Купити Bitcoin BTC за Монобанк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.017

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб легко купити BTC за Монобанк, обирайте ObmenAT24 – надійний обмінник, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо безпеку та високу швидкість транзакцій. У нас можна купити Bitcoin за готівку Україна – онлайн або в касі вашого міста.

Що таке Bitcoin

Являє собою віртуальну валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист операцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види крипти, Bitcoin децентралізована.
Кожний за бажанням може купити Bitcoin з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Оперативність – важлива риса електронних монет, що забезпечує практично моментальні перекази.

Як купити Bitcoin в Україні за Монобанк

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором професійних користувачів, які мають наміри купити BTC за Монобанк UAH для заробітку на зміні курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові майданчики для продажу крипти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують класичні банкомати, і діють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються здебільшого у великих містах.
 • Онлайн-обмінники – дозволяють просто і швидко купити Bitcoin за Монобанк, мають широкий вибір торгових напрямків.
  • Останній варіант найбільш поширений. Убезпечити себе від ймовірних ризиків можна, обравши надійний криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо бажаєте зрозуміти, як купити Bitcoin за Монобанк, дотримуйтесь нескладних інструкцій. На сайті скористайтесь пунктом «Почати обмін». Відкриється спеціальна таблиця, в якій оберіть напрямок для обміну, суму в фіаті та реквізити банківської картки, при цьому автоматично відобразиться кількість криптовалюти, яка зарахується на гаманець.

   Щоб купити BTC за Монобанк UAH, необхідно підтвердити свою заявку, вказавши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер мобільного.

   Далі слід дати згоду на обробку особистих відомостей та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість здійснення транзакції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай становить близько 15-30 хвилин.