Купити Tether TRC20 (USDT)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Криптообмінник ObmenAT24 надає можливість вигідно купити токенізований Tether (він же – USDT) в Україні, Туреччині, ОАЕ, Польщі будь-яким зручним для вас способом (з оплатою через банк, криптогаманець, готівку тощо). Сайт забезпечує користувачам та майбутнім криптоутримувачам не тільки вигідний курс обміну, а й можливість абсолютно анонімної покупки. Купити криптовалюту ви можете в онлайн режимі всього за кілька кліків.

Що таке валюта Tether

Tether – це токен, випущений однойменною компанією (Tether Limited). Його творці стверджують, що вартість криптовалюти частково забезпечена запасами валют, що зберігаються на її рахунках. Цей токен прив’язаний до кількох фіатних валют:

  • Долар – USDT;
  • Євро – EURT;
  • Японська єна – JPYT.

При цьому у 2019 році компанія заявила, що криптовалюта забезпечена не лише реальною валютою, а й борговими відносинами інших організацій. У квітні цього року було визначено, що USDT забезпечені доларами на 74%.

Виникають токени Tether в обмеженій кількості, еквівалентній сумі, що надійшла на рахунок компанії. З обороту він також зникає. Використовувати наявні в обороті токени користувачі можуть будь-яким способом: для покупки іншої криптовалюти, зберігання, оплати, передачі на інші гаманці онлайн і не тільки. Купити ж Tether в Україні, також у Польщі, ОАЕ, Туреччини за вигідним курсом можна в обмінному пункті ObmenAT24.

Актуальний курс Tether для покупки

На відміну від інших криптовалют, вартість яких постійно змінюється в залежності від поточної ситуації на криптовалютному ринку, ціна покупки USDT (протягом більшого часу) фіксована та становить 1$ за 1 токен. За останні 5 місяців вартість альтернативного електронного долара змінювалася лише кілька разів. Так, у січні 2021 року вона становила 0,99 $. Максимальна ціна відзначалася у березні цього ж року – 1,003 $. Сьогодні вартість доларових токенів стабільна.

Перед тим, як купити необхідну кількість токенізованих грошей, ви можете ознайомитися з їх чинним курсом на сайті обмінника. Тут же ви можете скористатися функцією автоматичного калькулятора, який в онлайн режимі розрахує скільки токенів ви зможете придбати на конкретну суму. В управлінні програма максимально проста та зрозуміла. Все, що вам необхідно – вказати суму грошей, на яку ви плануєте придбати USDT.

Переваги покупки Tether у Obmenat24

ObmenAT24 – це не типовий обмінник криптовалют. Це повноцінний фінансовий супермаркет з великими резервами та цілодобовою підтримкою користувачів. Тут ви можете вигідно обміняти Tether у будь-якому необхідному обсязі на будь-який гаманець, який підтримує Omni Layer. Зробити це саме тут слід із кількох причин:

  • Швидке укладання угод (платіж обробляється протягом 10 хвилин, після закінчення яких токени зараховуються на вказаний гаманець);
  • Абсолютна анонімність (послуги обміну виявляються конфіденційно, дані не передаються до банків, податкові);
  • Наявність програми лояльності (на сайті ви можете не тільки зробити операцію з вигідного курсу, а й додатково заробити з реферальної програми);
  • Високий рівень обслуговування (обмінювати кошти ви можете в онлайн режимі, звернутися до служби підтримки можна у будь-який час доби);
  • Вигідні бонусні пропозиції (у Телеграм каналі регулярно проводяться акції, розіграші для клієнтів обмінника).

Для здійснення угоди вам не доведеться реєструвати обліковий запис. Все, що необхідно зробити – вибрати, яким способом оплачувати, вказати платіжні реквізити та особисті дані, підтвердити їх достовірність та надіслати заявку. Як тільки запит буде оброблений, з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей операції.

Поширені запитання

Як вигідно купити Tether?

Найвигідніше купувати Tether через пункти обміну, що спеціалізуються на криптовалюті. Одним із таких є Obmen AT 24.

На що звернути увагу при покупці Tether?

При покупці слід звертати особливу увагу на інформацію, що вказується в заявці. Особливо це стосується номера картки, гаманця, персональних даних. В ObmenAT24 покупка Тезер USDT максимально спрощена, щоб ви не припустилися помилок при її вчиненні і змогли швидко отримати необхідну суму криптодоларів.

Як купити Tether за долари чи гривні офлайн?

У великих містах покупка криптовалюти можлива в офлайн-касах партнерів обмінника. Розташовані вони у Києві, Харкові, Вінниці, Одесі та не тільки. Графік роботи кас: з 10:00 до 19:00. Купівля Тезер за гривні відбувається у кілька етапів. Для початку необхідно сформувати заявку на сайті, вказавши: свої дані, потрібний обсяг криптовалюти, місто обміну. Після обробки запиту на вказаний номер передзвонює менеджер. Він уточнює інформацію, перевіряє дані гаманця, оформляє заявку, надає покупцеві код обміну. Все, що залишається – відвідати вказаний обмінник, надати касиру отриманий код та оплатити обмін. Співробітник обмінного пункту перевірить усі дані, перерахує криптовалюту на вказаний гаманець. Після успішного завершення процедури покупцю необхідно написати менеджеру сайту про факт надходження грошей.