Обміняти Доллар (USD)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Криптовалюта вважається одним із найпопулярніших і вигідних інвестиційних інструментів. Головні переваги – анонімність, децентралізованість, широкі можливості для заробітку. Серед іноземних фіатних валют найбільший попит в Україні має долар США. Саме тому інвестори все частіше запитують себе: “Як купити криптовалюту за долари?”.

Найпростішим способом на сьогоднішній день вважається покупка криптовалюти онлайн. Дану послугу надає обмінник ObmenAT24.

Щоденна інформація про зміну курсу

Кожен трейдер та інвестор бажає придбати криптовалюту за вигідним курсом, щоб надалі примножити капітал. На нашому сайті ви завжди можете знайти актуальні котирування та здійснити обмін всього в кілька кліків без верифікації та зайвих питань. Інформація про зміну курсу публікується на головній сторінці сайту ObmenAT24 та у Телеграм-каналі компанії.

Яку криптовалюту можна придбати?

Вибір електронних валют на ринку досить широкий. Найбільш популярними залишаються Bitcoin та його головний конкурент Ethereum. Швидкими темпами зростає інтерес до криптовалюти Tether, курс якої прив’язаний до американського долара. Використовуючи онлайн-обмінник, можна придбати будь-яку електронну валюту за долари або гривні, витративши всього 10-15 хвилин свого часу.

Особливості покупки цифрової валюти в Україні

Як купити крипту за долари? Які документи потрібні для обміну в Україні? Як зробити переклад із невеликою комісією?

Сьогодні придбати електронні монети можна кількома способами:

 • через посередників;
 • на криптобіржі;
 • через офлайн або онлайн обмінник;
 • в електронному терміналі;
 • на P2P-платформі.

Для безпечного та швидкого обміну фахівці рекомендують вибирати онлайн-обмінники та криптобіржі. З їх допомогою купити криптовалюту за долари можна, як у звичайному валютному обміннику, використовуючи банківські картки та електронні гаманці. Дані способи зручні як для одиночних обмінів, так регулярних. При цьому комісія у криптобіржі може бути вищою, ніж в онлайн-обміннику.

Електронні термінали нагадують звичайні банкомати, але знайти їх можна не в кожному місті.

Купівля криптовалют через посередників – найбільш ризикований спосіб, оскільки посередники нерідко виявляються шахраями.

У лютому 2022 року в Україні ухвалили закон, який легалізував торгівлю криптовалютою, а також діяльність бірж та обмінників.

Переваги онлайн обмінника криптовалют ObmenAT24

Сервіс ObmenAT24 має цілу низку переваг, завдяки яким купити крипту за долари можна швидко та без зайвих складнощів.

 • Автоматизація послуг.
 • Широкий вибір способів оплати.
 • Великий резерв грошей.
 • Низькі комісії.
 • Простий інтерфейс сайту.

Компанія надає обмінні послуги понад 7 років. За цей час їй вдалося заслужити репутацію надійного та безпечного криптообмінника.

Купівля крипти у криптообміннику без верифікації

Здійснюючи покупку електронних монет через онлайн-обмінник, вам не доведеться витрачати час на реєстрацію та заповнення анкети. Процедура займе лічені хвилини.

Купівля/продаж криптовалюти за допомогою банківської картки

Ви можете придбати електронні монети, скориставшись картками Visa/Mastercard. Перед покупкою переконайтеся, що картка не є простроченою, а на рахунку достатньо грошей для оплати транзакції.

Купівля/продаж криптовалюти за допомогою платіжних платформ (електронних гаманців)

Криптовалютні обмінники пропонують купівлю/продаж цифрових грошей через електронні гаманці. На ObmenAT24 здійснити переказ можна за допомогою AdvCash, Capitalist, Payeer, Payoneer, Perfect Money.

FAQ

Де можна придбати криптовалюту в Україні?

В Україні придбати криптовалюту можна онлайн та офлайн, скориставшись послугами криптобірж, обмінників, P2P-платформ, посередників.

Чи можна придбати криптовалюту за долари?

Кожен трейдер та інвестор може купити криптовалюту за долари. Здійснити обмін можна через інтернет за допомогою банківської картки або платіжних сервісів.

Який ліміт обміну криптовалют?

У ObmenAT24 можна здійснити необмежену кількість обмінних операцій.