2022-06-21 12:14:55

4 способи обміну криптовалюти на традиційні гроші

Все більше компаній приймають біткоїни та ефір, індекс прийняття криптовалют зріс на 2300% з третього кварталу 2019 по третій квартал 2021, але, як і раніше, складно використовувати криптомонети як платіжний засіб за товари та послуги, через ще не усталену нормативну базу в окремих юрисдикціях. Виведення криптовалюти на карту у вигляді традиційних грошей може розв’язати подібні труднощі. Поговоримо про чотири найпопулярніші способи здійснити обмін криптовалюти на фіат гроші.

4 способа обміну криптовалюти на традиційні гроші

Онлайн-криптообмінники

 

Якщо ви зацікавлені в торгівлі криптою, купівлі або продажу цифрової валюти, у вас не буде нестачі варіантів. Існує безліч сервісів та онлайн-криптообмінників, які допоможуть зробити вивід криптовалюти на карту або в кеш.

Якщо ви хочете перевести в готівку криптовалюту і конвертувати свої цифрові активи у фіат, всі методи нижче є життєздатними варіантами.

 

Критерії вибору обмінника

 

Критерії вибору обмінника переважно залежать від його безпеки та репутації на ринку, комісій, обсягу резервів. Якщо ви хочете знайти сервіс з вигідними тарифами та набираєте у пошуковику “вивід криптовалюти Україна”, щоб знайти відповідний сервіс, продаж криптовалюти через приватний криптообмінник – хороший варіант. Якщо потрібна більш персональна участь, вам можуть підійти різні платформи P2P або знадобиться біржовий сервіс.

По суті все залежить від того, що ви шукаєте з точки зору безпеки та вигідного тарифу. Новачкам, які шукають простий спосіб отримати фіат гроші, перевести в готівку криптовалюту, може добре послужити приватний майданчик обміну. Служба P2P може становити інтерес для користувачів середнього або просунутого рівня, оскільки вона усуває потребу в посереднику.

P2P майданчики

 

Для того, щоб зробити вивід криптовалюти на карту, існує безліч спеціалізованих P2P платформ – і така система може бути вбудована навіть у продукти криптовалютних бірж для полегшення транзакцій. Так чи інакше, ці платформи, по суті, дозволяють обмінювати криптовалюти на готівку або навпаки «віч-на-віч» з іншими зацікавленими учасниками.

Як правило, покупці криптовалют публікуються в спеціальних списках на P2P платформах, вказуючи бажану ціну, кращий спосіб оплати і т. д. Потім зацікавлені сторони знаходять один одного в цих списках і здійснюють обмін криптовалюти, дотримуючись інструкцій, наданих платформою.

Ці платформи зазвичай включають функції умовного депонування, щоб біржа могла забезпечити рівень безпеки обох сторін і допомогти забезпечити передачу активів. Залежно від способу оплати, продавець криптовалют може отримати переказ безпосередньо на свій банківський рахунок, картку і навіть на інші платформи та сервіси.

 

Переваги та недоліки Р2Р обмін


Плюси
P2P-сервісів

  • Різні варіанти оплати. Звичайні біржі не пропонують стільки варіантів оплати, скільки може запропонувати P2P-біржа.
  • Безпека. Методи умовного депонування із залученням третьої сторони або децентралізовані механізми P2P-обміну можуть гарантувати кращий рівень безпеки;
  • Світовий ринок. Серед переваг P2P-бірж є те, що вони дають вам доступ до світового ринку покупців та продавців криптовалюти. За лічені секунди ви можете підключити свій криптовалютний гаманець до сервісу і продавати активи людям по всьому світу, і так само швидко зробити вивід криптовалюти на картку майже будь-якого банку.

Мінуси P2P-сервісів

  • Нижча швидкість торгівлі: незважаючи на те, що транзакції P2P можуть відбуватися майже відразу після їх підтвердження обома сторонами, одна сторона може відкласти їх з різних причин;
  • P2P дозволяє покупцю або продавцю скасувати транзакцію на півдорозі;
  • Низька ліквідність: P2P-біржі не популярні серед професійних трейдерів, які покладаються на швидкі транзакції для укладання великих угод і віддають перевагу централізованим біржам.

На даний момент P2P-обмін може бути корисним тим, хто зацікавлений у конкретних перевагах, таких як конфіденційність, безпека та кілька варіантів оплати.

Біржі обміну криптовалюти

 

Незважаючи на ряд недоліків, біржі – це надійний спосіб обміну, коли йдеться про виведення криптовалюти. Якщо ви вирішили продати криптовалюту за фіат гроші, і бажаєте, щоб угода пройшла безпечно, біржовий сервіс виступить у ролі посередника, за що йому належить відповідна комісія. Рекомендується вибирати біржі покладаючись на незалежні оцінки їхнього рейтингу, наприклад тут.

