2022-02-14 11:47:24

Зростання курсу BTC. Підвищення податку для майнерів у Казахстані. Інвестиції в Polygon. Придбання KPMG криптовалюти.

Біткоїн підріс у ціні

 

Ріст ціни біткоїна


Минулого тижня курс BTC перевищив
$45 тис. Після падіння до $32,9 тис. за останні два тижні актив подорожчав на 37%. Втім, навіть після такого зростання, його вартість залишається на 35% нижчою за історичний максимум у $69 тис.

Аналітик криптобіржі Currency.com Михайло Кархалєв вважає, що підвищення курсу є корекцією після обвалу, тренд залишається низхідним, і передумов для подальшого значного подорожчання немає. Так, після появи інформації про максимальний за останні 40 років рівень інфляції в США, ціна криптовалюти одразу опустилася нижче за $44 тис.

Очікується, що найближчими місяцями біткоїн залишиться в бічному русі і торгуватиметься на рівні $38–39 тис., якщо спекулянти та трейдери, які використовують кредитні плечі, не нарощуватимуть обсяг покупок. Поведінку курсу BTC, швидше за все, визначатимуть результати засідання ФРС США, яке заплановано на 16 березня. Регулятор може збільшити ключову ставку через інфляцію, що негативно позначиться на вартості ризикових активів, до яких належить біткоїн.

На думку Кархалєва, для переходу до висхідного тренду першій криптовалюті необхідно подолати позначку $56 тис. Імовірність цього безпосередньо залежить від відмови ФРС від підняття ставки.

 

У Казахстані можуть підвищити податок на майнінг

 

Податки для казахстанських майнерів


Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв доручив уряду виявити всі майнінг-ферми та
в рази збільшити податок для таких підприємств «у найкоротший термін». Глава держави заявив, що діяльність із видобутку цифрових монет значно навантажує енергосистему, але забезпечує лише мінімальний соціально-економічний ефект.

Податок для майнерів у Казахстані діє з початку цього року. Вони зобов’язані платити $0,002 (за поточним курсом) за кожну спожиту кіловат-годину понад стандартний тариф на електроенергію. Токаєв назвав цю ставку «мізерно малою».

Крім того, відповідно до розпорядження президента, найближчого місяця в Казахстані буде проведено перевірку податкового та митного оформлення всіх майнінгових підприємств.

Наприкінці січня 2022 року казахстанських майнерів відключили від енергопостачання.

Інвестор Google і Apple вклався в Polygon

 

Черговий раунд фінансування проєкту Polygon збільшив його капітал на $450 млн. Основну суму вніс індійський підрозділ венчурного фонду Sequoia Capital. Його співінвесторами стали SoftBank, Tiger Global, Galaxy Digital та деякі інші організації.

На тлі цієї події ціна альткоїну Polygon (MATIC) зросла майже на 8% і досягла позначки $1,9. Актив займає 15-й позицію у рейтингу криптовалют за капіталізацією.

Polygon – це засновані на Ethereum ланцюжки блокчейнів. Вони працюють з використанням алгоритму Proof-of-Stake, причому транзакції виконуються швидше та з меншими комісіями, ніж у мережі ETH.

Sequoia Capital – це американська компанія з п’ятдесятирічної історією, що інвестувала у найбільші фірми та корпорації, такі як Google, Apple, WhatsApp, PayPal. Пояснюючи рішення вкласти гроші в Polygon, керуючий директор індійської філії фонду Шайлеш Лахані зазначив, що цей амбітний інноваційний проєкт використовується тисячами розробників для масштабування екосистеми Ethereum та створення децентралізованих додатків.

 

Аудитор із «великої четвірки» закупив BTC та ETH

 

Купівля біткоїна і ефіра аудитором


Канадський підрозділ консалтингової компанії KPMG, що входить до «великої четвірки аудиторів»,
придбав біткоїни та ефіри. За допомогою цих активів компанія має намір «зміцнити свої позиції» у таких галузях, як метавсесвіт, децентралізовані фінанси та NFT.

Купівлю криптовалют KPMG здійснила через сервіс Gemini Trust Company. Сума вкладень у цифрові монети не повідомляється.

 

У США влада вилучила викрадені з Bitfinex біткоїни

 

У 2016 році в результаті хакерської атаки з криптобіржі Bitfinex було викрадено віртуальні монети на суму $4,5 млрд, у тому числі BTC загальною вартістю $3,6 млрд. Владі США вдалося відстежити і конфіскувати вкрадені біткоїни. Це стало найбільшим вилученням цифрових активів на даний момент.

Повідомляється, що викрадені BTC переміщалися в даркнеті через сервіси та гаманці, пов’язані з безліччю злочинів. У рамках цієї справи, в змові з метою відмивання криптовалюти, підозрюються подружжя Ілля Ліхтенштейн і Хізер Морган, яке проживає в Нью-Йорку. Наразі слідство відпустило їх під заставу у $8 млн.

Відшкодовану суму Bitfinex витратить переважно на викуп та знищення власних цифрових монет UNUS SED LEO. Ці операції виконуватимуться протягом півтора року після отримання компенсації. Останні новини забезпечили зростання курсу токена біржі на 54% до $7,5.

 

Uber перевірить корисність розрахунків цифровими монетами

 

Крита в убер


Компанія Uber, відома своїм однойменним додатком для замовлення таксі та доставки їжі, має намір розглянути можливість
прийому платежів у криптовалюті.

Генеральний директор фірми Дара Хосровшахі підкреслив, що Uber не прийматиме до оплати цифрові монети заради реклами і «просто так». Такий спосіб розрахунків запровадять тільки, якщо він буде справді корисним.

Раніше Uber вивчав питання придбання біткоїнів, але відмовився від такої ідеї. Як зазначив Хосровшахі, його компанія не займається спекуляціями і має намір зберігати свої гроші у безпеці.

 

У Європі замислюються про введення цифрового євро

 

Введення цифрового євро в Європі


Євросоюз має намір у 2023 році подати законопроєкт
про цифрове євро. Найближчим часом планується розпочати консультацію з підготовки документа, а до кінця наступного року — створити прототип віртуальної валюти.

Експерименти у цьому напрямі вже проводяться Європейським центральним банком. Проте запуск нової «державної» криптовалюти можливий лише за її схвалення керівництвом ЄС.

Цифрове євро почне повноцінно функціонувати не раніше 2025 року. А зараз вже існуючі криптовалюти можна придбати, обміняти і вивести у фіат на ObmenAT24.

У нашому онлайн-сервісі цілодобово доступні вигідні курси, великі резерви, швидкі безпечні транзакції та індивідуальні знижки для постійних клієнтів.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше