Купити Tether ERC20 USDT за Монобанк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.0165

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб вдало купити USDT за Монобанк, обирайте ObmenAT24 – надійний сервіс, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо безпеку та високу швидкість транзакцій. У нас можна купити Tether ERC20 за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Tether ERC20

Являє собою віртуальну валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист операцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Tether ERC20 децентралізована.
Будь-хто за бажанням може купити Tether ERC20 з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може надсилати й отримувати платежі за лічені хвилини. Оперативність – важлива риса віртуальних монет, що забезпечує практично моментальні перекази.

Як купити Tether ERC20 в Україні за Монобанк

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – складні в роботі, зазвичай стають вибором професійних користувачів, які мають наміри купити USDT за Монобанк UAH для заробітку на зміні курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові майданчики для продажу крипти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, функціонуючі без участі посередників.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують класичні банкомати, і функціонують за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються частіше у великих містах.
 • Онлайн-обмінники – дозволяють просто і швидко купити Tether ERC20 за Монобанк, мають широкий вибір торгових напрямків.
  • Останній спосіб найбільш популярний. Захистити себе від можливих ризиків можна, обравши перевірений криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо потрібно зрозуміти, як купити Tether ERC20 за Монобанк, дотримуйтесь нескладних інструкцій. На сайті скористайтесь опцією «Почати обмін». Стане доступною спеціальна форма, в якій введіть напрямок для обміну, суму в фіатних коштах та номер банківської картки, при цьому автоматично висвітиться кількість крипти, яка зарахується на гаманець.

   Щоб купити USDT за Монобанк UAH, потрібно підтвердити свою заявку, вказавши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер мобільного.

   Далі слід погодитись на обробку даних та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість виконання операції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай складає близько 15-30 хвилин.