Продати Bitcoin (BTC)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Терміново потрібні кошти на картці? Хочете продати Біткоїн, щоб натомість отримати гривні чи долари? Скориставшись послугами сервісу ObmenAT24, ви зможете обміняти Біткоїни на фіат протягом 5-10 хвилин. Кошти можна отримати онлайн на рахунок або готівкою.

Як продати Біткоїн через криптообмінник?

Обмін криптовалют можна здійснювати різними способами. Комусь зручніше користуватися послугами онлайн-бірж, хтось віддає перевагу P2P-платформам. З розвитком сучасних технологій коло можливостей, що дозволяють Біткоїн продати вигідно і швидко, продовжує розширюватись.

Незважаючи на це, онлайн-обмінники досі залишаються найпростішими сервісами здійснення обміну криптовалюти на фіатні гроші.

Для того, щоб продати Біткоїн (Україна) через криптообмінник, потрібно виконати наступні кроки:

 • знайти сервіс з умовами, які вам найбільше підходять;
 • пройти реєстрацію і верифікацію, якщо цього вимагають правила обмінника (на ObmenAT24 це не обов’язково, але реєстрація дає можливість приймати участь у реферальній програмі);
 • обрати валюту, на яку ви б хотіли обміняти Біткоїн;
 • вказати суму;
 • обрати форму обміну (готівка чи переказ на картку);
 • дочекатися підтвердження транзакції.

При здійсненні обміну готівкою з користувачем зв’язується представник сервісу, щоб уточнити, де і в який час можна забрати кошти. При здійсненні онлайн-транзакції гроші перераховуються на рахунок відразу.

Як вигідно продати Біткоїн?

Як продати криптовалюту, щоб отримати максимальний прибуток? Чи реально продати Біткоїн без комісії?

Усім відомо, що криптовалюти відносяться до категорії активів високого ризику. Щоб вигідно купити або продати ту чи іншу монету, потрібно слідкувати за прогнозами експертів, поведінкою курсу, стежити за економічними подіями у світі, які також безпосередньо впливають на ціну.

Щоб не переплачувати при здійсненні продажу, рекомендуємо попередньо вивчити умови обмінних сервісів і порівняти розміри зборів, що стягуються при виконанні транзакцій. Якщо ви бажаєте з мінімальною комісією продати Біткоїн, обмінник — найбільш оптимальний варіант. При подачі заявки відразу ж відображається сума з урахуванням всіх зборів, яку потрібно сплатити за обмін. Обмінники в Україні працюють чесно та прозоро. Комісії за їхні послуги найнижчі, у порівнянні з іншими сервісами.

Чи можна продати Bitcoin (BTC) в обміннику криптовалют ObmenAT24

Сервіс ObmenAT24 — відомий онлайн-обмінник, послуги якого на сьогоднішній день обирають близько 1 млн. користувачів. Компанія працює на ринку більше 7 років і має офіси не тільки в Україні, а й поза її межами — у Варшаві, Будапешті, Дубаї, Стамбулі.

Головна мета ObmenAT24 полягає в забезпеченні простих, безпечних та вигідних обмінних операцій для користувачів. За допомогою сервісу можна продати 1 Біткоїн або його частину, отримавши натомість долари чи гривні.

Отримати фіатну валюту після обміну можна декількома способами:

 • на картку Visa або MasterCard українських банків;
 • на електронний гаманець: AdvCash, Capitalist, Perfect Money та інші;
 • готівкою через партнерів (можна знайти в 26 містах України).

Кожен може вигідно та без особливих зусиль продати Біткоїн онлайн через сайт ObmenAT24. Для цього слід подати заявку, заповнивши форму на головній сторінці сервісу:

 1. У лівій колонці серед запропонованих криптовалют оберіть Біткоїн.
 2. У правій колонці оберіть спосіб отримання коштів. Зверніть увагу, що біля кожного способу зазначається курс та об’єм резервів.
 3. Вкажіть суму, яку хочете обміняти. Нижче відразу відобразиться сума в гривнях чи доларах, яку ви отримаєте після обміну.
 4. Натисніть “Почати обмін”.

Опрацювання заявок здійснюється автоматично. Після підтвердження ви миттєво отримаєте кошти на рахунок.

При здійсненні оффлайн-обміну з вами попередньо зв’яжеться менеджер, щоб уточнити, чи доступна потрібна сума у касі компанії-партнера у вашому місті.

ObmenAT24 не вимагає від своїх клієнтів обов’язкового проходження реєстрації, але, зареєструвавшись, ви зможете отримувати новини про вигідні пропозиції компанії та персональні знижки. Для цього достатньо вказати логін, e-mail та придумати пароль. Також потрібно буде підтвердити згоду з правилами сервісу.

Переваги продажу Біткоїну в криптообміннику ObmenAT24

Чому вам варто здійснити обмін саме через ObmenAT24? Сервіс має дуже багато переваг, які стануть очевидними відразу після першого обміну.

 1. Завжди актуальный курс. Ви зможете відслідковувати зміни вартості криптовалют прямо на сайті обмінника. Це дозволить продати Біткоїн дорого, коли курс підніметься.
 2. Простий інтерфейс сайту. На ObmenAT24.com все інтуїтивно зрозуміло. Ви зможете продати криптовалюту легко і швидко, навіть якщо раніше ніколи не здійснювали подібних операцій.
 3. Відсутність прихованих платежів. На калькуляторі відображається сума з урахуванням всіх комісій. Якщо ви хочете вигідно продати Біткоїн, ціна обміну вас приємно вразить.
 4. Зручний Телеграм-бот. Ви зможете подавати заявки на обмін, знаходити потрібну інформацію про послуги сервісу, миттєво дізнаватися про акційні пропозиції, користуючись улюбленим месенджером.
 5. Якісна служба підтримки. Працівники ObmenAT24 нададуть консультацію по будь-якому питанню, що стосується роботи обмінника, допоможуть вирішити технічні проблеми.

ObmenAT24 — це не просто криптообмінник! Це справжній фінансовий супермаркет, що пропонує швидкі автоматичні послуги з Біткоїнами, альткоїнами та фіатними валютами. Подати заявку на здійснення фінансової операції можна з будь-якої точки світу.

Надійність онлайн-сервісу з продажу Біткоїну ObmenAT24

Під час здійснення операцій з криптовалютою завжди на першому місці повинно стояти питання безпеки. Навіть якщо мова йде про обмін невеликої суми — до 100 доларів. На жаль, з розвитком цифрових технологій суттєво активізувалися шахрайські дії. Скориставшись послугами сумнівного сервісу всього один раз, можна назавжди втратити заощадження.

ObmenAT24 — це платформа перевірена часом, що постійно розвивається. Кількість користувачів з кожним роком стрімко зростає, що свідчить про надійність та високий рівень довіри до сервісу.

ObmenAT24 гарантує своїм клієнтам конфіденційність та захист особистих даних. Інформація, яку користувач надає при заповненні заявки, надійно шифрується за допомогою SSL-сертифіката.

Криптообмінник працює офіційно, має всі документи та дозволи, що підтверджують його законну діяльність. Усі права та обов’язки користувачів чітко прописані в Правилах сервісу та Клієнтській згоді. Перед тим як продати монету Біткоїн чи здійснити обмінну операцію з альткоїном, потрібно обов’язково з ними ознайомитись.

Продавайте Біткоїни швидко, вигідно та безпечно на ObmenAT24.com!