2022-11-16 18:36:25

Tether TRC20: огляд стейблкоїна у мережі Tron

USDT TRC20 — це стейблкоїн Tether, ціна якого прирівняна до долара США. Попри «зв’язок» з фіатом, це повноцінна криптовалюта: прозора, анонімна, децентралізована. Але, як і всі стейблкоїни, вона більш захищена від волатильності.

Ті, хто вперше стикається з Tether, помічає буквено-цифрові позначення поряд із назвою криптовалюти. Резонно виникає запитання: Tether TRC20 — що це і чим він відрізняється від ERC20? Річ у тому, що USDT доступні на різних блокчейнах. Найпопулярніший майданчик — Ethereum (для ERC20), але через завищені комісії багато користувачів шукають альтернативу. Наприклад, USDT TRC20 – це монети, що працюють на блокчейні TRON.

Огляд стейблкоїна Tether TRC20 у мережі Tron

Правила стандарту токенів TRC20

USDT TRC20 — що це? Насамперед це протокол. Він включає набір вимог. Частина з них — рекомендації, яких можна і не притримуватись.

Обов’язкові вимоги:

 • Загальна пропозиція — гранична кількість цифрових активів, яку можна випустити на блокчейні Tron;
 • Передача — можливість передавати токени до облікових записів користувачів безпосередньо зі смартконтракту;
 • Баланс — повернення балансу облікового запису користувача Tron;
 • Підтвердити — можливість передавати токени, яка надається третій стороні (наприклад, смартконтракту);
 • Роздільна здатність — запит залишку токенів, доступних для передачі третьою особою.

Три необов’язкові правила:

 • Назва токена має співвідноситися з повним варіантом написання (Tether).
 • Тизером токена є абревіатура (USDT), що відноситься до нього.
 • Точність вимірюється мінімальними дільними одиницями токена (до однієї вісімнадцятої).

Правила можуть бути доповнені: це право залишається за розробником. Наведені вище норми мінімальні. Вони дозволяють класифікувати токен як сумісний із TRC-20.

Технічні особливості

TRC20 USDT — що це? Це стандарт для блокчейну Tron. Він необхідний організації взаємодії токена з dApps без додаткових налаштувань сумісності.

У смартконтракту TRC20 є власна адреса: TR7NHqjeKQxGTCi8q8ZY4pL8otSzgjLj6t.

В обороті на блокчейні Tron зараз перебуває 37,1 млрд токенів. Вони забезпечені доларами США, оскільки випуск кожного токена ведеться з урахуванням інвесторської застави у цьому фіаті. Застава зберігається на банківських рахунках. Також інвестиції вкладають у цінні активи. Якщо власник токенів хоче провести обмін на долари США, він спрямовує USDT назад. Після здійснення операції токени підлягають спалюванню.

Щоб купити трохи TRC20 USDT, простіше користуватися обмінником. Це ідеальний варіант для звичайних користувачів, які не займаються великими інвестиціями.

Відмінною особливістю китайського блокчейну Tron є висока надійність та можливість моментального здійснення транзакцій з невисоким розміром комісій. Для порівняння: у моменти високого завантаження в Ethereum комісія могла становити до $70, тоді як мережевий збір у Tron не вищий за $1 (а за умови тримання внутрішніх монет TRX транзакції будуть без комісій).

Де зберігати Tether TRC20?

З огляду на високий попит на TRC20, підтримку стандарту забезпечують практично всі централізовані біржі криптовалют, а також гаманці. Зокрема, зберігати та передавати USDT (TRC 20) можна на таких гаманцях:

 • TronLink. Доступний у вигляді розширення для браузера та програми для смартфонів. Повністю пов’язаний із блокчейном Tron, підтримує його внутрішні стандарти.
 • imToken. Гаманець для мобільних пристроїв на відкритому коді. Крім Tron, працює ще з 10-ма різними ланцюжками. Є можливість створювати транзакції із налаштуванням комісії. Гаманець можна захистити біометричними даними;
 • MathWallet. Підтримує 80+ ланцюжків, у тому числі Tron. Доступний онлайн та на мобільних пристроях. Підтримує децентралізовані програми та стейкінг.

Незалежно від вибраного гаманця, кожен користувач повинен виконувати вимоги блокчейну. Зокрема, для відправлення токенів TRC20 потрібно завести на рахунок TRX.

Висновки

Випуск токенів USDT на блокчейні Tron дозволив вирішити недоліки мережі Ефіріум: зокрема, це перевантаження та завищені комісії. Усі токени USDT TRC20 підкріплені доларовим фіатом. Для операції невеликими сумами можна скористатися обмінником криптовалют.

FAQ

1. Що означає USDT TRC20?

TRC20-USDT — що це? Це токен Tether, який працює на базі блокчейну Tron. Його запустили у 2019 році як альтернативу токена на Ethereum. Мета — прискорення та здешевлення транзакцій. За платежі всередині системи Tron із користувачів стягують комісію у внутрішній валюті TRX.

2. Який гаманець підтримує USDT TRC20?

З токеном взаємодіє велика кількість гаманців та криптобірж. Зокрема, підтримку забезпечують криптогаманці TronLink, imToken та MathWallet.

3. У чому різниця USDT TRC20 та ERC-20?

У блокчейнах. TRC20 випущений на Tron, ERC-20 на Ethereum. Незалежно від розташування, стейблкоїн Tether залишається одним і тим же. Відмінності полягають у стандартах (протоколах випуску, комісіях, часі транзакцій тощо). Для токенів мережі Tron характерні невисокі комісії та можливість здійснювати миттєві переклади.

Шукаєте можливість купити або продати Tether TRC20? ObmenAT24 — це вигідні та швидкі обміни між криптовалютою та фіатом. Доступні різні варіанти з невисокими комісіями та великими резервами. Обирайте надійність та комфорт!

Цей сайт використовує cookies.

Дізнатися більше