2022-11-30 11:17:40

Крани криптовалют: що це та як вони працюють

Новачки світу цифрових валют обговорюють крани криптовалюти та можливості заробітку на них. Це один із класичних варіантів простого отримання монет. Розглянемо кран криптовалют: що це, як він працює, які у нього переваги та ризики.

Якщо говорити узагальнено, крани криптовалют — це будь-які проєкти, які забезпечують невеликий заробіток за виконання елементарних завдань. Назва метафорична: вода теж по крапельці стікає з несправного крана, але в результаті може наповнити чашу.

Що таке крани криптовалют та як вони працюють

Історія кранів криптовалюти

Перший у світі криптокран почав працювати у 2010 році, й був заснований на валюті Bitcoin. Ініціатором проєкту став один із розробників мережі Гевін Андерсен. За звичайне введення простої капчі він нараховував користувачам по п’ять монет. За час існування цей крипто-кран видав 19,715 тис. монет. Але водночас він виконав ключову місію: значно популяризував Біткоїн серед інтернет-користувачів. Так у криптомережі з’явилися перші шанувальники, і почалася її популярність, яка стабільно зростає.

Звичайно, що п’ять монет BTC тоді мали значно нижчу цінність. Сучасні криптокрани не пропонують таких серйозних виплат, особливо якщо вони засновані на одній з провідних монет крипторинку. Винятком можуть бути проєкти, що розвиваються: коли актив тільки з’явився і ще не набув своєї цінності, то обсяги його поширення можуть бути великими. Мета одна: пошук користувачів та популяризація валюти.

Таким чином, крани криптовалют виступають як сполучний елемент між розробниками активу і потенційними користувачами. З іншого боку, крім рекламної функції, ці сервіси виконують і соціальну. Вони є «стартовим майданчиком» для новачків у світі криптовалюти.

Типи крипто-кранів

Що таке крани криптовалют? Насамперед це майданчики, інтегровані у певний блокчейн. Найчастіше їх називають так само як і криптоактив, який вони розповсюджують. 

Біткоїн-крани

Це найстаріші та найпопулярніші крипто-крани у світі. Їхня технологія була використана для створення інших аналогічних проєктів. На жаль, більшість ранніх майданчиків застаріли, але дехто продовжує успішно працювати. Наприклад, це біткоїн-кран Cointiply.

Ефіріум-крани

Крани, що працюють на блокчейні Ethereum, дають користувачам нагороди за виконання певних місій у соцмережах. Найчастіше це пов’язано з різними видами активностей: «лайками», поширенням публікацій тощо. Є в цій ніші і найкращі крани криптовалют. Один з них — Freethereum. Користувачі часто згадують проєкт Ethereum-faucet, але зараз він закритий. 

Інші крани криптовалюти

Правила активностей та суми виплат на інших крипто кранах визначають власники. Серед найпоширеніших завдань: заповнення анкет, проходження простих ігор, перегляд відеороликів тощо. Цікаві та досить вигідні проєкти — Faucet Crypto, а також Fire Faucet.

Як працюють крипто-крани

Якщо говорити спрощено, кран криптовалют дає нагороди у вигляді криптоактивів за виконання поставлених завдань. Очевидно, що розмір нагороди відповідає складності завдання. Серед найпопулярніших варіантів активності:

  • перегляд відеороликів (дивитися потрібно до кінця);
  • переходи за посиланнями;
  • заповнення опитувальників;
  • введення капчі.

Багато криптокранів активно просувають власні реферальні системи. Тому цілком реально отримати додаткові бонуси за запрошення нових учасників, які пройдуть реєстрацію на майданчику.

Крани криптовалюти в спільноті користувачів сприймають як прості інструменти заробітку, які не потребують попередніх навичок та глибоких знань у сфері цифрових активів.

Власники кранів теж одержують переваги. Насамперед вони вирішують поставлені маркетингові завдання. Якщо спочатку метою було просування конкретної криптовалюти та активізація криптосуспільства, то зараз це теж одна зі схем заробітку:

  • рекламодавці звертаються до власників криптокранів і платять гроші за досягнення потрібного результату;
  • спільнота кранів виконує поставлені завдання;
  • рекламодавці отримують результат, власники кранів та користувачі — прибуток.

Але не все так просто. Оплата за виконання завдань зазвичай дуже низька, і для дійсно серйозного заробітку потрібно витратити багато годин. Ще є додаткові перешкоди: наприклад, висока комісія за виведення коштів з сайту-крана на власний гаманець.

FAQ

Наскільки надійні крани криптовалюти?

Отже, кран криптовалюти має дві ключові проблеми: низьку винагороду та високу комісію за виведення. Але крім цього, такі криптомайданчики неодноразово були пов’язані з випадками шахрайства, злому, фішингу, які щоразу серйозно підривали репутацію сайтів. Попри спроби деяких проєктів серйозніше посилити безпеку, висновок можна зробити один: крани схильні до тих самих ризиків, що й будь-які інші криптовалютні проєкти.

Тому, перед вибором майданчика, потрібно переконатися у його легальності та методах захисту активів користувачів. Найпоширеніші махінації: блокування виведення коштів, а також використання фішингових сайтів, внаслідок чого можна втратити доступ до свого криптогаманця.

Скільки можна заробити на кранах?

Кращі та авторитетні майданчики мають високу винагороду: від 100 до 300 сатоші (для довідки: це найменша одиниця, з якої складається Біткоїн. Актуальний курс 1 сатоші на кінець листопада 2022 року — 0.0001657 USD). Чим складніше завдання і чим більше часу на нього потрібно, тим вищий заробіток.

Які переваги криптовалютних кранів?

Насамперед це один із найпростіших способів заробітку для інтернет-користувачів. Завдання на крипто-кранах дуже прості, тому навіть новачки можуть виконувати їх задля отримання додаткового доходу. Ще одна перевага — можливість реєстрації та заробітку на будь-якій кількості кранів без обмежень. Якщо є вільний час та бажання, можна заробляти гідно.

Шукаєш можливість обміняти криптовалюту на фіат чи навпакиObmenAT24  пропонує оптимальні умови: вигідні комісії, швидкі операції та великі резерви. Обмінник працює без реєстрації та верифікації.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше