Купити Adv Cash USD за Visa/MasterCard UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.0165

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб просто купити USD за Visa/MasterCard, обирайте ObmenAT24 – надійний сервіс, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми забезпечуємо захист та високу швидкість транзакцій. У нас можна купити Adv Cash за готівку Україна – онлайн або в касі вашого міста.

Що таке Adv Cash

Являє собою цифрову валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види крипти, Adv Cash децентралізована.
Кожний за бажанням може купити Adv Cash з картки, а потім зберігати її, витрачати методом використання криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може надсилати й отримувати платежі в стислі терміни. Висока швидкість – важлива риса електронних монет, що забезпечує буквально моментальні перекази.

Як купити Adv Cash в Україні за Visa/MasterCard

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором професійних користувачів, які бажають купити USD за Visa/MasterCard UAH для заробітку на зміні курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові платформи для продажу крипти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують стандартні банкомати, і діють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються частіше у великих містах.
 • Онлайн-обмінники – допомагають просто і швидко купити Adv Cash за Visa/MasterCard, мають великий вибір обмінних напрямків.
  • Останній варіант найбільш поширений. Убезпечити себе від ймовірних ризиків можна, обравши перевірений криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення купівлі на ObmenAT24

   Якщо бажаєте зрозуміти, як купити Adv Cash за Visa/MasterCard, дотримуйтесь простих інструкцій. На сервісі скористайтесь пунктом «Почати обмін». З’явиться спеціальна форма, в якій оберіть напрямок для обміну, суму в фіатних коштах та номер банківської картки, при цьому автоматично буде показано кількість крипти, яка зарахується на гаманець.

   Щоб купити USD за Visa/MasterCard UAH, потрібно підтвердити свою заявку, вказавши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер телефону.

   Далі слід дати згоду на обробку інформації та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на сайті можна досить просто. Тривалість обробки операції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай складає близько 15-30 хвилин.