2023-02-27 11:45:06

Зростання капіталізації USDT. Біткоїн став частиною шкільної програми. Виходить перший у світі криптосмартфон

Капіталізація Tether збільшилася на $1 млрд

 

Загальна капіталізація USDT Tether зросла приблизно на 1 мільярд доларів, оскільки великі інвестори уникають прямого конкурента Tether Binance USD (BUSD). Причиною стало те, що днями BUSD зазнав перевірки з боку регулятора.

За даними CoinGecko, ринкова капіталізація USDT збільшилася з 68,5 мільярдів доларів до 69,5 мільярдів доларів з понеділка. Це максимальне значення після червневих потрясінь ринку криптовалют, коли трейдери зробили ставку на фіаско Tether.

Нещодавнє зростання Tether пояснюється швидким падінням BUSD, випущеного Paxos під торговою маркою найбільшої біржі Binance. Дані блокчейну, надані аналітичною компанією Nansen, демонструють, що Paxos спалила BUSD на суму понад 1,8 мільярда доларів. За інформацією CoinGecko, ринкова капіталізація BUSD за цей період змінилася з 16,1 мільярда доларів до 14,3 мільярда доларів, що демонструє зниження на 11%.

Конор Райдер, аналітик компанії з дослідження цифрових активів Kaiko, заявив, що Tether готовий стати «явним переможцем» у боротьбі, що виникла на ринку стейблкоїнів.

Payoneer отримав ліцензію EMI від FCA Великобританії

 

Payoneer отримав ліцензію у Великобританії


Американська фінансова технологічна компанія Payoneer
отримала ліцензію на електронні гроші (EMI) від управління фінансового нагляду Великобританії (FCA).

EMI дозволить компанії пропонувати своїм клієнтам кілька фінансових продуктів, таких як різноманітні платіжні послуги та методи транзакцій. Payoneer також зможе приймати гроші клієнтів, пропонуючи їм послуги, пов’язані з електронними грошима. Компанія надаватиме свої продукти, не маючи можливості керувати засобами користувачів.

Payoneer вже отримав схвалення регулюючих органів у США, Гонконгу, Японії, Ірландії, Австралії та Індії. Компанії знадобилася ліцензія у Великій Британії після виходу країни з ЄС, де організації та підприємства можуть отримувати документи та пропонувати ліцензії для транскордонних операцій та транзакцій.

Процес платежів, об’єднаних через Payoneer, здійснюється на безпечній та сумісній платформі, яка у будь-який час контролюється регулюючими органами по всьому світу. Це робить послуги та рішення, що надаються компанією, більш ефективними для своїх клієнтів. У них є можливість керувати своїми коштами та здійснювати платежі зі свого облікового запису: стандартного або для бізнесу.

У Лугано школярі почнуть вивчати Біткоїн

 

У швейцарському місті Лугано школярі почнуть вивчати біткоїн


У зв’язку з роковинами «Біткоїн-революції», у березні в місті Лугано (Швейцарія) буде запущена шкільна програма під назвою
Plan B, рекомендована для навчання студентів технології блокчейну та криптовалют.

Створена місцевою владою за підтримки Tether, програма буде фокусуватися на основах Біткоїна та його технічних особливостях, а також на важливості фінансової грамотності для школярів.

Лугано вже залучив багатьох криптоентузіастів завдяки можливості жити й працювати, використовуючи криптовалюти, і, після запуску тестової програми прийняття криптовалюти у місті, сотні компаній додали платежі в Біткоїнах, включаючи мережу ресторанів Макдональдс.

Подібні освітні курси також будуть запущені для студентів університетів у Італії, а можливо, скоро аналогічні програми з’являться в інших країнах.

Mastercard легалізує цифрові транзакції у Web3

 

Mastercard та проєкт Web3 Immersve об’єднали зусилля, щоб дати можливість своїм користувачам здійснювати транзакції у цифровій валюті за допомогою гаманців Web3.

Партнери планують застосувати розподілені протоколи для здійснення онлайн-платежів в інтернет-магазинах з підтримкою Mastercard.

Користувачі можуть застосовувати власні приватні ключі для авторизації платежів та конвертації токенів USDC у фіат при здійсненні оплат у мережі Mastercard. Компанія Immersve також залучить перевіреного стороннього провайдера платіжних послуг, щоб клієнти могли оплачувати будь-яку покупку за допомогою USDC.

«Партнерство з всесвітньо відомою компанією Mastercard — успішне рішення для майбутньої популяризації гаманців Web3», — сказав топменеджер Immersve Джером Форі.

Гаманці Web3 можуть бути інтегровані в інтерфейси API та смартконтракти Immersve, щоб функціонувати всюди, де працює Mastercard. Варто зазначити, що платіжна система раніше співпрацювала з Polygon, Coinbase і BitOasis, а також проводила івенти в метавсесвіті Roblox.

Виходить перший в історії криптовалютний смартфон Solana Saga

 

Фірма Solana Mobile, що входить до структури Solana Labs, заявила, що смартфон Saga з інтегрованими опціями Web3 презентують на початку 2023 року. Вже кілька тижнів він доступний для передзамовлення на офіційному вебсайті.

За даними деяких ЗМІ, Solana Saga мають презентувати вже найближчими тижнями. Solana Mobile у своєму фірмовому профілі у Twitter натякає на те, що їхній продукт вже підготовлений до масових продаж.

Saga, яку Solana Mobile називає першим криптовалютним телефоном, дозволяє користувачам здійснювати платежі в Web3, продавати й купувати токени, створювати NFT, грати блокчейн-ігри, користуватися програмами dApps та багато іншого.

Прошивка Solana Saga, створена на платформі Android, доповнена магазином dApp, криптогаманцем Seed Vault, опціями для розробки dApps Solana Mobile Stack, захисним інструментом Saga Pass. Команда Solana стверджує, що смартфон Saga оснащений сучасною камерою, об’ємним сховищем, потужним процесором та іншим преміальним апаратним забезпеченням.

З урахуванням чуток про швидку презентацію Solana Mobile Saga на початку березня, вартість SOL продовжує зростати. Станом на 20 лютого SOL продається на рівні 23,60 доларів США, що на 2% більше за добу та на 10% за тиждень.

Цікавить безпечний обмін фіата та криптовалюти?
ObmenAT24 надає необхідні умови для обміну онлайн на сайті та готівкою в офіційних представництвах. У нас чесні операції, низькі комісії та великі резерви.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше