2023-01-30 12:43:53

Кращі скринери криптовалют у 2023 році

Сильна волатильність — норма для криптовалютного ринку. Однак трейдерам через це важко контролювати ситуацію та вчасно реагувати на серйозні зміни. Залишається два варіанти: продовжувати моніторити самостійно, ризикуючи та втрачаючи капітал, або ж довірити цю опцію скринерам. Розберемося, що таке скринер криптовалют, як він працює та які переваги дає, а також оглянемо найкращі застосунки.

 

Найкращі скринери криптовалют

Що таке криптографічний скринер?

 

В принципі, власники цифрової валюти, дотичні до біржових торгів, знають, що таке скринер криптовалют. Це програма, здатна дуже швидко сканувати показники за заданими налаштуваннями. Це можуть бути критерії ціни, обсягів торгів, ринкової капіталізації тощо. У своєчасному отриманні актуальних даних зацікавлені не лише трейдери, але й інвестори, а також фінансові аналітики. Інформація допомагає орієнтуватися у стані ринку, приймати узгоджені торгові рішення.

Більшість сервісів скринінгу працює на основі штучного інтелекту. Завдяки цьому сучасний скринер для криптовалют може робити те, що недоступне будь-якій людині: одночасно аналізувати тисячі показників, обирати потрібні дані згідно з налаштуваннями та, в деяких випадках, надавати пропозиції щодо подальших дій.

Кращі сервіси для крипто скринінгу у 2023 році

 

Є досить великий вибір сервісів для моніторинга криптовалютного ринку за потрібними критеріями. Ми обрали найпопулярніші та найбільш функціональні рішення.

 

Crypto.com


Це мобільний застосунок для відстеження цифрових
активів. Можна обрати потрібні валюти та налаштувати параметри для аналізу. Працює налаштовувана система сповіщень про важливі події. Крім того, є функціональна можливість купівлі та продажу активів за ринковою вартістю з економією на спредах. Додаткові можливості — стейкінг криптовалют та купівля товарів й послуг за монети та токени.

Крім того, Crypto.com має власну дебетову картку (яку сервіс емітує у партнерстві з Visa). Користувачам за операції з карткою платформа нараховує бонуси у криптовалюті. А ще доступні знижки та кешбек.

 

TradingView


Це безкоштовний
скринер волатильності криптовалют, який користувачі вважають одним з найкращих. Платформа аналізує кілька тисяч криптовалютних пар (в тому числі різних комбінацій крипти та фіату). Скринер працює онлайн та доступний у браузерах, демонструючи дані у режимі реального часу. Зокрема, це актуальна вартість обраних активів та цінова динаміка у відсотковому співвідношенні. Серед доступних фільтрів: об’єми та ринкова капіталізація.

TradingView дає можливість:

 • відстежувати динаміку вартості активу за різні часові проміжки (до одного року);
 • отримувати дані за індикаторами ATR, MACD, RSI;
 • фільтрувати активи за показниками середнього об’єму, вартості;
 • формувати діаграми для зручного огляду змін за вибраним криптоактивом.

Coinmarketcap


Цей сервіс впевнено можна назвати
найпопулярнішим серед скринінгових онлайн-майданчиків. Ним комфортно користуються новачки та трейдери з досвідом. Одна з переваг проєкту — можливість простого сортування даних за платформою, обсягами продажів, вартістю та іншими метриками.

На сайті зрозумілий інтерфейс та якісний пошук. Розробники провели титанічну роботу, надавши аудиторії основні дані про кожен криптоактив, а також постійно моніторячи змінну ринкову інформацію. Тож на одній сторінці можна дізнатися як історію токена, так і його поточну вартість та динаміку. І так про кожен з понад 16 тис. активів. Якщо треба дізнаватися інформацію про певну криптовалюту, її можна додати до обраних.

Крім активів, Coinmarketcap таким же чином досліджує криптобіржі. Принцип аналогічний: у кожної біржі є окрема сторінка з основними та змінними даними. Дуже простий принцип використання дає можливість рекомендувати цей скринер починаючим трейдерам.

 

Yahoo Finance


Головною особливістю цього проєкту є
наявність теплових карт. Це спеціальний аналітичний інструмент для моніторингу криптоактивів за переліком критеріїв, а також для отримання цілісних даних про роботу конкретного ринкового сектору.

