Купити Tether TRC20 USDT за EUR

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб вигідно купити USDT за , обирайте ObmenAT24 – надійний обмінник, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо захист та високу швидкість транзакцій. У нас можна купити Tether TRC20 за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Tether TRC20

Являє собою цифрову валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Tether TRC20 не має єдиного центру контролю.
Будь-хто за бажанням може купити Tether TRC20 з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Висока швидкість – важлива особливість електронних монет, що забезпечує практично моментальні перекази.

Як купити Tether TRC20 в Україні за

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором досвідчених користувачів, які мають наміри купити USDT за EUR для заробітку на різниці курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові платформи для продажу криптовалютних коштів у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, функціонуючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують стандартні банкомати, і діють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються здебільшого у великих населених пунктах.
 • Онлайн-обмінники – дозволяють просто і швидко купити Tether TRC20 за , мають широкий вибір обмінних напрямків.
  • Останній варіант найбільш популярний. Захистити себе від ймовірних ризиків можна, обравши перевірений криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо потрібно зрозуміти, як купити Tether TRC20 за , дотримуйтесь простих інструкцій. На сервісі скористайтесь кнопкою «Почати обмін». Відкриється спеціальна форма, в якій введіть напрямок для обміну, суму в фіаті та номер банківської картки, при цьому автоматично висвітиться кількість крипти, яка зарахується на гаманець.

   Щоб купити USDT за EUR, необхідно підтвердити свою заявку, зазначивши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер телефону.

   Далі слід погодитись на обробку інформації та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість обробки транзакції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай складає близько 15-30 хвилин.