Купити Payeer USD за МоноБанк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб просто купити USD за МоноБанк, обирайте ObmenAT24 – надійний обмінник, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо безпеку та високу швидкість переказів. У нас можна купити Payeer за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Payeer

Являє собою електронну валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист операцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Payeer не має єдиного центру контролю.
Будь-хто за бажанням може купити Payeer з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Оперативність – важлива особливість електронних монет, що забезпечує практично моментальні перекази.

Як купити Payeer в Україні за МоноБанк

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – складні в роботі, зазвичай стають вибором досвідчених користувачів, які планують купити USD за МоноБанк UAH для заробітку на різниці курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові майданчики для продажу криптовалюти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі посередників.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують звичайні банкомати, і функціонують за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються здебільшого у великих населених пунктах.
 • Онлайн-обмінники – допомагають просто і швидко купити Payeer за МоноБанк, мають широкий вибір обмінних напрямків.
  • Останній спосіб найбільш популярний. Захистити себе від ймовірних ризиків можна, обравши перевірений криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо потрібно зрозуміти, як купити Payeer за МоноБанк, дотримуйтесь нескладних вказівок. На сайті скористайтесь опцією «Почати обмін». Відкриється спеціальна таблиця, в якій вкажіть напрямок для обміну, суму в фіаті та номер банківської картки, при цьому автоматично висвітиться кількість крипти, яка зарахується на гаманець.

   Щоб купити USD за МоноБанк UAH, необхідно підтвердити свою заявку, вказавши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу електронної пошти.
   • Номер телефону.

   Далі слід дати згоду на обробку особистих відомостей та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість виконання операції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай складає близько 15-30 хвилин.