Продати Advanced Cash USD за МоноБанк UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
  • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Серйозним інвесторам та звичайним користувачам криптовалютного ринку регулярно доводиться балансувати між віртуальною валютою та готівковими грошовими одиницями. Якщо для вас питання виведення електронних монет також актуальне, тоді скористайтеся криптообмінником ObmenAT24, де можна продати Advanced Cash за МоноБанк за кращим курсом. Наша платформа працює в автоматичному режимі, тому процес оформлення заявки та її виконання передбачає мінімум часу. Вам не доведеться довго чекати переказу і переживати, головне спочатку ознайомитися з лімітами здійснення угоди.

Яким чином можна продати Advanced Cash за UAH

Користувачам ObmenAT24 доступні наступні варіанти розв’язання цього питання:

  • Продаж на карту, банківський рахунок, електронні гаманці платіжних систем – найпопулярніший/поширений/затребуваний спосіб завдяки простоті та комфорту. Скористатися послугою можна у будь-який час доби, при цьому для здійснення операції знадобиться вказати мінімум даних, які, до того ж, не зберігаються на платформі . Продати Advanced Cash на карту виявиться легко навіть новачкам – сервіс має інтуїтивно зрозумілий дизайн, і в процесі переведення в готівку пропонує керуватися інструкцією.
  • Виплата готівкою – ObmenAT24 має каси у 26 містах України, за рахунок чого продаж криптовалюти стає ще простішим. Достатньо залишити на сайті заявку, після чого співробітник компанії зв’яжеться з вами для обговорення умов угоди. Продати Advanced Cash за готівку можна так само швидко, як і у випадку з онлайн транзакціями. Жодних надмірних верифікацій та багатотижневих очікувань переказу. Все відбувається, як правило, у день подання заявки.

Алгоритм продажу Advanced Cash за МоноБанк

Передбачається проходження простих кроків:

  • Натисніть кнопку «Почати обмін».
  • Виберіть підходящий напрямок.
  • Вкажіть обсяг крипти, який хочете продати.
  • Ознайомтеся із сумою у фіатах, яку сервіс в автоматичному режимі розрахує для переведення в готівку.
  • Вкажіть номер гаманця та картки Visa, MasterCard або банківського рахунку – для списання віртуальних монет та зарахування грошових коштів на рахунок.
  • Введіть e-mail для розсилки сповіщень про статус операції.
  • Підтвердіть угоду.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб продати Advanced Cash за UAH готівкою, тоді після подачі заявки дочекайтесь дзвінка від співробітника криптообмінника. Крім вказання часу видачі грошей він надасть спеціальний код, з яким ви зможете пройти верифікацію при відвідуванні каси у вашому місті.