За допомогою теплової карти можна відстежувати дії ринкових гравців, які мають вирішальне значення. А моніторинг обсягів торгівлі та цін допоможе з вибором найбільш перспективного активу саме на цей час.

Крім того, доступна можливість сортування активів за великим переліком параметрів: ринковою капіталізацією, ціною, обсягом тощо. Найважливіше, що цей сервіс доступний безкоштовно, і при цьому пропонує дійсно багато можливостей для трейдерів.

 

Cryptolume


Скринінгова платформа Cryptolume корисна інвесторам та трейдерам. Цікавою особливістю є сканування ринку кожні п’ять хвилин та створення
понад 1000 алгоритмічних попереджень про курсову динаміку активів, які знаходяться «у топі». Доступне налаштування системи сповіщень про обрані активи, якщо вартість якогось з них досягає заданого значення. Також можна налаштувати сповіщення на смартфон про початок активних торгів, зміну напрямку котирування тощо. Сервіс Cryptolume працює виключно платно, але його широкі функціональні можливості того варті.

 

CoinTelegraph Markets Pro


За допомогою цього криптовалютного скринера інвестори та трейдери можуть обрати активи та відстежувати їх динаміку за різними показниками. Це стандартна опція, але є й додаткові. Зокрема, це
формування новинної стрічки з найактуальнішими повідомленнями, відстеження думок про активи від дописувачів у Twitter, власна спільнота Discord (у її обговореннях за бажанням можна брати участь), інструмент для підрахування балів для VORTECS.

Скринер CoinTelegraph Markets Pro дає точні дані про потрібні криптоактиви. Він доступний лише платно та коштує досить дорого. Натомість проєкт гарантує повернення коштів, якщо за 14 днів не виправдав очікувань користувача. До речі, для прихильників мобільності є фірмовий повнофункціональний мобільний застосунок.

 

Quantify Crypto Screener


Це платформа для технічного аналізу криптовалютного ринку. Скринер підтримує декілька варіантів сортування кожного показника залежно від обраного розділу.  Зокрема, можна самостійно обрати цікаві токени та
налаштувати аналіз критеріїв залежно від власних цілей. Наприклад, інструмент можна використовувати для пошуку оптимальних варіантів закриття угод, або аналізу ринку з пошуком найбільш перспективних нових активів. Перелік криптовалюти, яку аналізує скринер, невеликий: всього 250. Проте завдяки особливостям аналізу Quantify Crypto Screener у декілька разів інформативніший за будь-які популярні скринери.

 

Messari


Це ще один приклад універсального майданчика, який
однаково цікавий новачкам та профі. Головною перевагою є зручний та зрозумілий формат надання інформації. Зокрема, потрібні дані можна переглядати у вигляді діаграми. Показники, які відстежує інструмент, стандартні: динаміка торгів у діапазоні часу, історичні максимуми й мінімуми, обсяг торгів, капіталізація. Крім того, у кожного криптоактиву є власна сторінка з короткими даними: історією створення, думками про перспективність тощо.

Платформа відстежує трохи понад 800 монет. Проте це ринкові лідери, які мають найбільший попит. Тому аудиторія у проєкта велика.

За допомогою Messari можна дізнатися, на яких біржах можна купити обрані криптоактиви, а також відсортувати загальні дані за допомогою понад 300 фільтрів на зручній панелі інструментів. Доступ до повного набору інструментів платний, проте новачки можуть комфортно користуватися доступними безкоштовними функціями.

 

Quadency


Один з найпопулярніших скринінгів криптовалют Quadency пропонує великий набір функцій та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. На платформі можна налаштувати розширений аналіз потрібних криптовалют, а також користуватися топовими торговими стратегіями. Є можливість
відстежувати криптовалюту на біржах, а також контролювати продуктивність автономних криптогаманців.

Тож Quadency — це не просто «класичний» скринер зі зручним відображенням показників. Це великий майданчик з цінними даними про ринок, інсайдерською інформацією, рекомендаціями кращих трейдерів тощо. За допомогою цього кожен може обрати найперспективніші варіанти монет для торгів та інвестування: хоча б саме тому, що обирати тут можна не за «хайповими» новинами, а за допомогою дійсно цінних порад.

У чому перевага використання криптовалютного скринера?

