2023-01-20 12:50:58

Найкращі Tether (USDT) гаманці

Tether найвідоміший стейблкоїн, який стабільно входить до ТОП-3 найбільш популярних криптовалют світу (після Bitcoin та Ethereum). На відміну від більшості цифрових активів, Тезер відрізняється низькою волатильністю: його курс критично не відхиляється від пропорції 1:1 з доларом США. Багато хто використовує Tether як «острівець стабільності»: частину коштів вкладає у стейблкоїн, щоб при падінні ринку не втратити все. Для цього потрібно вибрати надійний USDT гаманець, який збереже актив та дозволить комфортно проводити операції.

 

Найкращі Тезер гаманці

 

Як вибрати гаманець Tether для роботи?

 

Що таке USDT гаманець? Якщо спрощено, то будь-який Tether гаманець — це апаратне або програмне рішення, яке дає доступ до активу USDT та роботи з ним (поповнення, виведення, обміну, купівлі, продажу тощо).

Кожен криптогаманець має відкритий та закритий (приватний) ключі, які використовуються для авторизації користувача, а також підтвердження транзакцій. Відкритий ключ – загальнодоступний (його можна умовно порівняти з номером банківської картки). Приватний має бути доступним виключно власнику гаманця. Спосіб зберігання закритого ключа визначає тип гаманця.

Можна вибрати гарячий чи холодний гаманець USDT:

  • гарячі вимагають постійного підключення до Інтернету. Це всі мобільні, комп’ютерні (десктопні) та браузерні криптогаманці. З ними зручно проводити активні операції. Але водночас їхній захист недостатньо високий. Так що зберігати великі обсяги криптовалюти на них не рекомендується;
  • холодні (апаратні та вже застарілі паперові) не потребують постійного інтернет-підключення. Воно актуальне лише у моменти проведення транзакцій. Такі варіанти ідеально підходять для тривалого зберігання великої кількості токенів.

USDT гаманець: що це? Це програма, що забезпечує доступ до активу на блокчейні. А Tether можуть зберігатися на різних майданчиках: Ethereum, TRON, OMG та інших. Найбільш поширені USDT ERC20 (Ethereum), USDT TRC20 (TRON) та USDT Omni (надбудова Bitcoin, початковий майданчик Тезера). Відповідно, потрібно вибирати гаманець для USDT з урахуванням базування активу.

 

Яким гаманцям варто довірити свої монети? Плюси та мінуси

Який Тезер гаманець обрати


Очевидно, що поняття «
найкращий USDT гаманець» індивідуальне: когось цікавить тривале зберігання та максимальний захист, а комусь потрібен швидкий та гранично зручний доступ. Ми розглянули різні варіанти криптогаманців для різних цілей.

Tether Wallet (офіційним онлайн-додаток)

 

Це мобільний цифровий гаманець, який вважається офіційним для цієї криптовалюти. Він підтримує активи USDT Omni, а також USDT ERC20.

Плюси: зручна, безкоштовна і дуже проста програма. Її можна порадити новачкам. Серед особливостей: двофакторна автентифікація та можливість обміну Tether на іншу криптовалюту.

Мінуси: криптогаманець зламували у 2017 році, що серйозно підірвало користувальницьку довіру.

 

Ledger Nano S (апаратний гаманець)


Модель від одного з лідерів ринку з виробництва апаратних криптогаманців. Серед тисяч криптовалют Ledger підтримує і Tether на базі
Omni й ERC20. Як відкрити гаманець USDT на пристрої? Потрібно синхронізувати його з програмною оболонкою Ledger Live, знайти та додати Tether.

Плюси: найвищий рівень безпеки, недоступний гарячим гаманцям. Активи зберігаються автономно. Жодного підтвердженого випадку злому пристрою.

Мінуси: гаманець не дуже зручний для активного використання. Відповідно він більше підходить для зберігання, а не трейдингу. Висока вартість робить покупку пристрою недоцільною для новачків.

 

MyEtherWallet (мобільний та десктопний гаманець)


Гарячий криптогаманець з відкритим вихідним кодом (що дозволяє переконатися у безпеці програми).
Як створити USDT гаманець у MyEtherWallet? Достатньо додати цей актив до інтерфейсу: процес інтуїтивно зрозумілий. Підтримується лише один варіант стейблкоїну — ERC20.

Плюси: простий інтерфейс, можливість синхронізації з Ledger Nano S та іншими апаратними гаманцями. Приватні ключі зберігаються на пристрої користувача (ПК або смартфоні), що дозволяє гарантувати досить високий рівень безпеки.

Мінуси: відсутня підтримка клієнта. Будь-які проблеми, що виникають із програмою, доведеться вирішувати самостійно.

 

Coinomi (мультивалютний з підтримкою двох типів Tether)


Ще один гаманець, доступний для мобільних пристроїв та комп’ютерів. Вважається одним із найкращих варіантів для ПК. Підтримує Tether на платформах
ERC20 і Omni. Проблем з тим, як створити гаманець USDT, немає: процес інтуїтивно зрозумілий.

Плюси: підтримка величезної кількості інших криптовалют. Доступність обміну та інших операцій.

Мінуси: відсутня підтримка фіата, немає опції покупок із гаманця.

 

Висновки


Кращий криптогаманець для стейблкоїну ​​Tether — той, який відповідає вимогам конкретного користувача. При виборі варто враховувати відповідний
тип, варіант зберігання приватних ключів, платформу, на якій розміщені USDT, а також додаткові можливості (наприклад, покупку монет за фіат або обмін усередині гаманця).

FAQ

1. Що таке USDT гаманець?

Це елемент програмного забезпечення, за допомогою якого користувачі отримують доступ до USDT: одержання, зберігання та виведення стейблкоїну. Як створити гаманець USDT TRC20, ERC20 або Omni? Конкретний алгоритм може відрізнятися, але загалом це елементарний процес додавання нового облікового запису цифрової валюти на сайті, в застосунку або в апаратному гаманці.

2. Який гаманець підтримує USDT TRC20?

Серед найбільш популярних криптогаманців, що підтримують стейблкоїн: Trust Wallet, Ledger, Klever, MathWallet, Guarda, TronLink, imToken, Safepal, Trezor та Exodus.

3. Як отримати USDT на гаманець?

Перейдіть до облікового запису криптовалюти USDT на гаманці. Натисніть «Отримати» та скопіюйте посилання, яке з’явилося (або відскануйте QR-код). Як поповнити Tether гаманець на основі цих даних? Вставте їх у поле для надсилання USDT на іншому гаманці, введіть суму та підтвердіть транзакцію.

Потрібен надійний обмінник? ObmenAT24 пропонує вигідні умови, можливість оперувати фіатом та криптовалютою (включаючи USDT), купівлю цифрових активів за фіат з картки або готівкою, а також продаж. Усі операції здійснюються швидко, а процеси максимально прозорі.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше