Обміняти Ethereum (ETH)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

В Україні криптовалюта виступає засобом платежів, накопичень та інвестицій. За правильної тактики, аналізу та везіння інвестиції в криптовалюту приносять непоганий дохід інвесторам.

Що таке валюта Ethereum

Ethereum (Ефір) є криптовалюту на блокчейн основі. Платформа призначена для створення децентралізованих сервісів, що працюють онлайн. Її часто розглядають як конкурента біткоїну, але це не зовсім так. Технологія Ethereum більш просунута, дозволяє реєструвати угоди з будь-якими активами, не вдаючись до юридичних процедур. На платформі можлива робота різних програм, що здійснюють такі функції, як посередницькі, економічні послуги, видача кредитів, віртуальні ігри, ведення бізнесу та багато інших. З ETH виключені помилки, шахрайство та корупція.

Зростанню популярності криптовалюти сприяла технологія «розумних контрактів». Інвестори стверджують, що в майбутньому вона буде поширена при операціях купівлі-продажу та інших транзакціях в системі блокчейн.

Концепцію платформи у 2015 році запустив програміст Віталік Бутерін. На даний момент “ринкова капіталізація” валюти становить $9,4 мільярда.

Актуальний курс Ethereum для обміну

Зберігання та накопичення коштів за допомогою криптовалюти – не найкращий спосіб розбагатіти, оскільки вартість коїнів вкрай нестійка. Набагато ефективним інструментом заробітку є інвестування у валюту. Курс ефіру з 2017 року стрімко зріс із 10 до 390 доларів. Сьогодні він тримається в межах 270-330 $.

Побачити актуальний курс ETH, купити чи продати валюту можна трьома способами. При цьому використовують:

 • біржі;
 • платіжні системи;
 • онлайн-обмінники.

Для цього не потрібно кудись йти, достатньо зайти на ресурс, який працює в онлайн-режимі.

Головна функція торгових майданчиків – трейдинг та обмін криптовалюти. Здійснити угоду можна за курсом, запропонованим учасниками торгів або встановленим самостійно. Мінусами використання біржі є необхідність верифікації, відсутність анонімності, низький рівень безпеки. Крім іншого, багато бірж не підтримують гривню.

Операції з криптовалютою можна здійснювати за допомогою таких сервісів як PerfectMoney, Payeer, Advcash. Ці платіжні системи є перевіреними і популярними. Користувачі мають можливість здійснювати швидкі транзакції без верифікації та реєстрації. Сервіси надійні та прості у використанні. Недоліками платіжних систем є відсутність резервів за популярними напрямками, комісії, не найвигідніший курс обміну.

Онлайн-обмінники – найефективніший спосіб купити-продати коїни. Компанія-посередник є гарантом безпеки, що дозволяє розраховуватися електронними грошима або карткою. Обмінниками користуватись досить легко. Операція триває три-чотири хвилини. Реєстрація на сервісах швидка, адекватний курс, комісія береться невелика. Для оплати підходить будь-яка картка міжнародного зразка.

Переваги обміну Ethereum у Obmenat24

Популярний обмінник виконує близько 1000 заявок на добу, працюючи 24/7. Obmenat24 має такі переваги:

 1. Найвигідніший курс.
 2. Великі суми резервів.
 3. Швидкий обмін, прозорість угоди.
 4. Оперативна онлайн-підтримка.
 5. Акції постійним клієнтам.
 6. Наявність представницьких офісів.
 7. Безпека транзакцій.
 8. Конфіденційність інформації.

Реєстрація на сервісі займає 2 хвилини, майданчиком користуватися зручно та просто.

Поширені запитання

Як вигідно обміняти Ethereum?

Якщо вас цікавить виключно обмін коінів, найвигіднішим і найбезпечнішим варіантом є онлайн-обмінники.

На що звернути увагу під час вибору обмінника?

Серйозні сервіси, як правило, цінують свою репутацію. Позитивні відгуки та відсутність негативу на адресу обмінника – перше, на що слід звернути увагу. При виборі майданчика слід відштовхуватися також і від величини резерву валют, що вас цікавлять. Звичайно, важливе значення має також пропонований курс обміну та його стрибки.

Як обміняти Ethereum на долари та гривні офлайн?

Обмінювати коїни на паперові гроші можна у спеціальних терміналах – криптоматах. При обміні існує ризик потрапити на шахраїв.