 

Аналіз сервісів для скринінгу показав, що у кожного з них, крім стандартного набору функцій, є багато додаткових інструментів. Якщо узагальнити їх, можна дійти до простого висновку: кожен такий проєкт допомагає підвищити ефективність інвестицій або торгів, зберегти активи, підвищити прибутковість. Серед основних переваг скринінгових майданчиків:

 • можливість отримати цілісну картину ринка, актуальну на цей час. Це захищає від рішень, прийнятих «на емоціях» або лише на основі власної думки;
 • відстежування криптоактивів за потрібними метриками з економією часу та зусиль. Не потрібно шукати дані про кожну монету «вручну»: досить налаштувати перелік під себе й мати оперативну інформацію під рукою;
 • зручні можливості для професійного застосування. Досвідчені трейдери, аналізуючи показники монет, можуть визначити, які тенденції є перспективними, а які зміни у позиціях відверто шахрайські;
 • пошук ринкових закономірностей для оптимізації існуючих стратегій або розробки нових;
 • можливість вкласти кошти у перспективні активи ще «на старті». Більшість скринерів надають дані про нові криптопроєкти та дозволяють стежити за їх динамікою;
 • використання переваг штучного інтелекту. Платформи, які використовують таку технологію, можуть допомогти з визначенням найбільш прибуткових точок входу на ринок;
 • доступ до найбільш актуальних даних. Більшість скринерів оновлюють дані моніторингу кожні кілька секунд або хвилин, та зберігають історію. Тож трейдер можна побачити актуальну динаміку та відслідкувати показники за тиждень, місяць або навіть рік.

Як використовувати криптографічний скринер

 

У кожного проєкта власний набір функцій. Проте достатньо хоч раз попрацювати з одним скринером, щоб зрозуміти загальний принцип роботи інших таких майданчиків.

 1. Спочатку треба обрати метрики (критерії аналізу). Це може бути вартість криптоактиву, обсяг торгівлі, капіталізація тощо. Можна вказати параметри, які цікавлять та отримати перелік релевантних криптоактивів.
 2. Налаштувати перелік потрібних монет. Якщо сервіс може надсилати сповіщення, трейдер завжди буде в курсі змін щодо активів, які його цікавлять.
 3. Відсортувати монети за потрібними критеріями (наприклад, відфільтрувати за показником ринкової капіталізації). Загалом майже всі скринери дають можливість налаштувати зручний формат відображення даних.

Висновки

 

Скринер криптовалют: що це? Це зручний інструмент, який дозволяє інвесторам та трейдерам, оглядачам та просто зацікавленим користувачам зручно контролювати ринкові зміни. На сучасному ринку працює декілька тисяч криптопроєктів. Відстежувати їх вручну майже нереально. Крім того, є великий ризик втрати перспективних можливостей (особливо за умов сильної волатильності). Тож скринери в першу чергу призначені для швидкого отримання даних та прийняття миттєвих рішень.

Функції сучасних скринерів криптовалют виходять за межі стандартного моніторингу. Одні проєкти використовують штучний інтелект для аналізу, інші публікують інсайдерські думки або надають доступ до розширеного переліку метрик.

На ринку працюють безкоштовні та платні скринери. Перші зазвичай універсальні та прості. Проте професіоналам частіше за все треба користуватися платними проєктами, бо вони дають більше цінних даних.

FAQ

1. Чи надійні засоби для перевірки криптовалюти?

Скринери криптовалют — це інструменти для аналізу потоків даних. Ними можна скористатися для оцінки актуальної ринкової ситуації. Проте варто пам’ятати, що скринер не може прийняти рішення за вас. Ринок був і залишається непередбачуваним.

2. Як я можу знайти прибуткові можливості за допомогою криптографічного скринера?

Радимо вам обрати власну стратегію трейдингу та спиратися на неї. Це допоможе знайти саме ті критерії моніторингу, які вам потрібні. Наприклад, одним трейдерам потрібні дані про обсяги торгівлі, а інші цікавляться динамікою цін за обраний період. Вивчайте різні варіанти, шукайте власний підхід та обирайте параметри, які вам потрібні.

3. Чому на біржах немає криптоскринерів?

У криптовалютних бірж є власні платформи для надання клієнтам аналітичної інформації. А от більшість сервісів скринінгу часто беруть дані з бірж, аналізуючи відкриті джерела.

Бажаєте купити крипту за фіат або продати цифрову валюту? Потрібно провести обмін за вигідним курсом? ObmenAT24 надає всі умови для зручних операцій: великі запаси, прозорі тарифи та швидкі процеси. Користуйтесь без реєстрації та верифікації або реєструйтеся та отримуйте додаткові вигоди.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше