Продати Payoneer USD за UKRSIBBANK UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Великим інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку з регулярною частотою доводиться балансувати між віртуальною валютою та стандартними фінансами. Якщо для вас питання виведення електронних монет також актуальне, тоді скористайтеся сервісом ObmenAT24, де можна продати Payoneer за UKRSIBBANK за вигідним курсом. Наша платформа працює в автоматичному режимі, тому процес подання заявки та її виконання передбачає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати переказу і переживати, головне заздалегідь ознайомитися з лімітами здійснення угоди.

Яким чином можна продати Payoneer за UAH

Клієнтам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього завдання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний метод завдяки простоті та комфорту. Скористатися послугою можна у будь-який час доби, при цьому для здійснення транзакції знадобиться вказати мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на сайті. Продати Payoneer на карту виявиться легко навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно доступний дизайн, і в процесі переведення в готівку пропонує керуватися підказками.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має офіси у 26 містах України, завдяки чому продаж криптовалюти стає ще простішим. Достатньо заповнити на сайті заявку, після чого менеджер обмінника зв’яжеться з вами для обговорення часу угоди. Продати Payoneer за готівку можна так само без затримок, як і у випадку з онлайн операціями. Жодних додаткових верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день подання заявки.

Алгоритм продажу Payoneer за UKRSIBBANK

Передбачається подолання простих кроків:

  • Натисніть кнопку «Почати обмін».
  • Виберіть необхідний напрямок.
  • Вкажіть кількість віртуальної монети, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку обмінник автоматично розрахує для переведення в готівку.
  • Впишіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання віртуальних монет та зарахування грошових коштів на рахунок.
  • Введіть адресу електронної пошти для розсилки сповіщень про статус транзакції.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Payoneer за UAH готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від співробітника компанії. Крім обговорення часу видачі фіату він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти перевірку особи при відвідуванні каси у вашому місті.