Купити Advanced Cash USD за Visa/MasterCard UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Фінансовий супермаркет для виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб вигідно купити USD за Visa/MasterCard, обирайте ObmenAT24 – надійний обмінник, випробуваний часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо безпеку та високу швидкість транзакцій. У нас можна купити Advanced Cash за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Advanced Cash

Являє собою електронну валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Advanced Cash не має єдиного центру контролю.
Будь-хто за бажанням може купити Advanced Cash з картки, а потім зберігати її, витрачати за допомогою криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Висока швидкість – важлива риса електронних монет, що забезпечує практично моментальні транзакції.

Як купити Advanced Cash в Україні за Visa/MasterCard

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором досвідчених користувачів, які планують купити USD за Visa/MasterCard UAH для заробітку на різниці курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові платформи для продажу криптовалюти у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі посередників.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують стандартні банкомати, і працюють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються здебільшого у великих населених пунктах.
 • Онлайн-обмінники – допомагають просто і швидко купити Advanced Cash за Visa/MasterCard, мають широкий вибір обмінних напрямків.
  • Останній спосіб найбільш поширений. Убезпечити себе від можливих ризиків можна, обравши надійний криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення угоди на ObmenAT24

   Якщо потрібно зрозуміти, як купити Advanced Cash за Visa/MasterCard, дотримуйтесь простих вказівок. На сайті скористайтесь пунктом «Почати обмін». Стане доступною спеціальна форма, в якій введіть напрямок для обміну, суму в фіатних коштах та номер банківської картки, при цьому автоматично буде показано кількість криптовалюти, яка буде переведена на гаманець.

   Щоб купити USD за Visa/MasterCard UAH, потрібно підтвердити свою заявку, зазначивши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу e-mail.
   • Номер телефону.

   Далі слід дати згоду на обробку особистих відомостей та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на обміннику можна досить просто. Тривалість здійснення операції залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай становить близько 15-30 хвилин.