Обміняти Гривню (UAH)

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Киев
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Купити криптовалюту за гривні онлайн

З кожним роком протистояння між цифровими валютами та фіатними грошима все відчутніше. Останні статистичні дані показують, що з 2020 до 2022 року частка безготівкових операцій в Україні зросла з 55 до 90% від усього грошового обороту. Поряд із цим зростає попит на незалежні небанківські послуги для фінансових завдань із цифровою валютою.

Виникає питання: як і де купити криптовалюту за гривні безпечно та на вигідних умовах? Поговоримо про те, яка криптовалюта за гривні доступна в Україні для купівлі, продажу, обміну та як усі ці операції проводити без розголошення персональних даних за допомогою сервісу ObmenAT24.

Щоденна інформація про зміну курсу

Як показали останні події, курс криптовалюти – досить нестабільна річ. Сьогодні ви мільйонер, а завтра — середньостатистичний українець із 15 тис. гривень у кишені.
Динаміку зростання і падіння крипти можна подивитися на біржах, в обмінниках, на сервісах конвертації валют і спеціалізованих сайтах в режимі реального часу.
Зміна курсу криптовалюти – це безперервний процес. Вартість біткоїну, ефіру, солани та інших коїнів може змінюватися кілька разів на секунду.
Навички та вміння відстежувати курс криптовалют за грн знадобляться всім, хто має справу з криптовалютою. Зокрема це стосується трейдерів, заробіток яких базується на стратегії волатильності (різниці вартості валюти протягом доби).
Актуальні відомості про котирування є вирішальним фактором для трейдера у прийнятті рішень про продаж/купівлю криптовалюти. Уважне відстеження курсу дозволяє робити прогнози та згодом укладати вигідні угоди.

Яку криптовалюту можна купити

Один з основних критеріїв вибору сервісу для покупки криптовалюти — кількість блокчейнів, що підтримуються. Від цього показника безпосередньо залежить кількість монет та токенів, доступних користувачеві. Останнім часом набирають популярності мультичейн-обмінники.
Універсальний фінансовий обмінник ObmenAT24 пропонує купити криптовалюту за гривні онлайн провідних світових блокчейнів:

 • Bitcoin,
 • Tether,
 • Ethereum та ін.

Список постійно поповнюється залежно від актуальної ситуації на ринку.

Особливості покупки цифрової валюти в Україні

У 2021 році Україна посідала перше місце у світі за відсотком населення, яке володіє цифровою валютою. Більш ніж 5,5 млн. українців мають відкриті рахунки на біржах, у додатках та сторонніх сервісах для роботи з криптою. Це 16,5% загальної кількості (300 млн) користувачів у світі.

17 лютого 2022 року уряд легалізував криптовалютний ринок в Україні, ухваливши закон «Про віртуальні активи». Він визначає правовий статус цифрової валюти як “нематеріального активу, що є об’єктом цивільних прав”.
Таким чином, вирішивши придбати криптовалюту в Україні, ви стаєте законним суб’єктом криптообігу, який зараз становить 1 млрд грн. Усі обмінники, біржі та сервіси підпадають під правове поле України, тим самим стаючи безпечнішими для користувачів.

Переваги онлайн-обмінника криптовалют ObmenAT24

ObmenAT24 – це один із провідних фінансових обмінників в Україні, який працює у форматі сучасного онлайн-майданчика. Обслуговуємо користувачів понад 10 років.
Здійснюємо в автоматичному та ручному режимах усі доступні операції з цифровими та фіатними грошима з вигодою для клієнтів. Тут можна купити крипту за гривні без прихованих комісій.

Переваги фінансового супермаркету ObmenAT24:

 • кращий курс для купівлі, продажу та обміну;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • безпечні та анонімні дії в системі без верифікації;
 • обмін криптовалюти на готівку;
 • швидкі транзакції – до 10 хвилин;
 • розвинена реферальна програма;
 • мережа із 86 обмінних відділень по Україні;
 • клієнтська підтримка 24/7.

Цифри говорять самі за себе. Послугами сервісу скористалися понад 100 тис. осіб, а загальна кількість проведених фінансових операцій — понад 10 млн. На провідних ресурсах моніторингу та форумах обмінник зібрав понад 2,5 тис. позитивних відгуків.

Безпека та вигода клієнта – пріоритети, на яких базується місія фірми.

Купівля крипти у криптообміннику без верифікації

Щоб купити криптовалюту в Україні онлайн без реєстрації, найкраще підходить сервіс ObmenAT24. Він анонімний і не вимагає внесення персональних даних.
Фінансові відносини між компанією та клієнтом регулюються Угодою користувача та Правилами сервісу.
Зазначимо, що зареєстровані користувачі автоматично стають учасниками бонусної та реферальної програм. Також в приватному кабінеті користувача можна відстежувати статус транзакцій.

Купівля/продаж криптовалюти за допомогою банківської картки

Ми, як і весь крипторинок, не стоїмо на місці: розширюємо функціонал сервісу та поповнюємо список послуг. Тому тепер операції з криптою доступні за допомогою платіжних систем Visa та MasterCard. Продаж/купівля цифрової валюти можлива за гривні та долари.
Обмінник пропонує оптимальні комісії: 1,5% від суми переказу та фіксована комісія банку – 5 грн.
«ОбмінAT24» створений для вашого комфортного та безпечного проведення часу у світі криптовалюти.

Купівля/продаж криптовалюти за допомогою платіжних платформ (електронних гаманців)

Придбати крипту за гривні без верифікації за спрощеною процедурою можна у платіжних системах та гаманцях AdvCash, Capitalist, Neteller, Perfect Money, Skrill.

Безпечні платіжні системи забезпечують повну конфіденційність та захист персональних даних. Продати або купити криптовалюту в Україні на ObmenAT24 можна за такою інструкцією:

 • Перейдіть на веб-сайт ObmenAT24.com.
 • Виберіть напрямок транзакції.
 • Натисніть кнопку «Перейти до обміну».

Наші менеджери опрацюють заявку у максимально короткі терміни. Переказ коштів на рахунок буде здійснений відповідно до актуального курсу.

FAQ

Чи можна придбати криптовалюту за гривні?

Так, за допомогою обмінника ObmenAT24 можна придбати крипту за гривні або долари за актуальним курсом.

Скільки коштує криптовалюта у гривнях?

Вартість криптовалюти (монет, токенів та альткоїнів) залежить від величини попиту з боку користувачів блокчейну. Вона ні до чого не прив’язана та не регулюється фізичними чи юридичними особами. Сума запиту складається з двох факторів: попит та пропозиція на ринку.