Продати Ethereum ETH за Приватбанк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Серйозним інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку регулярно доводиться балансувати між криптовалютою та готівковими грошовими одиницями. Якщо для вас питання виведення електронних монет також нагальне, тоді скористайтеся криптообмінником ObmenAT24, де можна продати Ethereum за Приватбанк за вигідним курсом. Наша платформа працює автоматично, тому процес оформлення заявки та її виконання займає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати надходження коштів і хвилюватися, головне спочатку ознайомитися з лімітами здійснення угоди.

Яким чином можна продати Ethereum за UAH

Користувачам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього питання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний метод завдяки простоті та комфорту. Скористатися послугою можна незалежно від часу дня, при цьому для здійснення продажу знадобиться вказати мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на платформі . Продати Ethereum на карту виявиться легко навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно доступний дизайн, і в процесі обміну пропонує керуватися підказками.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має представництва у 26 містах України, за рахунок чого продаж крипти виявляється ще простішим. Достатньо оформити на сайті заявку, після чого менеджер обмінника зв’яжеться з вами для обговорення умов угоди. Продати Ethereum за готівку можна так само оперативно, як і у випадку з онлайн операціями. Жодних додаткових верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день оформлення заявки.

Алгоритм продажу Ethereum за Приватбанк

Передбачається подолання простих кроків:

  • Натисніть кнопку «Почати обмін».
  • Виберіть цікавий напрямок.
  • Вкажіть кількість криптовалюти, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку сервіс в автоматичному режимі розрахує для переведення в готівку.
  • Впишіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання віртуальних монет та зарахування грошових коштів на рахунок.
  • Введіть e-mail для розсилки сповіщень про статус заявки.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Ethereum за UAH готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від менеджера компанії. Крім обговорення часу виплати грошей він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти перевірку особи при відвідуванні каси у вашому місті.