Обміняти Tether TRC20 (USDT)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
  • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Tether є однією з найліквідніших криптовалют. Це дозволяє легко та швидко обмінювати цю криптовалюту на фіатні чи електронні гроші. Найпростіший спосіб продати або купити цифровий долар – скористатися онлайн-обмінником. Тут користувач може конвертувати свої USDT в будь-яку зручну для нього валюту.

За допомогою обмінника ObmenAT24 ви можете купувати та продавати Tether, використовуючи більше десятка інших фіатних валют та криптовалют. Напрямок обміну USDT абсолютно не має значення – у нас завжди є для вас найбільш вигідний курс обміну. Тому що головна перевага ObmenAT24 в тому, що, на відміну від більшості конкурентів, ви можете купити популярні криптовалюти з мінімальною комісією. З нами працювати дуже просто та вигідно! На вас чекає сервіс європейського рівня з якісною підтримкою та швидкими операціями.

Що таке валюта Tether

Tether – це криптовалюта, побудована спочатку на блокчейні Біткоїн (через технологію Omni Layer) та заснована технологічною компанією Tether Limited. Токен прив’язаний до курсу долара США із співвідношенням 1:1.

USDT був розроблений таким чином, щоб фінансові компанії могли оцифрувати долар США та використати його в блокчейні. Таким чином вдалося створити безліч інструментів – біржі криптовалют, всілякі гаманці, сучасні платіжні системи та диференційовані фінансові послуги. Деякі з найбільших фінансових компаній вже інтегрували USDT у свої системи і навіть використовують його як одну з основних валют. Цифровий долар можна обмінювати на багато інших валют.

USDT був задуманий, щоб надати компаніям та звичайним людям альтернативу традиційним інструментам обміну та депонування фіатних засобів. Команда розробників прагне допомогти підприємствам управляти фінансовими активами за допомогою криптовалютних процесів. Це означає, що компанії можуть обмінювати криптовалютні засоби швидше, минаючи витратний процес конвертації фіатних грошей через банківську систему.

Крім того, корпорація Tether Limited випустила USDT та EURT у вигляді токенів на основі мережі Ethereum, сумісних із стандартом ERC20. Дане технологічне нововведення було розроблено, щоб добитися швидшого підтвердження транзакцій та зниження комісії.

Актуальний курс Tether для обміну

На нашому ресурсі завжди вигідні курси обміну долара на гривні. Окрім цього, можна використовувати декілька вихідних напрямків для обміну. На базі ObmenAT24 використовується автоматизована система, яка щомиті стежить за актуальною ринковою ціною. Це означає, що наші користувачі завжди можуть розраховувати на реальні співвідношення вартості різних валют і змінювати кошти без ризику втрат на курсових коливаннях.

Переваги обміну Tether у Obmenat24

Сервіс постійно працює над збільшенням кількості напрямів обміну. На даний момент доступно більше десятка способів обміняти Tether з виведенням на банківські картки, акаунти в електронному банкінгу, інші криптовалюти, електронні гроші та платіжні системи.

Можливості для клієнтів:

  1. Чудова безпека – найвищий галузевий стандарт безпеки та захисту коштів.
  2. Надійна архітектура – злагоджена зсередини система для високої масштабованості та максимальної доступності послуг.
  3. Миттєве виконання конвертації – новітні технології для конвертації за частки секунди.
  4. 24/7 підтримка – автоматизована обробка та спеціалізована цілодобова служба підтримки користувачів.
  5. Декілька варіантів обміну – Visa, Mastercard, AdvCash, криптовалюти, електронний банкінг, електронні гроші.
  6. Мінімальна вартість послуг.

Ми знаємо, що цифрові активи можуть бути складними для розуміння. Тому розробили платформу, яка орієнтована на зручність використання. Вона має максимальну прозорість та допоможе вам з легкістю купувати та продавати USDT. Просто введіть суму, яку хочете продати або купити, і покрокова система обміну супроводжуватиме вас на кожному етапі.

Поширені запитання

Як вигідно обміняти Tether?

Те, наскільки вигідно можна обмінювати цифровий долар, визначається двома факторами – розміром комісії обмінника та курсом обміну. Obmenat24 показує всю інформацію про курс, власні комісії та комісії інших платіжних систем безпосередньо перед обміном. Це дозволяє повною мірою побачити суму зарахування у кожному напрямку обміну.

На що звернути увагу під час вибору обмінника?

При виборі ресурсу для угод необхідно звернути увагу на відгуки у рамках незалежних ресурсів чи агрегаторів обмінних сервісів. Також важлива якість та швидкість роботи служби підтримки, включаючи час виконання заявки на обмін. Якщо ви сумніваєтеся у надійності обмінника, проведіть обмін із невеликою сумою, щоб оцінити якість роботи сервісу.

Як обміняти Tether на долари та гривні офлайн?

Якщо ви хочете продати або купити USDT офлайн без використання онлайн-сервісу, можна скористатися однією з багатьох реальних кас партнерів Obmenat24. Ця послуга доступна у десятках міст по всій Україні.