Купити Perfect Money USD за Visa/MasterCard UAH

Міняємо криптоплани на вигідну реальність

Продати Купити Обмін

Віддаю

USDT Tether TRC20
 • USDT Tether TRC20
Tether TRC20 - CASH USD
1 = 1.01

Отримую

USD Київ
Мінімальна сума: 1000 USD

Фінансовий супермаркет виконання ваших завдань із вигодою

Безпечний обмін криптовалюти й електронних грошей за найкращими
тарифами

Підписатися на оновлення курсів у Telegram

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб легко купити USD за Visa/MasterCard, обирайте ObmenAT24 – надійний сервіс, перевірений часом та десятками тисяч користувачів. Ми гарантуємо безпеку та високу швидкість угод. У нас можна купити Perfect Money за готівку Україна – онлайн або в касі вашого населеного пункту.

Що таке Perfect Money

Являє собою електронну валюту на базі технології «Блокчейн», що передбачає захист транзакцій методом криптографії метод шифрування даних. Як і всі види криптовалют, Perfect Money не має єдиного центру контролю.
Будь-хто за бажанням може купити Perfect Money з картки, а потім зберігати її, витрачати за допомогою криптографічних гаманців. Користувач системи, незалежно від місця перебування, може відправляти й отримувати платежі за лічені хвилини. Оперативність – важлива характеристика віртуальних монет, що забезпечує буквально моментальні транзакції.

Як купити Perfect Money в Україні за Visa/MasterCard

Для цих цілей достатньо застосувати один із таких способів:

 • Крипто-біржі – непрості в роботі, зазвичай стають вибором професійних користувачів, які планують купити USD за Visa/MasterCard UAH для заробітку на зміні курсів.
 • Р2p-біржі – пірингові платформи для продажу криптовалютних коштів у будь-якому напрямку, у тому числі за фіат, працюючі без участі третіх осіб.
 • Крипто-ATM – зовні нагадують класичні банкомати, і працюють за таким же принципом. Менш поширені, зустрічаються переважно у великих містах.
 • Онлайн-обмінники – дозволяють просто і швидко купити Perfect Money за Visa/MasterCard, мають обширний вибір обмінних напрямків.
  • Останній спосіб найбільш популярний. Захистити себе від ймовірних ризиків можна, обравши надійний криптообмінник, до числа яких входить ObmenAT24.

   Алгоритм здійснення угоди на ObmenAT24

   Якщо бажаєте зрозуміти, як купити Perfect Money за Visa/MasterCard, дотримуйтесь нескладних інструкцій. На сервісі скористайтесь опцією «Почати обмін». Стане доступною спеціальна таблиця, в якій вкажіть напрямок для обміну, суму в фіаті та номер банківської картки, при цьому автоматично відобразиться кількість криптовалюти, яка надійде на гаманець.

   Щоб купити USD за Visa/MasterCard UAH, необхідно підтвердити свою заявку, зазначивши:

   • Ім’я прізвище не обов’язкове.
   • Адресу електронної пошти.
   • Номер телефону.

   Далі слід дати згоду на обробку особистих відомостей та клікнути «Створити заявку». Як бачите, купити монету за готівку на платформі можна досить просто. Тривалість виконання заявки залежить від завантаженості блокчейну, але зазвичай становить близько 15-30 хвилин.