 

Алгоритм роботи з біржами обміну

 

Щоб використовувати криптобіржу, ви повинні створити обліковий запис на платформі на ваш вибір. Багато авторитетних бірж, таких як Binance, Huobi або Coinbase Exchange вимагають підтвердження особистості. Для зняття готівки необхідно підключити до біржі свій банківський рахунок чи картку. Після того, як у вас є обліковий запис на біржі і ви переказали свою криптовалюту на цю біржу (або якщо у вас вже є обліковий запис з криптовалютою), просто розмістіть ордер на продаж, вказавши тип валюти, яку ви хочете обміняти, її суму і вашу бажану ціну за одиницю. Обмін автоматично завершить транзакцію, як тільки хтось підтвердить вашу пропозицію. Іншими словами, якщо у вас на біржовому рахунку є криптовалюта, обмін останньої на фіат гроші і наступний вивід на картку не складе труднощів.

Приватні криптообмінники

 

Приватні криптообмінники можуть підтримувати ексклюзивні послуги, такі як переказ грошей по світу, Подібні криптообмінники можуть об’єднувати ціни та ліквідність з декількох кастодіальних торгових бірж. Найбільш популярні обмінники, такі як ObmenAT24, зазвичай співпрацюють з великими біржами, як WhiteBIT, Binance, Jkex, Coinsbit При цьому вони найчастіше дозволяють легко зареєструватися і надають простий інтерфейс обміну.

На більшості традиційних бірж тривалі процеси реєстрації, які можуть вимагати перевірки особистості та тривалого обробки.

Якщо ви шукайте вивід криптовалюти Україна з покриттям майже у всіх містах, безпечно та з вигідними умовами, без прихованих комісій, з професійною підтримкою з високою якістю обслуговування, такі обмінники як ObmenAT24 – безперечно можуть стати вашим вибором.

 

Перевірка на чесність приватного обмінника крипти

 

В даний час організаціям, які приймають криптовалюти, не завжди потрібно реєструватися або отримувати для цього ліцензію. Однак деякі біржові сервіси ліцензуються у певних юрисдикціях, а до багатьох обмінників така практика ще не дійшла. Втім, найпросунутіші обмінники мають ліцензію, і це дає їм більше можливостей для відкритого міжнародного просування свого бренду та трастовості серед клієнтів.

 

Крім того, через децентралізовану природу криптовалют, ймовірність шахрайства вища. Таким чином, у ошуканих крипто-інвесторів не буде такої ж законної можливості гарантувати безпеку для своїх коштів, як у користувачів традиційного банківського обміну.

 

Тим не менш, саме це змушує приватні обмінники особливо піклуватися про свою репутацію та не нехтувати інтересами користувачів. Ви завжди можете оцінити безпеку платформи приватного обміну, вивчивши відгуки від спільноти на моніторингах BestChange, Exchangesumo, на відомих та популярних форумах Bits.media, Bitcointalk, або переконатися у гарантіях та обсягах ліквідності прямо на сайті сервісу, здійснивши першу операцію на невелику суму.

FAQ обмін крипти

1. Чи вигідно міняти крипту на фіат у 2022 році?

Безумовно, це може бути вигідним рішенням, якщо ви успішно інвестували у криптовалюту раніше та готові зафіксувати прибуток. Крім того, в поточних реаліях року переважає ведмежий ринок і, якщо ви не розглядаєте довгострокові інвестиції, закриття угод та обмін криптовалюти на фіат гроші може бути вдалим рішенням.

2. Як дізнатися комісію сервісу обміну криптовалюти?

Як правило, у регламенті та правилах на сайті є умови щодо нарахування, та дізнатися, яка комісія, не складе труднощів. Зазвичай також ви можете дізнатися співвідношення комісійних на кількість валюти, що продається (або вже проданої) в особистому кабінеті або на панелі управління активами – все залежить від сервісу, який ви використовуєте. Не соромтеся звертатися з подібними питаннями на підтримку. Наприклад, у ObmenAT24 немає прихованих комісій і розрахунок прозоро вказується при виборі валютної пари у віджеті обміну на сайті. Угоди на великі суми супроводжуються особисто менеджерами і обговорюється індивідуальна комісія. Для постійних клієнтів діє система лояльності – економія до 25% – 30%, для зареєстрованих користувачів застосовується бонусна система.

3. Як перевірити онлайн-обмінник на сумлінність?

Один із найпопулярніших критеріїв для вибору обмінника – це наявність його в лістингу BestChange. Команда BestChange безперервно стежить за належним виконанням обмінних пунктів своїх зобов’язань. Такі обмінники, як ObmenAT24 завжди рекомендують і самі проводять з новими клієнтами угоди на невеликі суми, і лише налагодивши взаємодію, переходять на великі обсяги.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше