазначив, що це лише перший етап співробітництва, бо потенціал у нього справді великий. Головна мета зараз — зробити криптовалюту більш доступною та простою у вжитку, досягти того, щоб вона стала невід’ємною частиною звичних патіжних процесів.

Варто нагадати, що раніше сторони ініціювали випуск Binance Card в Аргентині. Це дебетові банківські картки. Їх утримувачі мають можливість поповнювати власні криптовалютні рахунки у BTC, BNB та інших валютах. Одразу після поповнення сума автоматично конвертується у фіат.

Тож жителі Аргентини вже можуть спробувати те, про що заявляє голова сервісу. У цій країні триває тестовий етап. У разі успіху практика буде розповсюджена на весь світ. Партнери обіцяють, що кожен власник картки Mastercard зможе платити криптовалютою всюди, де працюють термінали, сумісні з цією платіжною системою.

Ентоні Гопкінс створює власну NFT колекцію


Легендарний голлівудський актор ініціював випуск NFT колекції, яка буде присвячена його найвідомішим ролям у фільмах. Працювати над колекцією будуть спеціалісти студії Orange Comet. Сторони вже узгодили назву — «Вічна колекція». Вона складатиметься з однієї тисячі токенів.

Відомо, що колекція буде спрямована на десять найбільш відомих персонажів, втілених Ентоні Гопкінсом на великому екрані. Зокрема, мова йде про Ганнібала Лектера. Також будуть токенізовані витвори мистецтва, які належать актору.

Запуск колекції до продажу запланований на середину вересня. Представники NFT-маркетплейсу OpenSea вже підтвердили власну участь у цьому процесі. Також відомо, що частина коштів з прибутку буде направлена на благодійність. Визначення суми та вибір благодійного фонду взяли на себе Ентоні та його дружина.

У нещодавньому інтерв’ю актор дуже позитивно відгукнувся про колекцію, яка зараз готується. За його словами, NFT — це новий та перспективний напрямок мистецтва.

Варто нагадати, що цей досвід у NFT для Гопкінса не перший. У вересні 2021 року був презентований NFT-фільм «Нульовий контакт», знятий з Ентоні Гопкінсом за допомогою відеоконференції у ZOOM. Токени, присвячені цьому фільму, були продані з досить високим успіхом.

Поліція Афганістану припинила роботу 16 криптобірж та арештувала персонал


Населення Афганістану рятувало власні статки за допомогою криптовалюти після захоплення влади талібами. Проте нова влада націлена проти цифрової валюти, і одним з кроків на цьому етапі стало введення заборони на транзакції з нею. Через три місяці після цієї ініціативи поліція закрила 16 криптобірж у провінції Герат.

Голова відділу по боротьбі зі злочинністю поліції Афганістану прокоментував операцію. За його словами, будь-який оборот криптовалюти — це злочинна діяльність. Тому поліціянти не тільки закрили компанії, але й арештували їх співробітників як злочинців.

Варто нагадати, що заборона на торгівлю іноземною валютою в Афганістані працює з червня. У законі нічого не сказано про криптовалюту, проте очевидно, що влада мала на увазі і її.

Після талібської окупації економіка Афганістану знаходиться у глибокій рецесії. Її спричинили відтік західних капіталів, а також міжнародні санкції. Тож не дивно, що населення країни почало шукати альтернативні шляхи збереження статків. Саме тому у 2021 році Афганістан увійшов до двадцятки країн з найбільшим розповсюдженням криптовалюти серед населення.

Експерти ринку певні: фізичні закриття криптобірж не допоможуть талібам контролювати «проблему». Населення просто почне користуватися західними сервісами та більш старанно маскуватиме власні транзакції.

Шукаєш ідеальний майданчик для купівлі, продажу криптовалюти, обміну її на фіат за вигідним курсом?
ObmenAT24 — це цілодобовий доступ до обмінних операцій, прозорі тарифи, максимальна безпека, вигода для клієнтів та стабільно великі резерви.