2022-10-07 14:50:44

Litecoin (LTC) прогноз

Image border

Лайткоїн – криптовалюта, заснована на програмному забезпеченні Bitcoin. Це один із ранніх альткоїнів, який у 2011 році створив екс-співробітник Google Чарльз Лі. Монету LTC називають одним із найперспективніших активів. Тому очевидно, що Litecoin прогноз цікавить криптовалютних трейдерів та інвесторів. Незважаючи на волатильність цифрових валют, відстежити певні тенденції та перспективи реально. Розглянемо прогноз LTC на 2022 рік, а також на короткострокову та довгострокову перспективи.

Огляд Litecoin (LTC)

 

Огляд крипти Лайткоїн


Лайткоїн із самого початку позиціонували як «
міні-версію Біткоіна», оскільки блокчейн криптовалюти майже повністю ґрунтувався на коді Bitcoin. Порівняння та протиставлення двох активів досі актуальне. Так, існує думка, що BTC – найкращий варіант для зберігання, а LTC – для проведення однорангових транзакцій. Цьому сприяють невисокі комісії та швидкий процес підтвердження.

В цілому Litecoin створювали як альтернативу Bitcoin з більш доступними і недорогими транзакціями. У активів схожі механізми роботи (Proof of Work), які передбачають варіант заробітку за додавання нових блоків. Але у Лайткоїна відрізняється алгоритм: для цього блокчейна розробили Scrypt, який створює нові блоки через кожні 2,5 хв., тоді як у Біткоїн для цього процесу потрібно близько 10 хв.

Загальна емісія LTC становить 84 млн. монет (зараз отримано 71,32 млн.). Для видобутку використовують метод майнінгу, а процес зниження швидкості генерування нових одиниць відбувається приблизно раз на чотири роки (після кожних 840 тис. блоків). Так було у 2019 році, коли винагорода за здобутий блок знизилася з 25 LTC до 12,5 LTC. Загальна капіталізація криптовалюти станом на початок жовтня 2022 становить 3,9 млрд доларів США. Вартість однієї монети на 06.10.2022 – 54,24 долара США.

 

Прогноз курсу Litecoin (LTC) на 2023 рік


Експертний прогноз на Лайткоїн наступного року відрізняється. Зокрема, у Coin Price Forecast припускають, що ціна монети на початок року становитиме
59,05 доларів США, а у грудні 2023 року коїн коштуватиме 65,54 долара США. Тобто приріст становитиме 19%.

У TechNewsLeader також склали прогноз курсу Лайткоїн і припустили, що рік розпочнеться з позначки 81,96 долара за монету, а завершиться вартістю 141,41 долара США за одиницю.

 

Прогноз курсу Litecoin (LTC) на 2024 рік

 

У Coin Price Forecast склали LTC прогноз, згідно з яким монета в січні 2024 року коштуватиме 68,23 долара, а в грудні курс становитиме 72,17 долара. Тобто за рік цінність активу зросте на 32%.

Експерти TechNewsLeader вважають, що на початку року LTC коштуватиме 114,54 доларів США за монету. Максимальна прогнозована вартість у грудні 2024 року може становити 199,96 долара.

 

Прогноз курсу Litecoin (LTC) на 2025 рік


Експерти Business 2 Community вважають, що
через три роки курс може суттєво зрости та становити в середньому 230 доларів, а максимальний показник може досягти 276 доларів США.

Litecoin прогноз 2025 року від TechNewsLeader наступний: 156,99 на початок року і 276,51 долара до кінця. У Coin Price Forecast прогнози більш приземлені: 76,20 на початку року, 85,20 доларів США наприкінці із загальним підвищенням цінності монети на 55%.

 

Як працює Litecoin (LTC)

 

Як працює LTC

Лайткоїн заснований на оновленій версії коду БіткоЇна, тому принципи функціонування двох блокчейнів схожі: це криптографічне шифрування для обміну та отримання монет, а також зберігання транзакцій у реєстрі в хронологічному порядку.

Блоки з даними транзакцій створюють, перевіряють та додають майнери в обмін на винагороду. Як було сказано вище, його розмір постійно зменшується (той самий принцип закладений і в Bitcoin). Це робиться для підтримки дефіциту криптовалюти у стратегічній перспективі та підвищення її цінності.

Існує ключова метрика – PoW Litecoin, яка дає можливість стати майнером кожному власнику спеціалізованого обчислювального обладнання (наприклад, ASIC).

 

Плюси та мінуси криптовалюти Litecoin (LTC)

 

Плюси і мінуси Лайткоїну


Складати на Litecoin прогноз курсу допомагає оцінка
сильних та слабких сторін криптовалюти. До переваг активу відносять:

  • залишкову масштабованість, що забезпечує можливість монетизації (фіатизації) цифрової монети;
  • швидку генерацію нових монет (особливо в порівнянні з Біткоїном);
  • спрощений процес майнінгу, який дозволяє видобувати актив не лише великим співтовариствам, а й окремим майнерам;
  • гнучкість платформи, що забезпечує можливість внесення коригувань.

У LTC також є кілька недоліків:

  • вразливість до зламів та добре організованих хакерських атак;
  • упор на високий рівень видобутку може закінчитися тим, що заробіток лише покриватиме витрати на майнінг;
  • висока волатильність (що властиво усім криптовалютам). Так, у травні 2021 року вартість монети піднялася до 347 доларів, але вже у липні впала до 119, а через рік ледве перевищувала 50 доларів США;
  • LTC не входить до ТОП-10 найбільш затребуваних криптовалют. Це означає, що спільнота зараз тимчасово віддає перевагу іншим активам.

FAQ

1. Як високо може піднятися Litecoin?

Є думка, що до кінця 2025 року одна монета LTC коштуватиме 276 доларів США. У скільки насправді буде оцінена LTC криптовалюта прогноз точно не повідомить: жоден експерт не зможе дати гарантій як мінімум через високу волатильність та вплив зовнішніх факторів.

2. Чи є Litecoin (LTC) гарним вкладенням?

Судячи із трьох незалежних прогнозів на найближчі один, два і три роки, очікується зростання криптовалюти. Правильний підхід до створення дефіциту монет та обмеження випуску також є позитивними факторами. Тому частину коштів можна інвестувати в LTC, а частина – в інші перспективні активи.

3. Коли варто купувати LTC?

Загальне правило – коли ціна монети найнижча. Визначити момент допоможе регулярний моніторинг ринку. Ну і важливо дотримуватись двох рекомендацій: не вкладати занадто мало (щоб дохід не «з’їла» комісія), і одночасно не інвестувати занадто багато (бажано — не більше 10% від власного капіталу). Решту інвестицій потрібно розподілити серед інших активів: цифрових та фіатних.

Шукаєте, де вигідно купити криптовалюту?

ObmenAT24 — сервіс зручного обміну, купівлі та продажу криптовалюти з низькими комісіями, комфортними умовами та оптимальною швидкістю операцій. Для вас — оптимальний вибір активів, великі резерви та виключно чесний обмін.

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше