Купити Payeer USD за Visa/MasterCard UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.017

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб легко купити USD за Visa/MasterCard, обирайте ObmenAT24 – надійний сервіс, випробуваний часом та десятками тисяч користувачів. Ми забезпечуємо захист та високу швидкість переказів. У нас можна купити Payeer за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Payeer

Являє собою цифрову валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Payeer децентралізована.
Кожний за бажанням може купити Payeer з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Висока швидкість – важлива особливість віртуальних монет, що забезпечує буквально моментальні перекази.

Як купити Payeer в Україні за Visa/MasterCard

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором професійних користувачів, які бажають купити USD за Visa/MasterCard UAH для заробітку на різниці курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові майданчики для продажу крипти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, функціонуючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують звичайні банкомати, і діють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються здебільшого у великих населених пунктах.
 • Онлайн-обмінники – допомагають просто і швидко купити Payeer за Visa/MasterCard, мають великий вибір торгових напрямків.
  • Останній варіант найбільш популярний. Убезпечити себе від можливих ризиків можна, обравши надійний криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо потрібно зрозуміти, як купити Payeer за Visa/MasterCard, дотримуйтесь простих інструкцій. На сервісі скористайтесь пунктом «Почати обмін». Відкриється спеціальна форма, в якій вкажіть напрямок для обміну, суму в фіатних коштах та номер банківської картки, при цьому автоматично висвітиться кількість крипти, яка надійде на гаманець.

   Щоб купити USD за Visa/MasterCard UAH, потрібно підтвердити свою заявку, зазначивши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу електронної пошти.
   • Номер телефону.

   Далі слід погодитись на обробку особистих відомостей та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість обробки операції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай становить близько 15-30 хвилин.