Купити Tether ERC20 USDT за EUR

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб легко купити USDT за , обирайте ObmenAT24 – надійний сервіс, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми забезпечуємо захист та високу швидкість угод. У нас можна купити Tether ERC20 за готівку Україна – онлайн або в касі вашого міста.

Що таке Tether ERC20

Являє собою цифрову валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види крипти, Tether ERC20 децентралізована.
Кожний за бажанням може купити Tether ERC20 з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Висока швидкість – важлива характеристика віртуальних монет, що забезпечує практично моментальні перекази.

Як купити Tether ERC20 в Україні за

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором досвідчених користувачів, які планують купити USDT за EUR для заробітку на різниці курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові платформи для продажу крипти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують звичайні банкомати, і працюють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються частіше у великих населених пунктах.
 • Онлайн-обмінники – дозволяють просто і швидко купити Tether ERC20 за , мають обширний вибір торгових напрямків.
  • Останній варіант найбільш поширений. Захистити себе від ймовірних ризиків можна, обравши перевірений криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо бажаєте зрозуміти, як купити Tether ERC20 за , дотримуйтесь нескладних інструкцій. На сайті скористайтесь опцією «Почати обмін». Стане доступною спеціальна таблиця, в якій оберіть напрямок для обміну, суму в фіаті та реквізити банківської картки, при цьому автоматично буде показано кількість крипти, яка надійде на гаманець.

   Щоб купити USDT за EUR, необхідно підтвердити свою заявку, вказавши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер телефону.

   Далі слід дати згоду на обробку інформації та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на сайті можна досить просто. Тривалість виконання заявки залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай складає близько 15-30 хвилин.